خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: یکم درد و دل

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Smile یکم درد و دل

سلام لطفا هرکی هر نصیحتی داره بگه
      چند وقتی بود داشتم با روحیه کلی درس میخوندم حالا مامانم هر روز بهم میگه تو هیچی نمیشی همه ازت بهترن یا برام میخنده این فقط از طرف مامانم بقیه بمانند
      خیلی خلاصه بگم فقط بابامه که هوامو داره و تنها امیدم هم همونه
      اینقدر این چند وقت همه بهم دروغ گفتن دیگه هر کسی حتی بخواد باهام حرف بزنه هم پیش خودم فکر میکنم همش داره دروغ میگه
      ادم درون گرایی هستم خیلی با خودم کلنجار رفتم که اینو بهتون بگم
      ویرایش توسط sakia : 27 فروردین 1402 در ساعت 07:30

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sakia نمایش پست ها
      چند وقتی بود داشتم با روحیه کلی درس میخوندم حالا مامانم هر روز بهم میگه تو هیچی نمیشی همه ازت بهترن یا برام میخنده این فقط از طرف مامانم بقیه بمانند
      اینقدر این چند وقت همه بهم دروغ گفتن دیگه هر کسی حتی بخواد باهام حرف بزنه هم پیش خودم فکر میکنم همش داره دروغ میگه
      ادم درون گرایی هستم خیلی با خودم کلنجار رفتم که اینو بهتون بگم پس لطفا هر چی نظرتونه بهم بگید
      بخون عزیزم ادامه بده کم مونده به کنکور مامان منم اینجوریه ولی چاره چیه باید کاری کنیم پشیمون شن از کارشون

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم ادامه بده فقط چیزی نمونده. اندکی صبح سحر نزدیک است.اگه مامانت به هدفت نمیخندید باید شک میکردی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادم درون گرایی هستم خیلی با خودم کلنجار رفتم که اینو بهتون بگم پس لطفا هر چی نظرتونه بهم بگید
      سلام عزیزم ادامه بده فقط چیزی نمونده. اندکی صبح سحر نزدیک است.اگه مامانت به هدفت نمیخندید باید شک میکردی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقعا چرا بعضی از پدر و مادرا اینجورین؟
      پدر و مادر منم همینجورین. همیشه تخریب بوده هیچ وقت تشویق نبوده. هر وقت کسی ازم تعریف کرده بقیه بودن یا مثلا معلم بوده خانواده اصلا نبودن. حالا دوتا راه داری یا این حرفارو باور کنی و روت تاثیر بذاره که اعتماد به نفستو میاره پایین و تواناییت واقعا پایین میاد و عاقبت خوبی نداره. راه دیگه اینه که به این حرفا توجه نکنی و مثلا به خودت بگی نه من میتونم. خیلی مهمه که این حرفای مادرت رو باور نکنی و اگه کسی نیست بهت انرژی مثبت بده خودت اینکارو انجام بدی و باور خودت از همه چیز مهمتره. بعضی پدر و مادرا میگن ما اینجوری میگیم تا بچه امون تلاش بیشتری انجام بده در صورتی که مخرب هست. شما توجه نکن و تلاشتو بیشتر کن. موفق باشی
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چند روز پیش یه وبینار دیدم یه پسری بود که مادرش پرستار و پدرش پزشک و برادر بزرگ ترش هم دانشجوی پزشکی بود . می‌گفت خیلی خانواده بهم حرف میزدن خیلی سرکوفت می‌شنیدم. پسره عاشق فوتبال بوده . اصلا اهل درس و اینا نبوده . بعد به خودش میاد و درس میخونه . می‌گفت بابام بهم می‌گفت تو هیچی نمیشی . برادرم پس گردنی میزدم . مامانش گلایه می‌کرد پیش مشاورش . مشاورش هم ازش راضی نبود . اما پزشکی اهواز قبول میشه . می‌گفت این حرفا که بهم میزدن الان که فکر میکنم دستشون درد نکنه که اینجوری بهم میگفتن باعث می‌شد غیرتم بیشتر باشه . کلا خیلی مود باحالی داشت . اره خلاصه ، غصه نخور . این روزا هم تموم میشن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تنها راهی که بشه این حرفا رو نشنید اینه که تلاش کنی و موفق بشی
      بهشون ثابت کنی که اشتباه میکنن
      عزیزم تحمل کن
      منم از این حرفا زیاد میشنوم
      باید یاد بگیریم که به خودمون و به توانایی هامون اعتماد داشته باشیم
      و دنبال تایید شدن از طرف بقیه حتی خونواده هم نباشیم
      حتی آدمای نزدیک زندگیت یا حتی خودت هم خیلی وقتا نمیدونی که چقد میتونی قوی و ارزشمند باشی
      اینکه تا حالا کار بزرگی نکردی دلیل نمیشه که کم و کوچیک باشی
      یه روزی به همشون ثابت میکنی که چه ادم خفنی هستی
      سعی کن باهاشون بحث نکنی
      هر چند سخته اما سکوت کن
      موفقیتت بعدا اونقد سر و صدا راه میندازه که لازم به هیچ کار خاصی نیس
      واست بهترینا رو آرزو میکنم
      انشالا شهریور همینجا از موفقیتت واسمون بنویسی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام...
      ارزش ذهن و آرامش روحت خیلی بیشتر از اینهاست....
      keep calm and control your self!

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مگه کسی از اینده اومده که به اینجور حرف ها اهمیت میدین؟!

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون بچه ها خیلیییی خیلی ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن