خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور یا نهایی؟ مسئله این است (کوومک به تجربه هاتون نیاز دارم)

سلام دافیا امیدوارم که رو به راه باشید و تا اینجای راهو ادم وارانه پیش اومده باشید
      من امسال دوازدهمم ولی عملا این سه سال هیچی درس نخوندم(سمپادیم و با شب امتحانی بودن دووم اوردم)
      صفر مطلق نیستم یچیزایی بلدم ولی اصلا بدرد کنکور نمیخوره(درصدای دی خیلی زیبا بود عاح اصن نگم براتون🗿💔)
      الان موندم چیکار کنم
      میدونم بیشتر از 12 ساعت نمیتونم بخونم؛ بنظرتون بیام نهاییارو بچسبم یه معدل 20 بکشم بیرون ازش بعد کنکورو در حد دوازدهم یا نهایتا دوازدهم با یکی دو تا فصل از پایه ببندم کار معقولانه ای؟
      دو حالت داره دیگه یا اونی ک میخوام میشه یا نمیشه پشت میمونم
      ولی خب خیلیا از پشت موندن ناراضی بودن(میدونم که بمونم مثل ادم میخونم دیگه سرم به سنگ خورده)
      بچه ها دنبال انگیزه زردو اینا نیستم نمیگمم امسال قطعا قبول میشم چون واقعا تلاش انچنانی نکردم فقط میخوام ببینم شماها ک تجربه دارید چه حرکتی بزنم بهتره؟
      اها راستی با سگ سیاه افسردگیم دارم دستو پنجه نرم میکنم و باید اعتیاد به اینترنتم بزارم کنار
      عاح چه وضعیتی خدایی
      ولییی خب امید دارم هنوز که کار نشد نداره و بنظرم کنکور چیز خیلی شاخی نیست نمیدونم چرا😐😂
      پیشاپیش مرسی بابت نظراتتون براتون زیباترین رتببه رو ارزو میکنم که یه کنکوری هیچی جز این نمیخواد🤍✨

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچسبید به نهایی.لااقل لازم نیست برای سال بعد برید برای مجدد/ترمیم.(یا اگرم خواستید برید یکم اندوخته دارید)
      کنکور رو اگه از الان میخواید شروع کنید بگذاریدش کنار.بیخود درگیر اوهام نشید که از الان میتونم و صفر نیستم و از این دست حرف ها

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بخون واسه نهاییا سال دیگه کنکور بده
      بخوای واسه کنکور بری ن کنکور خوبی میدی ن نهایی سال دیگه مجبوری جفتشو بدی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ع من
      سلام من
      من دقیقا شرایطم شبیه شماست
      و با اینکه تماااام دوستام دارن برای کنکور می خونن و احتمال زیاد قبول هم بشن..
      اما من تصمیم گرفتم بچسبم ب نهاییم
      حداقل اینجا تضمین نتیجه گرفتنم خیلی بیشتره
      بازم هر کس و شرایطش
      ب نطر من بستگی ب میزان گیرایی خودتون داره
      اگه شخصی هستید ک نهایی رو با روزی چهار ساعت خوندن هم در نهایت می تونید اوکی کنید می تونید اون هشت ساعت باقی مونده رو برای کنکور بخونید و باز هم می گم اگه ادم زود گیری باشید و بخواید فوکس کنید روی درس هایی مثل زیست و شیمی ک ضریب خوبی دارن حداقل می شه گفت با دست پر ب استقبال کنکور اینده می رید

در کل نظر من اینه اولویتتون نهایی باشه حالا دیگه سطح گیرایی تون رو خودتون بهتر می دونید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییت الحق که حق میگی هعب

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام زیبای من
      ببین من خیلی منطقی فکر کردم و به یه نتیجه ای رسیدم باهات درمیون میزارم شاید کمکت کرد
      امسال قطعا نهاییا طبق روال گذشته برگزار نخواهد شد و طراح حداقل دو نمره رو برای اینکه فرق دانش اموز عالی با اونی که صرفا خونده رو متوجه بشه میاد سوال سختو میاره که اونی که این چهل درصدو میخواد قطعا از بیست پنج صدمشم نمیگذره
      حالا امکان اینکه منو تو پشت بمونیم هست(نمیگم واسه کنکور نخونییاا حتما بخون چون نهایتش پشتم بمونی اندوخته علمی داری) واسه همین یه معدل 20 یا نهایتا 19.80 خییلیی بهتر از کنکوریه که بریم 40 درصد بزنیم با معدل داغون چون نهاییا سال دیگه تاثیرش میشه 50 هم سخت تر میشه هم پشت بمونیم باز بخوایم ترمیم بزنیم دهنمون سرویسه وقتمونم میره
      خلاصه گیراییت هر چقدم هست واسه بیست تمام برو سر جلسه
      من که گفتم دوازدهمو تستی و تشریحی جمع میکنم کلا نهایتش 30 درصد اینا بزنم با معدل بیست یه رتبه نسبتااا خوبی میشه که بشه با خیال اسوده پشت بمونی
      در کلم که از صمیم قلبم واست ارزوی موفقیت دارم گوگولی✨

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سخن شما بسی منطقسیت و خودمم به همین فکر کردم فقط اینکه بنظرت اگه تا شب خود کنکور مبحث جدید بخونمو بیخیال جمع بندی بشم چطوره؟ عام یعنی بعد امتحانای خرداد برم سراغ پایه اون مباحثی که خوندمو تثبیت کنم مثلا تو 20 روز فک کنم راحت بتونم زیست یازدهمو ببندم اینو پیشنهاد میکنی یا اینکه کلا فقط دوازدهم بخونمببخشید طولانی شد دیگه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)