خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

چگونه رفع اشکال کنیم بعد از ازمون جامع زدن افتضاح

سلام همگی من امروز صبح ازمون ماز پارسال و زدم که برای ۷ فروردین اماده شم هرروز یک ازمون جامع بزنم و خب پایه و خوب جمع کنم ولی درصدام و که دیدم ازمونم و که درصد گرفتم شک شدم! تعداد نزده هام سر به فلک کشیده توی زیست و فیزیک هردو!

بچه ها عادیه اولین ازمون زدنها اینجوری باشه نتیجه اش؟ درصد ۱۷٪؟ من زیست موج ازمون و ازمون زدم بعضیاشو همین دو هفته پیش درصدام میشد ۴۰ حداقل نه حالا ۱۰۰ و قوی ولی مگه چقدر تفاوت سطح ماز و موج ازمونه؟
      یا چون مبحثی نیست و اولین اولین ازمون جامع ام بوده اینجور شده؟

اصلا نمیدونم چطور و از کجا رفع اشکال کنم فقط ده ساعت فکر کنم زمان میبره تحلیل و رفع اشکال ازمونم.
      من چون ادمی ام که نا امید نمیشم بیشتر میترسم و دست و پامو گم میکنم واقعا فکر میکنم الان دارم خودم سر خودم کلاه میذارم که امید دارم هنوز و فکر میکنم شرایطم اصلا خوب نیست..😔😔😔

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      اولین آزمونی بود که از ماز زدی؟
      اگه آره که خیلی طبیعیه
      هم سطح زیست ماز واقعا بالاس
      هم اینکه طبیعیه تو آزمون های جمع بندی افت کنی
      چن وقت پیش داشتم کارنامه های قبولیارو تو سایت قلم چی نگا میکردم ( رتبه های زیر ۱۰۰۰ )
      باور کن اکثرشون آزمون ۷ فروردین ترازشون زیر ۶۰۰۰ بود
      ۵۸۰۰/۹۰۰ اینطورا
      بعد اون آزمونای آخر ترازاشون بالای ۶۵۰۰ حتی بالای ۷۰۰۰ هم دیدم
      خلاصه که بنظر من طبیعیه
      لازم نکرده خودتو ببازی
      با فک کردن به چیزای منفی و ناامیدی و دست کم گرفتن خودت کاری پیش میره یا با وقت گذاشتن و تحلیل آزمون و یادگیری اشکالات؟
      پاسخنامۀ زیست ماز که خداست انقد که کامله
      بذار جلوت تحلیل کن و اشکالاتت رو یاد بگیر
      موفق باشی
      ⁦⁦⁠♡
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط StarryNight نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      اولین آزمونی بود که از ماز زدی؟
      اگه آره که خیلی طبیعیه
      هم سطح زیست ماز واقعا بالاس
      هم اینکه طبیعیه تو آزمون های جمع بندی افت کنی
      چن وقت پیش داشتم کارنامه های قبولیارو تو سایت قلم چی نگا میکردم ( رتبه های زیر ۱۰۰۰ )
      باور کن اکثرشون آزمون ۷ فروردین ترازشون زیر ۶۰۰۰ بود
      ۵۸۰۰/۹۰۰ اینطورا
      بعد اون آزمونای آخر ترازاشون بالای ۶۵۰۰ حتی بالای ۷۰۰۰ هم دیدم
      خلاصه که بنظر من طبیعیه
      لازم نکرده خودتو ببازی
      با فک کردن به چیزای منفی و ناامیدی و دست کم گرفتن خودت کاری پیش میره یا با وقت گذاشتن و تحلیل آزمون و یادگیری اشکالات؟
      پاسخنامۀ زیست ماز که خداست انقد که کامله
      بذار جلوت تحلیل کن و اشکالاتت رو یاد بگیر
      موفق باشی
      ⁦⁦⁠♡

مرسی واقعا دیگه بالاخره تنها کاریه که باید بکنم با اینکه مشکل چشم پیدا کردم وخیلی اذیتمم ولی سازمان سنجش موقع رتبه دادن به اینکه یکی کورم شده باشه توجه نمیکنه از خستگی چشم و باید ادامه داد..
      اتفاقا به خودم اومدم یکم بیشتر و جدی تر بخونم خیلی جدی تر
      مرسی عزیزم

4. Top | #4
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      سلام همگی من امروز صبح ازمون ماز پارسال و زدم که برای ۷ فروردین اماده شم هرروز یک ازمون جامع بزنم و خب پایه و خوب جمع کنم ولی درصدام و که دیدم ازمونم و که درصد گرفتم شک شدم! تعداد نزده هام سر به فلک کشیده توی زیست و فیزیک هردو!

بچه ها عادیه اولین ازمون زدنها اینجوری باشه نتیجه اش؟ درصد ۱۷٪؟ من زیست موج ازمون و ازمون زدم بعضیاشو همین دو هفته پیش درصدام میشد ۴۰ حداقل نه حالا ۱۰۰ و قوی ولی مگه چقدر تفاوت سطح ماز و موج ازمونه؟
      یا چون مبحثی نیست و اولین اولین ازمون جامع ام بوده اینجور شده؟

اصلا نمیدونم چطور و از کجا رفع اشکال کنم فقط ده ساعت فکر کنم زمان میبره تحلیل و رفع اشکال ازمونم.
      من چون ادمی ام که نا امید نمیشم بیشتر میترسم و دست و پامو گم میکنم واقعا فکر میکنم الان دارم خودم سر خودم کلاه میذارم که امید دارم هنوز و فکر میکنم شرایطم اصلا خوب نیست..
      سلام ببینین اصلا دیدتون رو عوض کنین ما ازمون میزنیم که قبل کنکور خراب کنیم تا توی کنکور خراب نکنیم
      ما ازمون میزنیم که سر ازمون شوک زده شیم که سر کنکور شوک زده نشیم پس خراب کردم اصلا معنی نداره
      دوما هرچقدر بدتر بدید شوک بزرگتی بهتون وارد میشه و بیشتر تلاش میکنین باور کنین این نتیجه خیلی بهتره برای ایندتون تا اینکه با یه نتیجه عالی زدن شل کنین و دیگه نخونین...
      پس در کل سعی کنین به ذهنتون این اموزش رو بدید که خیلی درگیر نتایج ازمونها نشه چونکه نمیشه که بعده هر ازمونی چند روز زانوی غم بغل گرفت...
      و دوما راجب سوالتون که حالا چیکار کنیم
      یه پیشنهاد خیلی عالی که حتما امتحانش کنین
      وارد کردن ازمونها به برنامه روزانه اتونه
      شما ماز رو قرار شده جامع هاشو از خودتون ازمون بگیرید پیشنهاد من اینه شما هرروز بدون خوندن هیچچچچ درسنامه ای بدون خوندن هیچ کتابی و بدون مرور
      میرید یک ازمون ماز پاسخنامه اش رو میذارید جلوتون
      اگه دیدهباشید توی پاسخنامه های ماز اول سوال اومده بعد پاسخنامه پس شما فقط پاسخنامه اش رو هم تهیه کنین هم سوال رو دارید و هم جواب
      خب این ازمون مثلا از گیاهی دهمه از هرچی هست
      باید به صورت اموزشی کار بشه یعنی یکدونه بزنین بعد پاسخنامه چک کنین باز بعدی و پاسخنامه قرار نیس چند تایی بزنیم این هارو
      و هرروز صبح یکدونه ازمون میزنین بدون زمان گرفتن
      و اموزشتون میشه داخل ازمون زدن بعد میبینین مثلا گیاهی رو 30 درصد زدید میرید داخل کتاب درسی دقت کنین کتاب درسی الان دیگه وقت کتاب منبع اول و درسنامه نیست میرید داخل کتاب با دید جدید کتاب رو مرور میکنین مثلا با خودتون میگید اووو من توی ازمون این مورد رو غلط زدم، چرا؟ چرا طرز فکرم مثل طراح نبود؟ طراح از کجا این نکته رو دراورده بود؟
      این میشه طرز فکر طراح روزای اول خیلی کند و سخته براتون چونکه تمام عمزتون رو به عنوان یه دانش اموز درس خوندید ولی از یه جایی به بعد کم کم عادت میکنین و سوالای ازمونها براتون مسخره میشه
      پس خلاصه روزی یک ازمون مبحثی از ماز بزنین و بعد از یه تایم مشخص مثلا دو هفته مثلا یک هفته یا سه هفته نمیدونم بستگی به خودتون داره اون ازمونهای جامع رو ازمونی و زمان دار از خودتون بگیرید تا متوجه تفاوت نتیجه اتون بشید تفاوت کنکوری خوندن و مدرسه ای خوندن
      این راجب زیست بود
      راجب شیمی دقیقا به همین شکل ولی کتاب موج ازمون مناسبه
      از 19 فروردین تا کنکور نیستم ان شا الله

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن