خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

رفیق بازی کنکور

سلام تو رو خدا ی کمکی بهم بکنین
      اصن برا همین اومدم انجمن
      پسرم
      کنکور دارم.ولی همش فکرم پیش رفیقمه.دلم میخواد همش برم بیرون باهاش بگردم.دلم میخواد صب تا شب باهاش بگردم یا چت کنم.میدونم نباید فکرم پیش درسم باشه ولی اصن دست خودم نیس.سه ماه مونده به کنکورم.لطفا حرفای کلیشه ای نزنید.یه چیزی بگید برم بشینم درسمو بخونم.
      دلم خیلی گرفته

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      یبار مادرم گفت: رفیق فقط برا اینه که بین زنگ های مدرسه بیکار نباشی
      اونموقع نفهمیدم ولی الان بهش رسیدم
      تو هم بزرگ شی میفهمی..
      تنها چیزی که برات میمونه همین درس و رشته و شغلت هست...همه اون چیزا میان و میرن...
      ویرایش توسط Saudade : 28 اسفند 1401 در ساعت 00:53

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazxswedcvfrtgb نمایش پست ها
      سلام تو رو خدا ی کمکی بهم بکنین
      اصن برا همین اومدم انجمن
      پسرم
      کنکور دارم.ولی همش فکرم پیش رفیقمه.دلم میخواد همش برم بیرون باهاش بگردم.دلم میخواد صب تا شب باهاش بگردم یا چت کنم.میدونم نباید فکرم پیش درسم باشه ولی اصن دست خودم نیس.سه ماه مونده به کنکورم.لطفا حرفای کلیشه ای نزنید.یه چیزی بگید برم بشینم درسمو بخونم.
      دلم خیلی گرفته
      بعد چند سال هرکدوم میرید سراغ خونه زندگیتون حتی اگر 20 ساله باهم دوستید فرقی نمیکنه تو شروع به کار و کسب درآمد و تشکیل خانواده میکنی اونم همینطور و راهتون از هم جدا میشه
      بعدها شاید هفته ای یکبار ببینیش اون موقع حسرت اینکه چرا الان این کارهارو میکنی خواهی خورد
      اگرچه این یک روش فرار از استرسه یعنی برای اینکه استرس نکشی مغزت فرمان میده این کارو بکنی چون کوتاه مدت بهت آرامش میده - چون به احتمال زیاد درس نخوندی انتظارا هم ازت بالاست و میدونی با این وضعیت نتیجه مورد نظرتو نمیگیری این بهت خیلی استرس داده
      توصیه من این هست که شده با روزی 1 ساعت درس خوندن شروع کنی هم شروع کن هیچوقت دیر نیست مهم پیوسته خوندنه نه زیاد خوندن - به حرف این و اون هم گوش نکن اولاش سخته و اراده میخواد که من معتقدم میتونی و تواناییشو داری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن