آکادمی کنکور دانشگاه تهرانی ها  سعید بیاتی 
پیامک ads

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشاوره

1. Top | #1
    Status

میزان امتیاز
    10
    تشکر شده 6 بار در 1 ارسال

مشاوره

سلام

من امسال میرم سوم دبیرستان
    من متاسفانه سال اول و دوم دبیرستان خوب درس نخواندم البته سال اول معدلم 19.14 شد ولی برای کنکور خوب نخوندم اون هم به خاطر این بود که بیشتر کتاب های علوم غریبه می خوندم ولی الان فقط کتاب درسی می خوانم
    امسال تابستان تمام تست های مربوط به دروس دینی دوم و یه مقدار سوم(خیلی سبز) و ادبیات (خیلی سبز) و چهار فصل زیست دوم (خیلی سبز) و پنج فصل زیست سوم (خیلی سبز و یه مقدار کتاب 8000 تست گاج ) و یک فصل ریاضی سوم (گاج) و دو فصل شیمی دوم (مبتکران) رو زدم البته نصف کتاب ایاد فیلی رو هم خوندم
    و از اوایل ماه مبارک رمضان درس خواندن را شروع کردم و روزی حدود 10 تا 14 ساعت هم درس می خواندم. ولی یک مشکل اساسی که هست اینه که من ریاضی دوم و فیزیک اول و دوم رو در سطح کنکور مشکل دارم و اون هم به خاطر معلم هایم بود و نمی دانم که آیا در هنگام تحصیل در سال سوم کلاس کنکور ریاضی یا فیریک بروم آخه کلاس زبان هم می روم ولی ریاضی امسال رو بد شروع نکردم . ببخشید طولانی شد ولی خواستم یه گزارش کار هم داده باشم در هر صورت از همه شما بزرگواران کمک می خواستم و این که کدام کلاس کنکور ریاضی و فیزیک خوب است
    ممنون

2.  

ads ads
  3. Top | #2
    Status

Khoshhalam
    رشته تحصیلی
    داروسازی - مدیریت اجرایی
    دانشگاه
    علوم پزشکی تهران
    مقطع تحصیلی
    دکتری
    میزان امتیاز
    12
    تشکر شده 324 بار در 78 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1439 نمایش پست ها
    سلام

من امسال میرم سوم دبیرستان
    من متاسفانه سال اول و دوم دبیرستان خوب درس نخواندم البته سال اول معدلم 19.14 شد ولی برای کنکور خوب نخوندم اون هم به خاطر این بود که بیشتر کتاب های علوم غریبه می خوندم ولی الان فقط کتاب درسی می خوانم
    امسال تابستان تمام تست های مربوط به دروس دینی دوم و یه مقدار سوم(خیلی سبز) و ادبیات (خیلی سبز) و چهار فصل زیست دوم (خیلی سبز) و پنج فصل زیست سوم (خیلی سبز و یه مقدار کتاب 8000 تست گاج ) و یک فصل ریاضی سوم (گاج) و دو فصل شیمی دوم (مبتکران) رو زدم البته نصف کتاب ایاد فیلی رو هم خوندم
    و از اوایل ماه مبارک رمضان درس خواندن را شروع کردم و روزی حدود 10 تا 14 ساعت هم درس می خواندم. ولی یک مشکل اساسی که هست اینه که من ریاضی دوم و فیزیک اول و دوم رو در سطح کنکور مشکل دارم و اون هم به خاطر معلم هایم بود و نمی دانم که آیا در هنگام تحصیل در سال سوم کلاس کنکور ریاضی یا فیریک بروم آخه کلاس زبان هم می روم ولی ریاضی امسال رو بد شروع نکردم . ببخشید طولانی شد ولی خواستم یه گزارش کار هم داده باشم در هر صورت از همه شما بزرگواران کمک می خواستم و این که کدام کلاس کنکور ریاضی و فیزیک خوب است
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز برای اینکه تبلیغ کلاس کنکور خاصی نشود میتونید با شماره که در امضا مشاهده میکنید تماس بگیرید
    این کاربران به خاطر ارسال مفید biology عزیز ، از ایشان تشکر کرده اند: amir_t
    دستانی که به سوی آسمان بلند میشوند هیچ گاه خالی بر نمی گردند.برای هر گونه مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، معرفی بهترین منابع آموزشی کتب و سیدی های آموزشی با شماره 09381645169 تماس بگیرید.
    www.piruzanpub.ir

کلمات کلیدی این موضوع