خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

این ایده برای زیست خوبه؟

سلام .
      ی سوال در مورد مطالعه زیست داشتم.
      من زیست پایه رو دوبار مرور کردم خب و منابع هم پینوکو بود و پیش ازمون هایی ک برای قلمچی میزدم
      الان اینطوریم ک اصلا نمیتونم بشینم برای زیست صرفا ی درس خاص مثلا قلب رو بشینم بخونمم و از کتاب تست بزنم. اصلا حوصلم نمیکشه
      کاری ک کردم اینه ک اومدم از منتا تست های قاطی از پایه میزنم و مثلا 20 تا تست میزنم بعد هی برمیگردم ب کتاب و مرور میکنم قسمت های مهم رو.
      از ی طرفم ایکیو دارم ک استفاده ای نکردم ازش
      بنظرتون این شیوه خوبه؟ک درس خاصی و نمیخونم ؟ بنظر خودم که خوبه چون دفعات مرورش و اینکه چندبار برمیگردم سراغ شکلا و متنا بالاس
      (((بهتر نیس به جای منتا از ازمون های ازمایشی استفاده کنم؟اگه اره کدوما؟؟)))

2. Top | #2
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایدت خوبه برا سه روز یبار و پیدا کردن جاهایی که لنگ داری رو شناسایی کنی ،بعد از اینکه اینکارو کردی میری برا تمرین و تثبیت بیشتر از رو کتاب تستت تست میزنی
      dont care about

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Naznin نمایش پست ها
      سلام .
      من زیست پایه رو دوبار مرور کردم خب و منابع هم پینوکو بود و پیش ازمون هایی ک برای قلمچی میزدم
      الان اینطوریم ک اصلا نمیتونم بشینم برای زیست صرفا ی درس خاص مثلا قلب رو بشینم بخونمم و از کتاب تست بزنم. اصلا حوصلم نمیکشه
      کاری ک کردم اینه ک اومدم از منتا تست های قاطی از پایه میزنم و مثلا 20 تا تست میزنم بعد هی برمیگردم ب کتاب و مرور میکنم قسمت های مهم رو.
      بنظرتون این شیوه خوبه؟ک درس خاصی و نمیخونم ؟ بنظر خودم که خوبه چون دفعات مرورش و اینکه چندبار برمیگردم سراغ شکلا و متنا بالاس
      سلام گلم نه اصلا خوب نیست که کتاب درسی رو کنار بزاری ولی خوبه که آزمونهای آزمایشی بزنی تست پوششی یا ای کیو ک تا الان بهش دست نزدی چون تو رو با ایده های جدید طراحی سوال و ذهن طراح ها آشنا میکنه اما ب هیچ عنوان کتاب درسی رو کنار نزار و به عنوان پاسخ سوالات برگرد به کتاب درسی و خودت جواب سوالات رو از کتاب پیدا کن
      نگران منی به توقرصه دلم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ممنون ک پاسخ دادید . ولی منظورم این نبود ک کتابو ول کردم ک.اتفاقا موقع تحلیل تستا برمیگردم ب کتاب درسی و جاهای اشکال دار و دوباره میخونم.صرفا مشکلم اینه ک نمیتونم کل تایم زیستم و برای ی درس بزارم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از دوپینگ زیست ماز استفاده کن
      اون فصلو اول تستشو بزن بعد از کتاب مرورشم کن
      کنارش هم وقتی نصف یه پایه رو جلو رفتی جلو ازمونای طول سال گذشته مثلا قلم چی هم فصلا قبلی رو شروغ کن به زدن
      دوبار مرور میشه اینطوری

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Naznin نمایش پست ها
      سلام .
      کتاب درسی رو رها نکن
      تو صدبارم خونده باشیش بازم جاهایی هست ک ب چشمت نیومده باشه اللخصوص شکل‌ها
      این فصل‌هایی ک میگم حتما شکل و نمودارهاشونو دوباره خیییلی ریز بخون (۶دهم، ۷یازدهم، ۱ و ۲ یازدهم، ۳ یازدهم، ۵یازدهم، شکل‌های انسانی دهم، همه‌ی جانوری‌هایی ک تو کنکور هست و حذف نشدن)
      الان وقت ترکیبی زدنه تا میتونی ترکیبی کار کن و نکات و حاشیه‌نویسی‌های طی سال رو بخون
      من نمیدونم کدوم آزمون آزمایشی شرکت میکردی ولی با همون بیا جلو
      خیلی وسواس نداشته باش ک همه آزمون‌هایی ک الان برگزار میشه رو بزنم اگه نزنم چی میشه
      هیچی نمیشه نگران نباش
      اگه درصدت تو آزمونا ب بالای ۵۰ نرسیده یعنی ب کتاب درسی تسلط نداری بشین دوباره بخونش اگه میبینی حالت ازش بهم میخورهتنوع ب خرج بده و مثلا از کتاب‌هایی ک عین متن و شکل‌های کتاب داره رو استفاده کن(هرچند ک باز هم حتی اگه رغبت نداری باید خودتو مجبور کنی همون کتاب رو بخونی)
      تا تسلطت هم رو کتاب بالا نره و کامل همه چی رو فول نشی درصدت پیشروی نمیکنه
      راستی اینم بگم کتاب تست جدید الان دیگه شروع نکن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن