خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ازمون ازمایشی دوره تابستان

سلام دوستان . فارغ التحصیل رشته تجربی هستم سطح درسی پایینی دارم . هدفم کنکور ۱۴۰۳. میخواستم مشورتی بگیرم ، اگر بخوام آزمون ازمایشی دوره تابستان ۱۴۰۲ شرکت کنم ،، بر اساس برنامه ازمون ها و رعایت پیش نیاز های هر بخش ، کدوم آزمون رو پیشنهاد میکنید ؟؟
      بعضی هم میگن فعلا شرکت در آزمون برای من زوده نسبت به سطحی که دارم....
      اگرم بخوام شرکت نکنم پس باید مشاوری بگیرم که دو هفته یه بار یا کمتر خودش آزمون بگیره از برنامه ای که بهم میده

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تو تابستون آزمون هارو شرکت نکنی بهتره چون جامعه آماری پایینه و تراز های غیر واقعی میده
      خودت آزمونارو دانلود کن بزن و درصد بگیر
      اگر هم خواستی آزمونی بنویسی گزینه دو بهتره

3. Top | #3
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2928o نمایش پست ها
      سلام دوستان . فارغ التحصیل رشته تجربی هستم سطح درسی پایینی دارم . هدفم کنکور ۱۴۰۳. میخواستم مشورتی بگیرم ، اگر بخوام آزمون ازمایشی دوره تابستان ۱۴۰۲ شرکت کنم ،، بر اساس برنامه ازمون ها و رعایت پیش نیاز های هر بخش ، کدوم آزمون رو پیشنهاد میکنید ؟؟
      بعضی هم میگن فعلا شرکت در آزمون برای من زوده نسبت به سطحی که دارم....
      اگرم بخوام شرکت نکنم پس باید مشاوری بگیرم که دو هفته یه بار یا کمتر خودش آزمون بگیره از برنامه ای که بهم میده
      به نظر من شرکت نکنید بهتره، چون خیلی زود میبنده و با توجه به اینکه میگین سطح پایینی دارم و به احتمال زیاد سوال های ترکیبی هم میاد و ممکنه باعث تضعیف روحیه بشه... نظر من اینه شما خودتون با تست پایه رو تا مهر ماه ۱۰۰ درصد یا ۸۰ درصدش رو ببنیدین، هر هفته هم مرور داشته باشید از مطالبی که خوندین، حالا مرورتون میتونه با تست های نشان دار و... باشه؛ تو تابستون سعی کنید پایه تون رو قوی کنید، برای آزمون طول سال هم وقت دارید، آزمون تابستون اغلب برای دانس آموزایی مناسبه که از پایه خوندن و یجورای قوی به حساب میان.
      یه چیزی هم اضافه کنم رو یادگیری بیشتر توجه کنید تا اینکه زودتر تموم کنید.
      البته این نظر منه، باز اگه اشتباه میکنم، دوستان اصلاح کنن... موفق باشید.
      ویرایش توسط RHM : 11 اردیبهشت 1402 در ساعت 12:16

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن