خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بهترین روش جمع‌بندی کنکور

سلام
      میشه بگین از نظرشما بهترین روش جمع‌بندی چجوریه؟ با جزئیات لطفا
      انقد مشاورا تبلیغ میکنن که واقعا گیج شدم باید چیکار کنم
      درسته که میگن دوران جمع‌بندی رتبه‌ها خیلی جابجا میشه؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعن سوال منم هس
      من پارسال این موقع‌ها اونقد نمی‌دونستم چیکار کنم و سردرگم بودم که جدن ول کردم و خیلی بد شد
      دوستان لطفن خیلی واضح بگین
      مثلن نگین بستگی داره و هر جوری راحتی و...
      مثلن چه کتابایی و به چه صورتی استفاده کنیم
      چه آزمونایی کار کنیم رو چه مباحثی خیلی تمرکز نکنیم و رو کدوما بیشتر سرمایه گذاری کنیم
      و مهم‌تر از همه چیکار کنیم از لحاظ روحی هم بتونیم اوکی باشیم این مدت باقی مونده رو
      مثلن شاید شماها دم‌دمای کنکور یچیز خیلی کوچیک رو عوض کردین چه می‌دونم زودتر بیدار شدین یا پیاده‌روی کردین یا حتی زاویه میزتونو عوض کردین نگین اینا که چیز کوچیکیه و مهم نیس
      نه اتفاقن خیلی مهمه
      ممنون میشم راهنماییمون کنین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست من
      اولا که بله قطعا یک جمع بندیه درست و اصولی تورو به هدفت نزدیک تر میکنه چون با طبقه بندی شدن و مرور و ازمونایی که تو برنامه هات داری مطالب بازیابی میشن اشکالات نهاییت رفع میشن و در نتیجه بهترین عملکرد رو توی ازمونا خواهی داشت
      بنظر من برنامه و بودجه بندیه دوپینگ ماز منطقی ترینشونه اگه برنامه خاصی نداری خودت یا مشاور نداری اون میتونه کمکت کنه
      از اونجایی که بین امتحان نهاییا کنکور گذاشته شاید یکم اذیت کننده باشه واست اگه ترمیم داری اگه ترمیم نداری ازش استفاده کن حتما ازمونای ازدیبهشتشم بزن و جدی پیش برو که به خاطر جمع بندیه غلط کل سالتو از دست ندیو تلاشات هیچی نشه
      بیس جمع بندیم کنکورای سه روز یه باره که حتما جدیش بگیر هم داخلو بزن هم خارج/از همایشای جمع بندیم میتونی استفاده کنی
      خلاصه که همین امیدوارم موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتابای کنکوریوم برای کنکورا و موج ازمونا برای جمع بندی فصل به فصل یا حتی جامع کمک کنندس + ازمونای جامع موسسات بخصووووصص سنجش
      همایشای جمع بندیم با دبیرای خودتون میتونید برید و استفاده کنید
      البته که من خودم امسال تازه کنکوریم و تجربه ندارم شاید دوستان بزرگوار بیان از تجربه هاشون بگن بیشتر کمکتون کنه چون اینا صرفا از تحقیقات و تفحصات این بنده حقیره و خودم قصدم کنکور سال دیگس به طور جدی
      موفق باشی زیبا

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aytakso نمایش پست ها
      واقعن سوال منم هس
      من پارسال این موقع‌ها اونقد نمی‌دونستم چیکار کنم و سردرگم بودم که جدن ول کردم و خیلی بد شد
      دوستان لطفن خیلی واضح بگین
      مثلن نگین بستگی داره و هر جوری راحتی و...
      مثلن چه کتابایی و به چه صورتی استفاده کنیم
      چه آزمونایی کار کنیم رو چه مباحثی خیلی تمرکز نکنیم و رو کدوما بیشتر سرمایه گذاری کنیم
      و مهم‌تر از همه چیکار کنیم از لحاظ روحی هم بتونیم اوکی باشیم این مدت باقی مونده رو
      مثلن شاید شماها دم‌دمای کنکور یچیز خیلی کوچیک رو عوض کردین چه می‌دونم زودتر بیدار شدین یا پیاده‌روی کردین یا حتی زاویه میزتونو عوض کردین نگین اینا که چیز کوچیکیه و مهم نیس
      نه اتفاقن خیلی مهمه
      ممنون میشم راهنماییمون کنین
      اره دقیقا

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melikaw نمایش پست ها
      سلام دوست من
      اولا که بله قطعا یک جمع بندیه درست و اصولی تورو به هدفت نزدیک تر میکنه چون با طبقه بندی شدن و مرور و ازمونایی که تو برنامه هات داری مطالب بازیابی میشن اشکالات نهاییت رفع میشن و در نتیجه بهترین عملکرد رو توی ازمونا خواهی داشت
      بنظر من برنامه و بودجه بندیه دوپینگ ماز منطقی ترینشونه اگه برنامه خاصی نداری خودت یا مشاور نداری اون میتونه کمکت کنه
      از اونجایی که بین امتحان نهاییا کنکور گذاشته شاید یکم اذیت کننده باشه واست اگه ترمیم داری اگه ترمیم نداری ازش استفاده کن حتما ازمونای ازدیبهشتشم بزن و جدی پیش برو که به خاطر جمع بندیه غلط کل سالتو از دست ندیو تلاشات هیچی نشه
      بیس جمع بندیم کنکورای سه روز یه باره که حتما جدیش بگیر هم داخلو بزن هم خارج/از همایشای جمع بندیم میتونی استفاده کنی
      خلاصه که همین امیدوارم موفق باشی
      ممنونم عزیزم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن