خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور ۱۴۰۳ و پشت کنکور موندن؟

سلام من دوازدهم ریاضی هستم خیلی پراکنده و ناقص خوندم تراز آزمونم هم خوب نبود و همچنین نتایج کنکور دی اصلا خوب نبوده و فکر میکنم دانشگاه دولتی که میخوام را نیارم شما درباره عمومی ها در کنکور ۱۴۰۳ اطلاعی ندارید؟ من از یکی شنیدم امکانش زیاده که عمومی ها باشه به نظرتون کار درستیه پشت کنکور موندن و رسیدن به رتبه دانشگاه خوب یا دانشگاه آزاد برم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatima_h نمایش پست ها
      سلام من دوازدهم ریاضی هستم خیلی پراکنده و ناقص خوندم تراز آزمونم هم خوب نبود و همچنین نتایج کنکور دی اصلا خوب نبوده و فکر میکنم دانشگاه دولتی که میخوام را نیارم شما درباره عمومی ها در کنکور ۱۴۰۳ اطلاعی ندارید؟ من از یکی شنیدم امکانش زیاده که عمومی ها باشه به نظرتون کار درستیه پشت کنکور موندن و رسیدن به رتبه دانشگاه خوب یا دانشگاه آزاد برم؟

فعلن طبق اخبار اخری که من برسی کردم خبری از بازگشت عمومی نیست و مصمم هستن رو نبودش و فکر کنم نبودش بهتره
      shonen magazine for konkour and entertainment

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با ارامش از یه جا شروع کن به خوندن برو جلو بعد اگه قبولی نشدی و مصمم بودی بمون پشت کنکور مخصوصا که ریاضی هستی حتی سه ماه خوندن هم زمین تا اسمون رتبت فرق میکنه ، من خودم پشت کنکورم دقیقا سال اول پراکنده خوندم جمع بندی هم نکردم ترازم افتضاح حالم واقعا خراب بودم گفتم می مونم سال بعد با خیال راحت شروع میکنم خوندن ولی متاسفانه فکر کردم وقت زیاده دست استفاده نکردم که این مشکل اکثر پشت کنکوریاس فکر میکنن حالا که تحت فشارن نمی تونن بخونن
      ویرایش توسط ارغوان_ : 19 فروردین 1402 در ساعت 22:50

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برا همین الان به فکر پشت موندن نباش بخون درست و حسابی انتخاب رشته کن بقیه رشته ها یا دانشگاه ها رو هم بررسی کن از دانشجو هاشون پرس و جو کن ، بعد قبل جوابا هم شروع کن به خوندن اگه مث ادم خوندی بعد جوابا بمون وگرنه برو دانشگاه به زندگیت برس از دوستاتم عقب نمونی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن