خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از الان میشه؟ (ورژن رشته ریاضی)

خب دوستان عزیز؛ پیشاپیش بابت این سوال اعصاب خورد کن معذرت میخوام (:
      راستش من پشت کنکوریم. بنظرتون رتبه سه رقمی کشوری برای کنکور ۴۰۲ توی این تقریبا ۳ ماه باقی مونده ممکنه؟ من وضعیت درسیم درحد متوسطه اوله و درسای فیزیک و شیمی و حسابان و گسسته و ... رو صفر مطلقم. اینکه تا الان نخوندم به خاطر یه سری مشکلات و البته تنبلی خودم بوده اما خب سرم به سنگ خورده و از الان میخوام نهایت توانمو بذارم. اینم در نظر بگیرین که تقریبا ۱ ماه و نیم دیگه امتحانای نهایی شروع میشه و اگه معدلم پایین بشه طبیعتا کارم خیلی سخت میشه. پس در واقع من همین یه ماه و نیمو وقت دارم تا درسا رو جمع کنم. بحث استعداد و علاقه رو هم شما فرضو بر این بگیرین که هر دو رو دارم
      البته اگه شما بگین نمیشه من بازم میخونم ولی خب بعضی وقتا حس میکنم این هدف غیر ممکنه و دارم خودمو گول میزنم
      به خاطر همین میخواستم نظرتونو بدونم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      بیا تو این تاپیک هر روز گزارش مطالعه بالای ده ساعت بزار، (واقعی) بعدِ کنکور اگه نشد، بیا منو پیدا کن کارت دارم.
      http://forum.konkur.in/thread77585.html
      THE MAN WHO DIED STANDING

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      داش ما همه درسامون تو سال نمیخونیم بعد شب امتحان میشینیم میخونیم نمره خوبم میاریم

نظرم اینه واس کنکورم اینکار کن شب کنکورو بخون احتمالن جواب میده

ولی احتمال داره(یچی از احتمال اون ور ترههه هاا)

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      دو روز پیش تو یکی از این تاپیک ها خواستم یه نفرو راهنمایی کنم بد پیش رفت و بحث به فحش به نژاد ایرانی کشیده شد.
      به قول اون دوستمون که اونجا گفت، چیز مثبت گفتن یه درد. واقعیت هارو گفتن یه درد.
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
      اگه نیاز به تایید داری، من تایید میکنم که اگه واقعا صدت رو بزاری میشه. (صد انسان چیز خیلی فراتر از اونیه که ما میدونیم)
      پس همین الانشم داری وقت تلف میکنی......از راه صوفی ها برو .... سه ماه تلاش کن. بیا نتیجشم به ما بگو. آره سخته ... ولی شدنیه.... باور کن میشه.
      یه نقل قولیم میزارم که بخونی.

"What a disgrace it is for a man to grow old. without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable"
      socrates-
      THE MAN WHO DIED STANDING

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      آره بابا میشه چرا نشه من آدم میشناسم از عید شروع کرد با میانگین تراز ۵۰۰۰ شده رتبه ۳۰۰منطقه۳ رشته ریاضی سال ۴۰۱
      میانگین ترازش تو سایت کاظم هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن