خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بعد از سالها..... از کنکور چیزی نمیدونم ☹️ بیاین کمک لطفا

سلام بچه ها من سوالاتم زیاده. لطفا حوصله به خرج بدین.🌹🌹🌹
      اول اینکه من یه کارشناسی روزانه دارم و دوبار هم کنکور دادم روزانه اوردم نرفتم ثبت نام. الان اگه روزانه بیارم که مشکلی نیست درسته؟ ملاک دوبار مدرک روزانه گرفتنه نه صرف قبولی؟ چون خب من که نرفتم ثبت نام 😒

دوم بچه ها من انسانی بودم الان میخوام ریاضی کنکور بدم می تونم یا باید برم دیپلم ریاضی بگیرم؟

سوم روند کنکور خیلی عوض شده نسبت به دوره ما. الان تاثیر معدل چقدره؟ تکلیف عمومیا برا 403 چی شده؟

چهارم من تو انسانی ام صفر مطلقم چون خیلیییی سال پیش دیپلم گرفتم ترمی واحدی بودیم اون زمان. بخاطر همین فرقی برام نمی کنه ریاضی بخونم چون تو ریاضی ام صفر مطلقم. دروس ریاضی رو از نهم شروع کنم بهتر نیست؟ چون هیچی یادم نیست واقعا. بعد دروس کنکور ریاضی چی هستن؟ اگه از الا فیلم ببینم جوابه؟ جهت علاقه میخوام حسابداری یا مدیریت بخونم ارزش داره برم هزینه کلاس و استاد کنم یا نه خودمم بخونم جوابه برای این رشته ها؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اول اینکه الان درحال دانشگاه رفتن هم باشی می تونی کنکور بدی و مشکلی نداره چ برسه به اینکه ثبت نامم نکردی ، برای کنکور ۱۴۰۳ می تونی تغیرات رو سرچ کنی کامل تو گوگل هست به طور عمده هم ۵۰ درصد تاثیر قطعی معدل و برداشتن عمومی ها ، نمرات دیپلم مهمه اگه پایینه بری ترمیم بزنی ، کتاب های عمومی دبیرستان برای هر سه رشته یکی هست و نمرش لحاظ میشه ، دروس تخصصی هم اگه انسانی هستی برای کنکور ریاضی تاثیر نداره و فقط تاثیر نمرات کنکورت هست ، اگه ریاضی صفر هستی باید از پایه شروع کنی ، آریان حیدری یه جلسه ریاضیات صفر تو کانال یوتیوب گذاشته خیلی خوبه ، سایت الا من زیاد نگا نکردم ولی اونم خوبه یه استاد انتخاب کنی فیلماش رو ببینی باهاش کار کنی تا اخر بری ، رتبه قبولی مدیریت شهر به شهر فرق میکنه تو سایت قلمچی رتبه قبولی بر اساس دانشگاه یا رتبه هست برو ببین درصد های مورد نیاز هم زده ولی معمولا با یه رتبه متوسط حتی تا حدی داغون هم قبولی
      چون خیلی سال از درس خوندنت گذشته کلاس گرفتن بد نیست ولی خوب باید سبک سنگین کنی می ارزه یا نه چون رشته متوسطیه بیشتر به تونایی و سخت کوشی خودت برای موفقیت بستگی داره وگرنه مدرک خالیش چندان به درد نمیخوره
      من خودم امسال کلاسینو کلاس گرفتم ۱۲ میلیون حالا ادم رشته خوب قبول بشه اشکال نداره ولی قبول نشم خانواده پدرمو درمیاره خودمم میسوزم
      شما کارشناسی چه رشته ای گرفتی ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن