به نام خدا

سلام عزیزان....

سلام به تمامی قهرمانان کورس کنکور 93 و سلامی گرم به تو که شک ندارم یکی از رتبه های زیر 100 امسالی، از تلاشت معلومه.

تا حالا ضرب المثل جوینده یابنده هست رو فهمیدین؟ شک ندارم که فهمیدین.

منظورت چیه؟

منظورم اینکه با این نعمتی که خدا بهتون داده به اسم اینترنت هیچ مانعی برای پیشرفت شما وجود نداره.

من یه کمی در بحث حد مشکل داشتم یعنی از همون پایه فقط حفظی بود و گفتم چرا خوشکل نخونم بیام بالا.

همین که {جزوه حد} رو توی گوگل سرچ کردم اولین سایت،سایت کنکور خودمون همین فروم اومد بالا یه جزوه ای رو دیدم و دانلود کردم اینا بماند.....

رفتم پرینت و همین جوری داشتم میخوندم دیدم که وای پسر عجب چیزیه. چون منبع های زیادی رو دیده بودم؛ جزوه،کتاب و ...

ولی هیچی مث جزوه های اقای پناهی نیست......

میتونید جزوه رو از ادرس مقابل دریافت کنین. # لینک #

حتما حتما یه پرینت بگیرین و داشته باشین.

حالا بحث ما که عنوان تاپیک رو گفتم شروع میشه.

این جزوه 3 بخش داره:

1.حد (جامع) نه کتاب میخوای نه کلاس نه هیچی دیگه....(اینو به کسانی میگم که یه چیزایی از حد بدونن ولی اگه هیچی هیچی نمیدونی بازم خوبه میتونی از همینجا شروع کنی.)

2.مجانب (بازم جامع)

3. پیوستگی (شنیدن کی بود مانند دیدن)

توی 3 چارت مطالعاتی 1.5ساعتی مباحث حد رو درک میکنین و از روی 8کتاب گاج توصیه میکنم فقط فقط تست سراسری بزنین حتی ازاد هم به درد نمیخوره! همون صفحه اول جزوه رو بخونین خوشکل متوجه حرفم میشین.

چرا ازاد نزنیم؟ تست های سراسری همین طوری سر سری طرح نمیشن. وقت پاش رفته هزینه شده ولی......!خودت تا تهش برو...

نکته ای که این جزوه رو متمایز میکنه:

تست های سال 80تا 92 رو به دو روش تشریحی و تستی حل کرده تا شما دیگه به هیچی نیاز نداشته باشنین.

فقط اینو بگم وقتی حد رو تموم کردین حتما 50 تا تست از بخش های مختلف صفحات 139 الی 158 ،8کتاب رو که زدین تسلط رو درک میکنین میشین غول حد

این مبحث که قشنگ قورت دادین همین بلا رو سر مجانب در بیارین و بعشد هم پیوستگی.... درصد شما توی کنکور 50 به بالا میشه(بالا پایین داره).

اگه وقت کردم مبح تابع دکتر پناهی رو هم لینکشو براتون قرار میدم همراه با راه مطالعه.

من الله توفیق.....

برام دعا کنین....