خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: کمپ ۴۴ ماز

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمپ ۴۴ ماز

بنظرتون برای الان توی درس ریاضی بشینم کمپ ۴۴ ماز ببینم با تست طلایی و با دوپینگ جمع بندی کنم یا اینکه نکته تست ببینم؟ یا اینکه بشینم درسنامه بخونم و سوالا کنکور رو حل کنم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      خداییش حداقل سطحتو میگفتی، تا الان چیکار کردی رو میگفتی و و و.
      من میگیرم که مثلا حداقل جدول ضربو بلدی.(مثل من)
      تو ریاضی دو چیز خیلی مهمه. یکی اینکه ویدیو میدیو و درسنامه مرسنامه و فلان رو باید سریع بخونی و رد شی و تو تست مطالبو بیشتر یادبگیری و عمیق بشی توش.
      تست طلایی + کمپ نمیدونم چی و فلان اینهمه ویدیو .... پس کی میخوای تست کار کنی؟ (کاری به تست های خود ویدیو ندارم)
      دومین چیز مهم اینه که ریاضی کمی دیر بازده هستش. باید انقدر تست بزنی که تازه بتونی تست بزنی(بازم یه جوری حرف زدم که گیج شی )
      منظورم اینه که هر چقدر ویدیو ببینی و درسنامه بخونی، باز بعدش بری تست بزنی، میبینی نمیتونی بزنی...... خب اینجوری باید بگی مشکل از دبیر و یا مشکل از خودته؟
      نههههههههههههههههههههه مشکل اینه که اینقدر تست بزنی و بعدش بری پاسخنامه و درسنامه و انقدر این چرخه رو تکرار کنی، تا بعد یه مدت میبینی عه واااااااااااااااااا کم کم داری خودت تست هارو حل میکنی.
      البته تست های اسون و متوسط ... بعدش کم کم عمیق میشی و سرعتت میره بالا.................
      الان اینجا چند باری زلزله اومد پشمام فر خورده. فعلا نمیتونم خوب تمرکز کنم چیزی بنویسم. ولی فکر کنم همه چیزارو که خودم تجربه کردم رو نوشتم.
      THE MAN WHO DIED STANDING

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از راهنماییت
      بین ۱۰ الي ۱۵ درصد میزنم ولی بنظر خودم نسبت سوادی ک دارم لیاقتم ۳۰ الي ۴۰ هست حداقل

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن