خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اگه در مورد کنکور ۱۴۰۳ اطلاعی دارین، لطفاً کمک کنید.

سلام
      من فارغ‌التحصیل هستم و دارم برای ۱۴۰۳ میخونم ولی اخیراً خبر‌هایی مبنی بر بازگشت عمومی + لغو تاثیر قطعی معدل برای ۱۴۰۳ میشنوم... کسی هست اطلاع دقیقی داشته باشه؟

2. Top | #2
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RHM نمایش پست ها
      سلام
      من فارغ‌التحصیل هستم و دارم برای ۱۴۰۳ میخونم ولی اخیراً خبر‌هایی مبنی بر بازگشت عمومی + لغو تاثیر قطعی معدل برای ۱۴۰۳ میشنوم... کسی هست اطلاع دقیقی داشته باشه؟
      کسی اطلاعی نداره؟! :/

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام راستش منم ازیکی دبیرامون شنیدم و گفتن که ضرر کردن به خاطر حذف عمومی ها و قصد دارن برگردونن خودمم تو فکر پشت کنکور موندنم اما خیلی میترسم عمومی ها برگرده

4. Top | #4
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatima_h نمایش پست ها
      سلام راستش منم ازیکی دبیرامون شنیدم و گفتن که ضرر کردن به خاطر حذف عمومی ها و قصد دارن برگردونن خودمم تو فکر پشت کنکور موندنم اما خیلی میترسم عمومی ها برگرده
      آره منم یکم پرس‌وجو کردم، گفتن به احتمال زیاد عمومی برمیگرده و اختلاف سر تاثیر معدل هس که بعضیا میگن مثبت بشه و بعضیا میگن قطعی بمونه ولی تاثیرش رو بیاریم پایین.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه عمومی برگرده شرایط تقریبا برا همه یکسانه
      اما تاثیر قطعی شرایط واسه همه یکسان نیست و اختلاف زیادی بین رتبه ها میفته
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.

6. Top | #6
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masomi نمایش پست ها

من پیگیر اخبار بودم
      نه عمومی برنمیگرده فقط احتمالا یه تغییری تو تاثیر قطعی رخ بده که چرت و پرته اونم بعیده
      قراره تاثیر معدل براساس منطقه اعمال بشه اونم قطعی
      یعنی منطقه 1 50 درصد قطعی
      منطقه 2 40 درصد قطعی
      منطقه 3 و ایثارگران 30 درصد قطعی

https://www.fardanews.com/fa/amp/news-1210178
      ابتدا تو این خبر گفته شده تاثیر قطعی معدل بر اساس منطقه محرومیت و بازگشت دروس عمومی

https://www.hamshahrionline.ir/news/...1-%D8%AF%D8%B1

ولی تو این خبر گفته عمده بحث درباره تاثیر معدله
      با صحبتای دبیر شورای عالی فرهنگی که هم گفته طبق روال 1402 برگزار میشه و از وقتی طبق این پیش رفته حتی یک ناحقی ندیدیم هم پازل تکمیل میشه یعنی بازگشت عمومی منتفیه ولی ممکنه تو درصدای تاثیر قطعی تغییر ایجاد بدن
      در کل خودتو درگیر حاشیه نکن ظاهرا زور شورای انقلاب فرهنگی بیشتر از مجلسه و طبق روال 1402 پیش بره همه چی
      فقط سنجش گیر داده میخواد الکترونیکی کنه که اونم بعیده سایتشون موقع ثبتنام کنکور نمیکشید سروراش داشت داون میشد حالا نمیتونه یک میلیون ورود همزمان داشته باشه
      ممنونم از توضیحاتتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن