خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یازدهمم به جز ریاضی هیچ کدوم از درسامو جدی نخوندم

سلام . یازدهمم به جز ریاضی هیچ کدوم از درسامو جدی نخوندم سال دهم رو فقط در حد امتحان خوندم و نمره متوسط گرفتم سال یازدهمم به حرف یکی از مشاورا رفتم و از مدرسه ام که نمونه بود اومدم بیرون و رفتم مدرسه غیر انتفاعی و غیر حضوری میخونم نمیرم مدرسه اینجوری وضعیت بدتر شد و تمام وقتمو صرف ریاضی کردم الان که نردیک امتحانای نوبت دومیم حتی روی بقیه درسای سال یازدهممو بازم نکردم دانش آموز ضعیفی نبودم هیچ وقت و همه ازم انتظار دارن الان که خودمو تو این شرایط میبینم از همه چی بریدم و خسته شدم حالم از هر چی درسه بهم میخوره انقد عقب موندم که نمیدونم چیکار کنم خیلی احساس تنهایی میکنم نه دوستی دارم که باهاش دردودل کنم نه مدرسه میرم واقعا حالم خیلی بده لطفا راهنمایی کنید یه چیزی بگید آروم بشم راهی اگه بلدید نشون بدید اینم بگم که الان فقط ریاضی سه پایه امو با تست جمع کردم ولی بقیه هیییچ 🥲😰😭😭😭😭

2. Top | #2
      Mtr
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      منم یازدهم
      و این کارایی که تو واسه ریاضی کردیو من واسه زیست کردم
      و فقط زیستو اوکیم در حد تست
      و بقیه درسا در حد کتاب
      البته باتوجه به حرفات انگار کتابای درسای اختصاصی دیگه جز ریاضی رو بلد نیستی
      الان ۱ اردیبهشته
      امتحانات تقریبا بگیر از ۱ خرداد شروع شه
      تو یه ماه وقت داری
      بشین همه کتابارو بخون
      واسه زیست پیشنهاد میکنم تورق ببینی از الا موقاری که وقت کمی حدود ۳۰ دیقه برای هر گفتار میگیره
      برای شیمی منم افتضاح بودم شیمی فراهانیو گرفتم هر شب یکیشو میبینم کلا ۳۰ تاس که ۳ ساعته هر کدوم.توهم اگه میتونی از کتاب بفهمی که خدبه ولی اگه شرایطشو داری تو کلاسای امادگی برای امتحان کلاسینو که تو ۶ جلسه هس شرکت کن
      واسه فیزیکم فک نکنم برات سخت باشه چون ریاضیو خوب بلدی.و اینکه واسه این کتابو بخونی و واسه یاد گرفتن فرمولا سوال زیاد حل کنی اوکیه.کلا فیزیکو بنظرم خودت هر روز چن صفحه بخونی یاد میگیری چیزی نداره.اگه جایی رو نفهمیدی کلیم ببین.من خودم ااز الا کلیپای داداشی رو میبینم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zohatanaghori نمایش پست ها
      سلام . یازدهمم به جز ریاضی هیچ کدوم از درسامو جدی نخوندم سال دهم رو فقط در حد امتحان خوندم و نمره متوسط گرفتم سال یازدهمم به حرف یکی از مشاورا رفتم و از مدرسه ام که نمونه بود اومدم بیرون و رفتم مدرسه غیر انتفاعی و غیر حضوری میخونم نمیرم مدرسه اینجوری وضعیت بدتر شد و تمام وقتمو صرف ریاضی کردم الان که نردیک امتحانای نوبت دومیم حتی روی بقیه درسای سال یازدهممو بازم نکردم دانش آموز ضعیفی نبودم هیچ وقت و همه ازم انتظار دارن الان که خودمو تو این شرایط میبینم از همه چی بریدم و خسته شدم حالم از هر چی درسه بهم میخوره انقد عقب موندم که نمیدونم چیکار کنم خیلی احساس تنهایی میکنم نه دوستی دارم که باهاش دردودل کنم نه مدرسه میرم واقعا حالم خیلی بده لطفا راهنمایی کنید یه چیزی بگید آروم بشم راهی اگه بلدید نشون بدید اینم بگم که الان فقط ریاضی سه پایه امو با تست جمع کردم ولی بقیه هیییچ
      ده به هیچ از خیلیا جلوتری ، من خودم توی ریاضی دارم دو میزنم انگار نه انگار این همه وقت میزارم روش ، اصلا استرس نداشته باش شیمی در حد کتاب که خیلی آسونه ، فیزیک هم مثال های خود کتاب کافیه ، زیست هم اگه هر روز یه گفتار از الان بخونی فول میکنیش ، راستی منبعت واسه ریاضی چیه ؟ ازش راضی هستی ؟
      قطره قطره جمع گردد وانگهی تبخیر شود

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام . یازدهمم به جز ریاضی هیچ کدوم از درسامو جدی نخوندم سال دهم رو فقط در حد امتحان خوندم و نمره متوسط گرفتم سال یازدهمم به حرف یکی از مشاورا رفتم و از مدرسه ام که نمونه بود اومدم بیرون و رفتم مدرسه غیر انتفاعی و غیر حضوری میخونم نمیرم مدرسه اینجوری وضعیت بدتر شد و تمام وقتمو صرف ریاضی کردم الان که نردیک امتحانای نوبت دومیم حتی روی بقیه درسای سال یازدهممو بازم نکردم دانش آموز ضعیفی نبودم هیچ وقت و همه ازم انتظار دارن الان که خودمو تو این شرایط میبینم از همه چی بریدم و خسته شدم حالم از هر چی درسه بهم میخوره انقد عقب موندم که نمیدونم چیکار کنم خیلی احساس تنهایی میکنم نه دوستی دارم که باهاش دردودل کنم نه مدرسه میرم واقعا حالم خیلی بده لطفا راهنمایی کنید یه چیزی بگید آروم بشم راهی اگه بلدید نشون بدید اینم بگم که الان فقط ریاضی سه پایه امو با تست جمع کردم ولی بقیه هیییچ ���������������� ���������������� ��
      از الان بشین نکته تست های درس های مختلف ببین همراه اون تست بزن تا اخر تابستون کل درسارو تموم می کنی بقیه سال رو هم تست بزن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام . یازدهمم به جز ریاضی هیچ کدوم از درسامو جدی نخوندم سال دهم رو فقط در حد امتحان خوندم و نمره متوسط گرفتم سال یازدهمم به حرف یکی از مشاورا رفتم و از مدرسه ام که نمونه بود اومدم بیرون و رفتم مدرسه غیر انتفاعی و غیر حضوری میخونم نمیرم مدرسه اینجوری وضعیت بدتر شد و تمام وقتمو صرف ریاضی کردم الان که نردیک امتحانای نوبت دومیم حتی روی بقیه درسای سال یازدهممو بازم نکردم دانش آموز ضعیفی نبودم هیچ وقت و همه ازم انتظار دارن الان که خودمو تو این شرایط میبینم از همه چی بریدم و خسته شدم حالم از هر چی درسه بهم میخوره انقد عقب موندم که نمیدونم چیکار کنم خیلی احساس تنهایی میکنم نه دوستی دارم که باهاش دردودل کنم نه مدرسه میرم واقعا حالم خیلی بده لطفا راهنمایی کنید یه چیزی بگید آروم بشم راهی اگه بلدید نشون بدید اینم بگم که الان فقط ریاضی سه پایه امو با تست جمع کردم ولی بقیه هیییچ
      سلام شما هنوز یک سال و 2 3 ماه وقت دارین اصلا جای نگرانی نیست البته نه اینکه فکر کنین خیلی وقت دارین پس شل بگیرین!
      ولی همیشه کنکوری ها تو هر زمانی عقب میوفتن از کاه کوه میسازن در حالی که خیلی از عقب افتادگی ها تا یه زمانی نه مثلا دو سه ماه قبل کنکور قابل جبرانه!
      شما الان که تا امتحانات نوبت حدود یک ماه وقت دارین در حد امتحانات مدرسه سعی کنین درس هارو خوب بخونین در حد امتحان گفتم نه تست ! هرچند برای زیست بازم بهتره سعی کنین یکم تست بزنین. و کلا بیشتر سعی کنین خوب کتابو یاد بگیرین. بعدش که امتحانات تموم شد تابستون یه فرصت عالیه. میتونین قشنگ جبران کنین. لازم نیست کل پایه رو جمع کنین هرچند اگه بتونین عالیه ولی اگه فصل های مهمتر رو و مطالب پایه ای رو خوب یاد بگیرین بازم خیلی خوبه و بعد از اول مهر با قلمچی قشنگ دوباره هم دهم هم یازدهم خونده میشه پس بازم فرصت رفع کردن مشکلاتتون هست.
      بهتون پیشنهاد نمیکنم از الان خیلی خودتون رو درگیر کلاس کنین زیاد چون خیلی از دوستانم اینقدر کلاس رفتن هیچ فایده نداشت بیشتر ضرر کردن. پس فعلا شما که هنوز خوب نخوندین بعضی درسارو کلاس فایده نداره بیشتر زمان میگیره خودتون خوب بخونین هر جا متوجه نشدین کلاس بگیرین ببینین. اینا فقط پیشنهاده و تصمیم درست رو خودتون فکر کنین ببینین چی خوبه انجام بدین حرفای هیچکس وحی منزل نیست موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط unscramble نمایش پست ها
      از الان بشین نکته تست های درس های مختلف ببین همراه اون تست بزن تا اخر تابستون کل درسارو تموم می کنی بقیه سال رو هم تست بزن
      راستش به نظرم دانش آموزی که هنوز فرصت خوبی برای یادگیری عمیق داره نکته تست و اتمام دروس به این زودی براش هیچ فایده ای نداره.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستش به نظرم دانش آموزی که هنوز فرصت خوبی برای یادگیری عمیق داره نکته تست و اتمام دروس به این زودی براش هیچ فایده ای نداره.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh2004 نمایش پست ها
      اتفاقا چون پایه ضعیف بوده وقت برای یادگیری کمه.یه دانش آموز کنکوری با معدل خوب تا اخر تابستون پایه رو کامل تموم کرده (همراه با تست زیاد).یه داتش اموز با سطح پایینتر اگر بخواد برای هر 4درس تخصصی فیلم نکته تست ببینه وقتش برای تست زدن خیلی کمه این تست زدن کم رو باید در طول سال جبران کنه.تا اخر بهمن بخوایم حساب کنیم این دو دانش اموزی که گفتم تازه به سطح هم میرسن فقط با این فرق که دانش اموزی که نکته تست دیده تقریبا 1ماه از دانش اموز دیگه جلوتره چون دوازدهم رو هم تموم کرده.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اول از همه اینکه نیمه پر لیوانو ببین ریاضی یکی از مرخرف ترین درسای کنکور شده و تو توش قوی کردی خودتو اگه قرار بود قبلا 30 درصد تایمتو بدی به ریاضی 15 درصدشو بده بهش و ازمون بزن ک مرور بشه واست توی اردیبهشت بشین یازدهمتو بخون هر هفته یک فصل فیزیک یک فصل شیمی و دو تا فصل زیست هفته اخراردیبهشتم بزار برای مرور و جمع و بندیو رفع اشکال
      بینش حتما تفریحم بکن خیلی کارت سخت نیست نگران نباش
      عمومیام شب امتحانی بخون
      اصلنم نگو که وااای حالا کنکور نمیرسمو این حرفا
      منی که الان دوماه مونده به کنکورم میفهمم اگه از همون تیر یازدهم شروع کرده بودم چقد اوضاعم بهتر بود
      وقت داری پس بقیشو حروم نکن بشین مثل ادم بخون تو خرداد یازدهم واست تثبیت میشه از تیرم با برنامه ازمونا برو جلو و ترجیحا برو مدرسه جو مدرسه خیلی بهتره حداقل یکی دو روزو برو روحیت میاد سرجاش یا اگه نمیری ورزشی چیزی بکن
      ببین نهاییااا واست مهمنااا خدایی نکرده پشت کنکوری بشی یازدهمت تاثیر داره پس واسه 20 برو سر جلسه خیلیم خودتو اذیت نکن افرین
      موفق باشی فرزندم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی بابت راهنماییت

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh2004 نمایش پست ها
      سلام شما هنوز یک سال و 2 3 ماه وقت دارین اصلا جای نگرانی نیست البته نه اینکه فکر کنین خیلی وقت دارین پس شل بگیرین!
      ولی همیشه کنکوری ها تو هر زمانی عقب میوفتن از کاه کوه میسازن در حالی که خیلی از عقب افتادگی ها تا یه زمانی نه مثلا دو سه ماه قبل کنکور قابل جبرانه!
      شما الان که تا امتحانات نوبت حدود یک ماه وقت دارین در حد امتحانات مدرسه سعی کنین درس هارو خوب بخونین در حد امتحان گفتم نه تست ! هرچند برای زیست بازم بهتره سعی کنین یکم تست بزنین. و کلا بیشتر سعی کنین خوب کتابو یاد بگیرین. بعدش که امتحانات تموم شد تابستون یه فرصت عالیه. میتونین قشنگ جبران کنین. لازم نیست کل پایه رو جمع کنین هرچند اگه بتونین عالیه ولی اگه فصل های مهمتر رو و مطالب پایه ای رو خوب یاد بگیرین بازم خیلی خوبه و بعد از اول مهر با قلمچی قشنگ دوباره هم دهم هم یازدهم خونده میشه پس بازم فرصت رفع کردن مشکلاتتون هست.
      بهتون پیشنهاد نمیکنم از الان خیلی خودتون رو درگیر کلاس کنین زیاد چون خیلی از دوستانم اینقدر کلاس رفتن هیچ فایده نداشت بیشتر ضرر کردن. پس فعلا شما که هنوز خوب نخوندین بعضی درسارو کلاس فایده نداره بیشتر زمان میگیره خودتون خوب بخونین هر جا متوجه نشدین کلاس بگیرین ببینین. اینا فقط پیشنهاده و تصمیم درست رو خودتون فکر کنین ببینین چی خوبه انجام بدین حرفای هیچکس وحی منزل نیست موفق باشید
      ممنون بابت راهنماییت

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای ریاضی اول از همه کتابو تموم کردم حتی کاردکلاسارو هم حل کرده بودم ،خیلی سبز پایه رو برای بعضی از مباحث مثل تابع و مثلثات زدم ،بعد خیلی سبز جامع رو زدم چیزی که منو کشید بالا خیلی سبز جامع بود اگه ضعیفی از خیلی سبز جامع شروع کن و هرگز از پاسخنامه استفاده نکن و سعی کن تا حد امکان خودت تستارو بزنی از کسی کمک نگیر وقتی تمام توانتو گذاشتی و کارو تموم کردی برو کلاس و رفع اشکال کن بعد اینکه خیلی سبز جامع تموم کردی باید آی کیو رو شرتع کنی همراه با کلاس و از نکات تستی استفاده کنی تو این مرحلخ بعضی نکات به درد بخور تثبیت میشه و اینکه خودت به حدی رسیدی که میتونی رو پاهای خودت وایستی و از پس هر تستی بر بیایی ،اما اگه وقت کافی نداری پیشنها میکنم از خیلی سبز جامع و موج آزمون استفاده کن دوستم با خیلی سبز جامع کنکور دی و ۷۰ زد کتاب خیلی خوبیه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اتفاقا چون پایه ضعیف بوده وقت برای یادگیری کمه.یه دانش آموز کنکوری با معدل خوب تا اخر تابستون پایه رو کامل تموم کرده (همراه با تست زیاد).یه داتش اموز با سطح پایینتر اگر بخواد برای هر 4درس تخصصی فیلم نکته تست ببینه وقتش برای تست زدن خیلی کمه این تست زدن کم رو باید در طول سال جبران کنه.تا اخر بهمن بخوایم حساب کنیم این دو دانش اموزی که گفتم تازه به سطح هم میرسن فقط با این فرق که دانش اموزی که نکته تست دیده تقریبا 1ماه از دانش اموز دیگه جلوتره چون دوازدهم رو هم تموم کرده.
      پایه وقتی ضعیفه به نظرم تو تابستون سه ماه وقت برای رفعش و خوندن یه مقدار از مطالب هست و رسیدن به سطح مطلوب ولی اینکه فشرده فیلم ببینی و بعد نه ماه از مهر تا خرداد و یکم تیر تست بزنی فقط جالب نیست چون میتونی یادگیری عمیقی داشته باشی همراهش تعداد تست مناسب

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن