خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

حقیقت تلخ با چاشنی سس تند 2.0 new این قبلی نیست جدیده هااااا!

توجه این برنامه شامل حقیقتی هستش که ممکن است برای همه شروع از صفری ها مناسب باشد
      عمو شونن با افتخار تقدیم میکند : تقدیم به همه ی کنکوری های خوب ایران زمین
      اگه تحمل طنز بی مزه ابتدایی متن رو ندارین به قسمت سبز که با ستاره مشخص کردم برید و بخونید

خب خب خب . از اونجایی که من یه آدم بیکارم و فعلن برنامه انیمه دیدنم به حالت تعلیق دراومده تا قسمت های جدید بیاد ، تصمیم گرفتم خیرم به دوستان کنکوریمون برسه البته اگه مارو قبول دارن و میدونن خیرخواهشونیم چون اگه که نداری از راستم به چپم . همینه پس چی فکر کردی ، فکر میکردی ملایم تر شدم ، خیر این دفعه اومدم حقیقت تلخ جوری بکنم تو گلوت که خفه شی .
      یکی از دلایلی که من مخالف تاپیک های ظاهر ساز گزارش هستم اینه که مشکلات دیگه ای رو برای کنکوری های ساده لوح و بی سپر دربرابر باران تیر های زهرآلود یک سری انسان زباله در انجمن که همه رو بلدن نقد کنن خودشون چک برگشتین و برای همه ایراد میگیرن عقده هاشان خالی کنن ، به وجود می آورند ، ولی هیچ نگران نباشین چون عمو شونن اینجاس که خوار و مادر اینا رو با آگاه کردن شما به عزاشون بشونه .
      ( البته خیلی از دوستان که به دوستان گزارش کار دهنده مان ایراد میگیرن استاد بنده هستند و نیت خیری دارند من منظورم اون یکی دستس که راحت از لحن حرفای از بالا نگاه کنشون قابل تشخیصن و از خدا هدایت اونا به چاه های عمیق به جای راه راست رو طالبم تا بلکه در تاریکی و تنهایی چاه به کارای بدشون فکر کنن و مامانشونم زحمت بکشه تو دهنشون فلفل بریزه قبل اینکه چیز دیگه بکنیم تو دهنشون منظورم فلفل سیاه هستش ، بله ، خلاصه که همه سریع گارد نگیرن و آرامششان رو حفظ کنن و دو دو تایی بکنن ببینن جز این دسته هستن یا نه که ماشالله خیلیاتون جز این دسته نیستین الحمدوالله و فعلن تعدادشون کمه )
      جوجه اردک زشت قصه ما تصمیم داشت کنکور بده و انشالله با پوشیدن روپوش سفید پزشکی به یک قوی جذاب تو دل بورو تبدیل بشه که آدم دلش میخواد همش درد و بلا بگیره بره پیش این دکتره ، ترجیحا خانم دکتراشون . از اونا که با شاسی بلند میاد عینک دودی ، کیف گوچی ، پرو قرنیه مشکی و برگردیم به قصه که الانه یه عده بی جنبه رو ما اسم منحرف بزارن البته درجریانین که کلا از راستم به چپمه. ولی خب این کنکوری عزیز بنا به هر دلیلی که به خودش مربوطه موفق نشده طول سال خوب درس بخونه ، و الان نیاز داره با یه جمع بندی اصولی و کوتاه دو الی سه ماهه حداکثر رتبه خوب رو برای خودش فراهم کنه . ( نمیدونم چرا هی زور میزنم باهاتون خشن شم امروز خشونتم خاموش شده ) . این عزیز که میخواد شروع کنه برای انگیزه و روحیه ی بیشتر میاد تاپیک گزارش روزانه میزنه و اگه ادای گشاد هارو درنیاره و تا روز کنکور گزارش بده که متاسفانه خیلیا نمیدن و دو سه روز دیگه ول میکنن خیلی بی ادب شدن بزرگ کوچیک حالیشون نیست اصلا ، ایش . این افراد چه گشادا و چه تنگاشون که یا ادامه میدن یا نمیدن در هر دو حالت از راست به چپم ، چون هرکدومشون که دکتر شد معرفت نداره بگه این مارو راهنمایی کرد بزار ازش ویزیت نگیرم ، اگه نگرفت همونجا ماچش میکنم میگم تو به چپ از راستمی نه مثل بقیه از راستم به چپم .
      خلاصه نمیدونم چرا هی از بحث میکشیم بیرون بی مزه بازی میشه ولی خب موتورم گرم شد و عصبی شدم اماده باش حلقتو باز کن حقیقت اومد توش :
      * اینا میان یکی دو روزی گزارش میدن و حالا یه سری ایرادات لازم برای بهتر شدن کارشون توسط اساتید بهشون گوشزد میشه ، اما غافل از اینکه یه سری شخمی میان اون وسط اسپم میدن هی فرت فرت فرت فرت هی زرت زرت زرت زرت تو تاپیک دعوا راه میندازن اصلا یه وضعی نگم برات که این دانش آموز که حالا انرژی داشت و قصد ادامه تحصیل داشت میوفته رو دور تند دروغ و ظاهر سازی و گزارشات فیک که مبادا دیگه نقدش کنن یا براش ایراد بگیرن . اون پشت پشتا هر طور دلش میخواد درس میخونه ، این جا یه جور گزارش دقیق عین حرفای تبلیغاتی مشاورا برنامه های شروع از صفرشون میده که ادم دلش میخواد با دیدنش درس بخونه ولی خب مهم تر اینکه دانش آموز دوچار دو دستگی و عادت به دروغ میشه و انقدر اوضاعش قمر تو عقرب فرو میره که دیگه سخت میشه کاریش کرد چون به هر حال قمر برای عقرب زیادی بزرگه و رفتنش دست توعه ولی دراومدنش دست خداس . یه عدتونم که انقدر اولش قشنگ توی تاپیک بلدین حرفای شاعرانه بزنین و انقدر فحش خوار مادر برا خودتون میزارین که ، مثلا از کرم انگل کمترم قبول نشم یا چه میدونم اگه یه روز گزارش ندم انشالله اس،هال شم و از این چیزا که میمونین تو منجلاب ترس از مسخره شدن و علاوه بر خودتون با متعهد نبودنتون باعث خفیف شدن اونایی میشین که زحمت کشیدن دهن بدخواه هایی که میگن نمیشه رو تو تاپیک شما آسفالت کردن و اونارم از حمایت بقیه محروم میکنین با این اداهاتون . خواهرم ، برادرم اول ۲ هفته بخون ببین میتونی یا نه بعدش پهلوون پوریا بازی دربیار عه ، ایش .
      * حالا راه های درمان این ویروس منحوس کویید ۱۴۰۲ که فقط کنکوری هارو هدف گرفته چیه : هیچی یا مثل من از چپ به راستت بگیر کارتو بکن گزارشتو بده و فقط به پیشنهادات بقیه عاقلانه فکر کن و فقط به نظرت هرکدوم مفید تر بود برات اجرا کن ، بالاخره اسکل که نیستی فرق اونی که خوبه با اونی که بده رو تشخیص میدی دا ، اه ، ایش ، از دست تو ، بالاخره خیلی خوب افرادی که خیر خواه همه هستن و مطمعنم همتون میشناسیدشون اگه نمیشناسید هم از لحن مهربان و لطیفشون متوجهشون میشید خوب هست . همشون مثل من تند و عصبی نیستن اونا سس مایونز مهربونن من سس مهرام فلفلی ام فهمیدی یا بکنم تو چشت ؟ همین دیگه موفق و پیروز باشید .

خب خب خب ، اینم از بخش دو البته منتظر آپدیت هاش باشین و گاها چک کنین معمولن متن من طی دو الی دو و نیم روز آینده بهترین فرم و حالت رو به خودش میگیره و ممکنه یه سری موارد مفید بهش اضافه یا یه سری اضافه ها حذف بشن . از همه پیام های محبت آمیزتونم که شخصی بنده رو جر داده بود ممنونم و حیف که خیلی ها با تاپیک قبلی اگه تو شخصیم دروغ نگفته باشن و واقعا دکمه خاموش نت رو زده باشن و رفته باشن پی درس رو این بار متاسفانه نمیبینیم و لطفا از تاپیک ها اگه راضی بودید با کامنتای هدایت کننده و اینکه با گرفتن شماره کارتم و واریز عیدی ، حمایت کنین مخلص همتونم اگرم از من به دل گرفتین به هر حال متنای من این شکلیه و من کلا از راستم به چپمه و اهمیتی نمیدم حالا به دل نگیر بیشتر به عمق فاجعه توجه کن و الا بقیه متن کلا حاشیس و برای خنده و هرچی گفتم اصلا صدام یزید کافر بود که ۸ سال جنگ تحمیلی به راه انداخت کثافت ایش‌ .

http://forum.konkur.in/showthread.php?threadid=79478 لینک تاپیک اول این بحث .

shonen magazine for konkour and entertainment
      ویرایش توسط shonen : 21 فروردین 1402 در ساعت 21:11

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن