خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Cool 60 روز جمع بندی برای کنکور 1402

سلام شب همتون بخیر
      حتی اکه تاحالا هیچی نخوندی استارتو بزن
      شروع کن واسه رتبه ای که میخوای
      تهش اینه که سال بعد پشت کنور میمونی ولی اگه الان استارت بزنی باز یه قدم از بقیه جلو تری
      حتی خیلی از رتبه برتر ها از عید قوی جلو رفتن و نتیجه اش رو گرفتن

حالا چیزی که میخوام اینه که هرکی یکار خفن کرده که باعث پیشرفت شده رو بگه
      بریم واسه رتبه شدن

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اگ حوصله نداری یا وقت نداری بخونی برو پایین تر نتیجه این همه حرف زدنامو نوشتم برات
      من خودمم پشت کنکوریم ولی چون سومین ساله ک پشت کنکورم یکم تجربه دارم
      برا بچه هایی ک برنامشون ده ساعت یا کمتر از ده ساعته ی پیشنهاد دارم هرشب برای هر درس اختصاصیتون ی ربع تا بیس دیقه وقت بذارین و مطالبی ک اون روز خوندین رو مرور کنین توی این تایم
      یا حتی توی این تایم میتونین از همون مبحثی ک خوندین پنج شیش تا تست بزنین
      یا همین تایم رو بجای اینکه بزارین برای مرور بزارین برای رفع اشکال. مثلن اگ مثلثات خوندی ی کوچولو مشکل داری تو این تایم همون قسمتی ک میدونی نفهمیدی یا یادگیری و مطالعه ات ناقص بوده رو بخون
      یا حتی اگ خسته ای کتابت رو ببر تو تخت مث کتاب داستان فقط ی مطالعه بکن همین
      یکی دیگه اینکه مخصوصن الان ک دوران جمعبندیه وقتی مثلن زیست دهم رو خوندی جمع کردی میری سراغ زیست یازدهم نباید زیست ده رو رها کنی مثلن جمعه ها ی تایم دوساعته آزاد کن و هرهفته زیست دهم رو ی ازمون بده ک با حل کردن آزمون برات مرور بشه
      اهان و اینکه دیگه تو این سه ماه اخر دیگه خواهشن سراغ وسواسی خوندن نرین و ب شدت از مطالب اضافی و یادگرفتن فرمولای جدید برا سریع تست زدن دوری کنین
      الان فقط وقت اینه ک مرور کنی ی کلیاتی از مطلب رو بگیری و بیشترین تایمت رو بزاری برا تست. نگران نباشین اگه هم چیزی جا مونده باشه با زیاد تست زدن قطعن کل مطلب رو خود ب خود یادمیگیرین ولی شرطش اینه ک ی کلیات از مطلب داشته باشی و بری سراغ تست فراووووننننن
      اصلنم از این نترس ک ی وقت ی تست رو بلد نیستی یا خیلی سخته برات توی دور اول تست زدی همون موقع جوابشو بخون ک اگ چیزی حین مطالعه جا انداختی اونجا همراه با تست زدن یادبگیریش
      نتیجه: الان ک دوران جمع بندیه تایم مطالعه رو تا جایی که میشه کم کن. درحدی ک مرور بشه و کلیات مطلب یادت بیاد مطالعه کن و فورا برو سراغ تست و بیشترین تایمت رو ب تست اختصاص بده. نگران جزئیات خیلی ریز مطالب هم نباش چون اگ فراووووون تست بزنی قطعن همراه با تست زدن مطلب رو یادمیگیری. اگ از تست زدن میترسی راهی نداری جز اینکه ی بار عزمت رو جزم کنی و بری سراغش وقتی بیس تا تست حل کنی دیگه ناخودآگاه دوست داری تست بیشتر حل کنی دقیقن مث تخمه میمونه ک هی میگی فقط یکی دیگه بخورم فقط اولش شروع تست زدن یکم سخته ولی بعدش قول بهت میدم ک راحت میشه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از امروز شروع کردم
      ریاضی فیزیک الان در حد ۷۰ ۸۰ میزنم
      از الان برای زیست و شیمی و تقویت ریاضی فیزیک میخونم
      بنظرم الان وقت آموزش قوی و تست های خوبه ن زیاد
      آموزش کامل و تست کمتر بهتره از آموزش ناقص و تست بیشتر

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      مهم ترین کار خفنی که انجام دادم این بود که با خودم عهد بستم یجا گزارش روزمو بزارم منظورم ثابت قدمانه !!!حتی اگه هیچی هم نخونم میام میگم هیچی نخوندم
      یکار دیگه ام که قراره انجام بدم کارنامه آزمونمو بزارم تو تاپیک ترازو آزمون آزمایشی !!!
      گوشیمو و سیمکارتمو خاموش کردم تا با آأدمای سم در ارتباط نباشم
      اینستاگرام دیلیت اکانت زدم و حدود دوماهه توش نرفتم !!
      بجای اینکه دوتا منبع رو یبار بزنم یه منبع رو دوبار میزنم
      سعی میکنم قبل از مطالعه یه مبحث ازش چندت تست بزنم تا مغزم با مبحث مورد نظر درگیرشه
      بیشتر از خودم کویز میگیرم !!!
      از غلط زدن تستا نمیترسم ازشون استقبال میکنم !!
      از کم شدن ترازم نمیترسم !!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استمرار داشتنم
      با اينكه چيزي نشده هنوز ولي همين كه تا اينجاي مسير و اومدم و الان دور دوم درسارو ميخونم باورم نميشه حركت شناسي قلمچي كه مهر ابان ١٣ درصد زده بودم و اصلا تحليل نكرده بودم الان توي جمع بندي ٧تا درست ٣ تا نزده ٧٠٪؜ زدم توي خونه
      فقط استمرارن اگه اونموقع ميكشيدم عقب الان اينحور نميشد
      البته كه براي رياضي متاسفانه از راهنمايي ذهنم جوري شد كه من ضعيفم توي رياضي و هميشه كشيدم عقب..
      ولي هيچ فرقي نكرد توي فيزيك استمرار داشتم درصدم شد اين رياضي و هي مدام ول كردم و درصدم روي ٢٠ مونده..
      بنظرم خفن ترين كاري كه كردم اين بود كه از هيچ درسي جز رياضي نكشيدم عقب و همشون اتفاقا پيشرفت كردم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      انقدر قمر در عقربی بودن سال دیگه میترسم که نمیدونم چیکار کنم . تا میتونم دارم کم کاری هام جبران میکنم ولی از پشت موندن برای سال بعد و خبرای هیجانی که راجع بهش میشنوم برگام داره میریزه
      shonen magazine for konkour and entertainment

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)