خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از الان با چ برنامه ای پیش برم برای کنکور ۱۴۰۳

سلام خدمت همگی
      دوستان من چندسالیه پشت کنکورم والان میخوام برای کنکور ۴۰۳ بخونم واز الان شروع کنم حالا بنظر شما از الان با چ برنامه ای پیش برم
      دو تا راه برای خودم در نظر گرفتم
      راه اول اینکه تمام درس ها رو تموم کنم بعدش بیام کل آزمون ها رو یجا بدم
      راه دوم از الان با آزمون قلم چی پیش برم ولی هر آزمون سه هفته چون تو دکو هفته نمی رسم تموم کنم و اخرش هم قلم چی سال قبل رو بررسی کنم و جامع و...
      اصلا سردرگمم نمیدونم چیکار کنم
      مشاوره هم حقیقتا زیاد گرفتم هیچ کدوم بدردم نخورده و اینکه مشاور خوب نتونسم پیدا کنم اینجا هم اکثرا میگن مشاور نگیرید بهتره
      این راه های که میگم هم از نظرم جالب نیستن و مطمن نیستم خوب باشن

کاش راهنمایی ام کنید ببینم چیکار کنم ممنون میشم
      البته من از قبل خواننده سایت بودم البته آفلاین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام منم مثل خودتم چند ساله کنکور دادم و رفتم سربازی با اینکه سربازی من دی ۱۴۰۱ تموم شد ولی نتونستم تمرکزم رو جمع کنم و اصلا نشد درس بخونم الآنم ترمیم معدل میخوام خرداد شرکت کنم کنکور ۱۴۰۲ شرکت میکنم فقط برم سر جلسه رتبشم برام مهم نیست هدفم ۱۴۰۳ هست
      خودم میخوام این مدلی پیش برم
      اول قلمچی رو ثبت نام میکنم از خود تابستون از آزمون اولش شروع به شرکت میکنم هدفم اینه که پایه رو داخل تابستون یاد بگیرم نه اینکه به تسلط ۱۰۰ درصد برسمونم هدفم فقط یادگیری تثبیت پایه هست
      که وقتی آزمونای مهر شروع شدن من کارم برای دهم و یازدهم راحت باشه
      دوازدهم با خود آزمون از مهر شروع میکنم اینطوری خیلی کار راحت تر توی طول سال
      دومین کارم این هست که از همون اول میام منابع جامع با حجم تست معقول انتخاب میکنم کنارش یه منبع آزمونی هم مثل کتاب فصل آزمون میخرم تا هفته دوم مونده به آزمون زمان دار تست بزنم
      بعد برای سومین کار هم میام ماز هر چهار درس اختصاصی شو یک روز قبل خود آزمون کانون هم میزنم هم تحلیل میکنم پاسخنامشو

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعد منابع رو هم معرفی کنم
      ریاضی جامع منتشران دلیل انتخابم اینه که کل تستاشو میشه یه دور تو فواصل دو هفته آزمون حل کردم درسنامه کتابش هم اضافه گویی نکرده رفته سر اصل موضوع برای منبع اول که بخوای چند دور کار کنی کتاب ارومیه حدود ۲۰۰۰ تست بیشتر نداره
      برای فیزیکم جامع منتشران دلایل انتخابم همون دلیلی که برای ریاضی گفتم
      شیمی هم جامع منتشران کتاب کامل و تست های معقول برای منبع اول
      زیست بایدمنبع اول هم درسنامه داشته باشه و هم تست زیاد پیشنهاد خودم پایه به پایه خیلی سبزه
      منابع دوم هم کتابهای فصل آزمون خیلی سبز شیمی زیست فیزیک ریاضی
      که هفته دوم مونده سه روز قبل آزمون زمان دار کار بشن
      برای این که تست سخنم کار بشه تو آزمون های ماز برای هر چهار درس شرکت کن
      بعد جمعه کانون شرکت می‌کنی و کل جمعه ازمونتو تحلیل کن استراحت کن

4. Top | #4
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دقیق توضیح ندادین کی تموم کنید و از کی آزمون بدین ولی من یه نظر دارم (با فرض اینکه تابستون میخواین آزمون شرکت کنید) اگه شما آزمون رو نمیرسونید به احتمال زیاد نخوندین و این حجم رو نمیتونید تو دو هفته جمع کنید، شما تا آخر شهریور پایه رو جمع کنید و مهر ماه که شد آزمون برین و دوازدهم رو اون موقع بخونید... آزمون تابستون اغلب برای کسب مفید هست که پایه نسبتا خوبی داره.
      یه چیزی هم اضافه کنم اینکه میگین تمام درس ها رو تموم کنم و بعد یه جا همشو آزمون بدم به نظرم غلطه... این نظر من بود حالا اگه اشتباه میکنم دوستان اصلاح کنن.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن