خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل در وضعیت استعلام مشخصات فردی برای سوابق تحصیلی از سازمان ثبت احوال

سلام به همه
      همونطور که میدونین برای ثبت نام توی کنکور یه کد سوابق تحصیلی نیازه که الآن ۱۹ رقمی شده و از سایت my.medu.ir باید برین دریافت کنین. یه سریا که مشکل شماره شناسنامه دارن برای من سریال قدیمیمو از مدرسه گرفتم زدم وارد شدم. بعد توی صفحه سوابق تحصیلی (زیر عنوان خدمات آموزشی دانش آموزان) که زدم دیدم مشخصاتم ناقصه (جنسیت و شماره تلفن نداشت). زدم که از ثبت احوال بگیره دوباره و زیرش بنر زد که "درخواست شما با موفقیت به سامانه ثبت احوال ارسال شده است." و وقتی دکمه "مشاهده نتیجه استعلام" رو که میزدم بالا-راست صفحه یه پیغام میومد که میگفت "درخواست شما در انتظار پاسخ دهی می باشد". بعد refresh و logout و اینام میکردم باز همینو میگفت. بعد یه مدت که دوباره رفتم سر بزنم دیدم بنر زیرش باز همونه ولی دکمه هرو که میزدم میگه "خطا: درخواستی برای شما ارسال نشده است"!. یه بارم نقشمو زدم "والدین و سایر..." با "درگاه دولت" وارد شدم بعد اونجا مشخصاتم کامل بود تو سوابق تحصیلی ولی دکمه ها و گزینه های وقتی که به عنوان دانش آموز وارد میشدم واسم نمیومدو بقیه سایت ساده و خالی بود بعد که دوباره برگشتم با نقش دانش آموز وارد شدم بنرو پیغامه هنوز همونه فقط تلفن همراهمو زده.
      20230409_123045.jpg
      بعد به شماره تلفن توی تماس با ماشون (02182281111) زنگ میزنم جواب نمیدنو میزنه Line Busy:
      screenshot_20230409_122530_call.jpg

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب دوستان آپدیت میکنم که قشنگ قبل از اینکه این پست رو ارسال کنم چک کردم و هنوز همون بود از ساعت ۹ هم صبر کرده بودم که درست بشه و نمیشد ولی حالا که ارسال شد رفتم باز چک کنم دیدم اوکی شده!
      20230409_125458.jpg
      تو نت زیر تبصره ی دریافت کد سابقه تحصیلی نوشته بودن "توجه: استعلام از سامانه ثبت احوال ممکن است دقایقی زمان گیر باشد" ولی خب برای من خیلی دقایق زیادی بود شاید برای شما هم طول بکشه.
      ویرایش توسط dariushmazlumi : 20 فروردین 1402 در ساعت 14:04

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی جالبه من هنوز نتونستم حتی وارد سایت بشم.
      مهلت ثبت نامم که تموم میشه فردا.
      3 بارم رفتم آموزش پرورش، هیچکاری نمیتونن بکنن. آخرین بارم گفت نامه زدم به اداره کل اطلاع دادم، دیگه از اینجا پی گیری نکن.
      تمام.

ادیت: و اینکه اتباع هستم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن