خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19

موضوع: فیزیک نزنم؟

1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

فیزیک نزنم؟

دوستان درس فیزیک اصلا من رو نمیکشونه...هیچوقت هم نکشونده و هیچوقت نتونستم حتی یک کلمه هم ازش یاد بگیرم

ولی الان بعد از خوندن خیلی چیزا...مجبورم بشینم پاش و بخونم

اما میشه همه ی فیزیک رو نخوند؟ یعنی یجوری فقط یه قسمتای خاص و مهم را خوند؟

دارم برای پزشکی میخونم خیر سرم

توروخدا کمکم کنید
      اگر نه...یه چیزی معرفی کنید که کمکم که....حداقل تو ای چندماه یکم بفهممش...اخه ازش هیچی سر در نمیارم

میشه فقط یه قسمتای خاصی خوند؟
      خواهشا کمک کنید

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javadfathi نمایش پست ها
      دوستان درس فیزیک اصلا من رو نمیکشونه...هیچوقت هم نکشونده و هیچوقت نتونستم حتی یک کلمه هم ازش یاد بگیرم

توروخدا کمکم کنید
      اگر نه...یه چیزی معرفی کنید که کمکم که....حداقل تو ای چندماه یکم بفهممش...اخه ازش هیچی سر در نمیارم

خواهشا کمک کنید
      سلام. فیریک نیاز به علاقه داره. اینو میگم چون منم مثل شما بودم و بعدش سعی کردم با خودم بگم از همه درسا شیرین تره . هه

به نظر من اگه بودجه مالیتون اجازه میده ، کتاب گویای فیزیک پیش 1 و 2 تخته سیاه رو به همراه قلم گویا بگیرید .
      تمام تمرکزتون رو بذارید روی فیزیک پیش.
      چون خدا رو شکر اکثر درسای پایه توش تکرار میشه.
      + اینکه ، آینه و عدسی رو هم حتما بخونین.
      تکمیل میشی ایشاالله
      ایشاالله منم تکمیل بشم هه هه

فقط حواست باشه که تست بزن.
      اگه هم توی شهرتون ( نمیدونم کجایی ) آموزشگاه خوب هست ، واسه فیزیک برو. مثلا توی مشهد ، آقای مظلوم واقعا دمشون گرم/ ( از کسایی که معرفیشون کردن ممنون )
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=javadfathi;129057]دوستان درس فیزیک اصلا من رو نمیکشونه...هیچوقت هم نکشونده و هیچوقت نتونستم حتی یک کلمه هم ازش یاد بگیرم

توروخدا کمکم کنید

خواهشا کمک کنید[/QUOTE
      هدفت پزشکی باشه و بخواید فیزیک نزنید!!!!!!!!!! دوست عزیز براحتی میتونید 30 تا 40 درصد فیزیک بزنید
      1-سال اول(نور -آینه-عدسی)
      2-سال دوم (فشار و قوانین گازهاو حرکت هم هستش که تو پیش1 کامل می خونید
      3-سال سوم(خازن و مدار می تونید جواب بدید)
      من چون سومم این فصل ها رو گفتم مطمئن هستم تو پیش مباحث ساده داره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      داداش من توی سال سوم خازن ومدارم خوبه .بخون مشکل داشتی من کمکت میکنم ..یاحق
      بازمــــانده ..

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کار درستی نیست!

مث هلو میتونید 60 بزنید...! فقط این سیم ناامیدی رو با یه سیم چین قطعش کن خواهی دید فیزیک میشه اب خوردن...

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب من که وقت نمیکنم همشو بخونم....کلا تو یه جمع بندی از فیزیک ها کدوم فصل ها را بخونم؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من به جز دینامیک و مغناطیس و الکتریسیته بقیه جاها خیلی خوبه و ارزش خوندن داره.
      یه روزی دوباره خورشید رد میشه از بغض ابرا
      دوباره بوسه و لبخند میشه سرگرمی دنیا

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط --mohammad-- نمایش پست ها
      به نظر من به جز دینامیک و مغناطیس و الکتریسیته بقیه جاها خیلی خوبه و ارزش خوندن داره.
      اینکه شد همش؟؟؟ینی واقعا میشه حذفید؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خب من که وقت نمیکنم همشو بخونم....کلا تو یه جمع بندی از فیزیک ها کدوم فصل ها را بخونم؟
      فصل 1 و 2 فیزیک پیش رو حتما بخونین.
      فصل 4 و 5 سال اول رو هم بخونین.
      فصل 2 سال سوم رو هم بخونین.

همینا رو شما فول بشی حله
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پس از سال دوم نخونم؟
      خدا رو شکر

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آینه عدسی شکست حتما بخون چون 3 تا تست خیلی ساده ازش میدن
      اندازه گیری و بردار هم بخون 1 تست مستقیم یه تست هم وابسته داره + خازن که اگه یکم حل کنی راحت میشه واست
      پیش 2 کلش آسونه از نظر تستی و همش رو میتونی بزنی
      اگه تونستی نوسانم با توجه به حذف شدن قسمت مشکلش از کتاب بخون در نهایت وقت داشتی مقاومت بخون

خودتو درگیر حرکت شناسی نکن و فقط در حد نهایی بخونی 1 تستش رو میتونی جواب بدی
      به نظر من بر خلاف همه بچه ها رو حرکت و دینامیک خیلی وقت نذار در حد کتاب بلد باشی 1 تستشو میزنی
      که همینا میشه 70%
      من خودم فقط پیش 2 زدم با آینه شد 50%!!!!! ولی تو بیشتر بخون اشتباه کردم من

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khorsand نمایش پست ها
      فصل 1 و 2 فیزیک پیش رو حتما بخونین.
      فصل 4 و 5 سال اول رو هم بخونین.
      فصل 2 سال سوم رو هم بخونین.

همینا رو شما فول بشی حله
      به عنوان کسی که تجربه داره و امسال هم با استادای خیلی خوبه کشور کلاس داشته اینو میگم
      وقتی داری تست پیش 2 میزنی شاید 40 ثانیه هم ازت وقت نگیره و اینکه خیلی آسونه و طراح نمیتونه ازش تست سخت دربیاره
      اما فصل 1 و 2 پیش خیلی گستردست و طراح سوال دستش برا عوض کردن و سخت کردن سوال بازه حالا خودتون یه تست امواج رو با یه تست مثه سقوط آزاد و یا آسانسور یا هر چیزه دیگه ای تو حرکت مقایسه کنین
      وقتی به آخر سال برسی میفهمی چی میگم
      پیشنهادمم اینه که تو کنکور اول و آخر فیزیک رو بزنین بذارین وسطش بمونه یعنی اگه نرسین آخرش فیزیک رو نابود کردین و یه سری سوال آسون رو از دست دادین !!!!!!!
      من خودم خیلی از وقتم رو روی فصل 1 و 2 پیش گذاشتم اگه بر میگشتم اصلا همچین کاری نمیکردم پایه میخوندم چون 15 تا تست از پایست 14 تا از پیش

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم نمیتونم دینامیک رو یاد بگیرم .......................راهی هست ؟ یکی از دوستان گفتن گویای تخته سیاه برای پیش خوبه اگه بگیرم دینامیکو میتونم یاد بگیرم ؟ ارزش داره واسه 2تا تست که ازش میاد خیلی وقت بذارم یا ولش کنم برم مباحث دیگه رو بخونم بخدا 1ماهه وقتمو رو دینامیک گذاشتم برای ازمون ..........اوایل دینامیکو بلدما اما همچین که به وسطش میرسه هیچی نمیتونم حل کنم همش نگاه پاسخنامه میکنم تو رو خدا اگه راهی هست که قشنگ یادش بگیرم بگین .............. اصلا کسی هست که سوالای این بخشو به خوبی حل کنه
      خدایا کمکمون کن

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoomekiyanmehr نمایش پست ها
      منم نمیتونم دینامیک رو یاد بگیرم .......................راهی هست ؟ یکی از دوستان گفتن گویای تخته سیاه برای پیش خوبه اگه بگیرم دینامیکو میتونم یاد بگیرم ؟ ارزش داره واسه 2تا تست که ازش میاد خیلی وقت بذارم یا ولش کنم برم مباحث دیگه رو بخونم بخدا 1ماهه وقتمو رو دینامیک گذاشتم برای ازمون ..........اوایل دینامیکو بلدما اما همچین که به وسطش میرسه هیچی نمیتونم حل کنم همش نگاه پاسخنامه میکنم تو رو خدا اگه راهی هست که قشنگ یادش بگیرم بگین .............. اصلا کسی هست که سوالای این بخشو به خوبی حل کنه
      گویای پیش مال آقای خسروی منشه من ندیدم اما قطعا کتاب خوبیه
      به نظرم تا یه حدی بخون در حد نهایی بقیشو ول کن با همون یکم احتمال 90% یکی از سوالای کنکور رو میتونی بزنی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من : آینه ها ( کلا مبحث نور ) - مدار ها - پیش 2 + 2 فصل آخر پیش 1

همین حدود 60-65 درصد میشه . ما هم اگه بخوایم حساب شرانگشتی بکنیم همرو نمیتونیم جواب بدیم چون سوالای سخت هم لابه لای این ها هس ولی حدود 40-45 درصد و میتونیم . البته اگه تمرین کنیم . چون فیزیک واقعا نیاز به تمرین و ممارست داره

من خودم فقط اینا رو میخونم + فصل 1 پیش و دست و پا شکسته چون یه جورایی واسم راحت تر از دینامیکه

گاج نقره ای هم فوق العاده درس داده ! من که پارسال هیچی از سینماتیک نمیفهمیدم امسال راحت میفهمم ولی سرعتم پایینه !
      پل ارتباطی ما و شما در فیسبوک :
      ّ
      FaceBook.Com/Konkur.in
      جدیدترین اپلیکیشن های اندروید در تاپیک کنکور دروید

عاشق دست پخت مادرمم اگرم سرد باشه مشکلی نی در عوض یه ادویه داره که توی هیچ رستورانی نیست و اسمش عشقه

_ ملتفت _

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن