خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

3 ماه تا کنکور

سلام یک تاپیک سرشار از غرزدن دارم
      3 ماه تا کنکور دارم... ی خورده ناامید شدم
      کمو بیش شروع کردم از مهر و اخرای شهریور
      پشت کنکورم
      ساعت مطالعه ام بالا و پایین داشت، مشکلات خانوادگی و چیز های دیگه ای هم داشتم ولی خوندم
      تونستن ساعت مطالعه ام ببرم روی 8 ولی هرچقدر زور میزنم نمیتونم با اینکه فارغ‌التحصیل تجربی هستم
      و خوب متاسفانه متاسفانه خریت کردم و تست کمی زدم
      الانم نخونده زیاد دارم (چطوری بگم نخونده صفر نیستم ولی ناقص خیلی زیاد دارم،) و مشاور اشتباه که باعت شد پول و وقت زیادی از من هدر بره
      بنظرم هوشش رو دارم سریع خودمو جمع کنم اما وقتشو ندارم
      اینکه الان همه دارن جمع بندی میکنن و من دارم مطلب نخونده میخونم یکم ترسیدم
      از این ترسیدم که درصد های من جالب نیست افتضاح روی میانگین 30، سطح سوالات بالا باشه 20 یا اگر مطلب تازه خونده باشم آموزشی میزنم و جرعت درصد گرفتن ندارم چون میدونم چقدر تعداد غلط هام بالاس ولی بقیه روی درصد های حداقل 50 هستن
      نمیخام ناامید بشم ولی خوب وقتم کمه 1 ماه هم برای ترمیمم میره..
      برنامه ریزی کردم برای منی که تعداد تستم کمتر از 100تا بود ببرمش روی 200 کم کم ببرم بالا
      اما الان مشکلات جسمی دارم یا تازگیا چشم درد زیاد میشم و دکتر هم گفته خیلی نباید بهشون فشار بیارم
      خیلی عصبی شدم و استرس
      عملا پایه صفرم...
      میدونم نباید همه مباحت رو بخونم ولی یکم سردرگمم چیکار کنم

ولی از همه بدتر اینکه حالم بده اینه که میدونم تمام تلاشم رو نذاشتم روی کار و تنبلی کردم درسته مشکلات زیادی داشتم ولی خوب آدم نباید بهونه جو باشه و من میپذیریم که تنبلی هم کردم... اواخر حسش نبود و اینکه از قلم چی عقب افتادم نمیدونم ترازم روی چنده هرچند با این افتضاحی هستم بعید میدونم بالای 5 هزار بشم! باورم نمیشه منی که تابستون اوایل زیست قلم چی رو 70 زدم به این وضعیت افتادم وقتی میبینم درصدام پایینه بدم میاد تست بزنم ولی میدونم باید بزنم گیجم
      حال‌ام میخام جبران کنم
      نمیخام پشت بمونم
      لطفا راهنماییم کنین چیکار کنم تجربه هاتون
      چطوری پایبند باشم ب برنامه
      و ساعت مطالعه سریع بالا ببرم بدون خستگی
      از ایده آل بودنم کم کنم
      با پایه صفر
      کسی تجربه داره چطوری زیر 5 هزار شم توی این تایم ؟
      خودمم دنبال این نیستم میشه یا نمیشه میخام تلاشم بکنم که نشد خودمو سرزنش نکنم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بگم دقیقا عین همیم باورت میشه؟..منم زیر 100تاتست میزنم و همش دارم سعی میکنم بکشم بالای 200 ع اول شهریور قرار بود بخونم نخوندم...صفر صفر نیستم ولی خیلی خوبم نی...همین چن دقیقه پیش ازمون قلمچیو ک داشتم میدادم با گریه بود..چون 2 3 تا سوال بیشتر نشد جواب بدم...ولی چ کنیم؟ راهی ب جز تلاش کردن نداریم...موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن