خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

شما هم این مشکل رو دارید

سلام دوستان من موقع نشستن پشت صندلی کمردرد شدید میگیرم بعد چند ساعت با اینکه بعد هر یک ساعت به خودم رست هم میدم ...در طول روز کمردرد ندارم....(موقع های عادی معمولا درازکش هستم...خخخ) به نظرتون مشکلم رو چطور حل کنم ؟شما هم این مشکل رو داشتین؟
      اینبار باید بشه...

2. Top | #2
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra abdi نمایش پست ها
      سلام دوستان من موقع نشستن پشت صندلی کمردرد شدید میگیرم بعد چند ساعت با اینکه بعد هر یک ساعت به خودم رست هم میدم ...در طول روز کمردرد ندارم....(موقع های عادی معمولا درازکش هستم...خخخ) به نظرتون مشکلم رو چطور حل کنم ؟شما هم این مشکل رو داشتین؟
      سلام من این مشکل رو داشتم و همینطور این مشکل که بی حال بودم روزها پس یه تیر و دو نشون زدم و صبح ها ورزش های مرتبط با کمر برای قوی تر شدنش و همینطور ورزش های مرتبط با دست انجام میدم چونکه دستامم خواب میرفت خیلی موقع درس خوندن پیشنهادم بهت فقط ورزشه البته یه سرچ بزن شاید مشکل پزشکی چه میدونم کم خونی یا پوکی استخوان یا خدای نکرده بیماری ای داری از طرفی شاید فقط نزدیک اون روز های خاصته اهم اهم در هر صورت اگه جزو موارد استثناء نبود با ورزش حل میشه ان شا الله
      و اینکه تلاش کن اینقدر ضعیف خودتو بار نیاری حتی توی تایمای استراحتت یا مواقع عادی یکم صاف بشین حرکات کششی انجام بده بخصوص همون صاف نشستن رو کار کن
      از 19 فروردین تا کنکور نیستم ان شا الله
      ویرایش توسط Nsi : 22 اسفند 1401 در ساعت 18:48

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nsi نمایش پست ها
      سلام من این مشکل رو داشتم و همینطور این مشکل که بی حال بودم روزها پس یه تیر و دو نشون زدم و صبح ها ورزش های مرتبط با کمر برای قوی تر شدنش و همینطور ورزش های مرتبط با دست انجام میدم چونکه دستامم خواب میرفت خیلی موقع درس خوندن پیشنهادم بهت فقط ورزشه البته یه سرچ بزن شاید مشکل پزشکی چه میدونم کم خونی یا پوکی استخوان یا خدای نکرده بیماری ای داری از طرفی شاید فقط نزدیک اون روز های خاصته اهم اهم در هر صورت اگه جزو موارد استثناء نبود با ورزش حل میشه ان شا الله
      و اینکه تلاش کن اینقدر ضعیف خودتو بار نیاری حتی توی تایمای استراحتت یا مواقع عادی یکم صاف بشین حرکات کششی انجام بده بخصوص همون صاف نشستن رو کار کن
      مرسی گلم....فکر میکنم به خاطر درست ننشستنه
      اینبار باید بشه...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان این مشکل من خود به خود حل شد.....وقتی به مرور زمان و پیوستگی ادامه دادم کاملا بدنم با نشستن طولانی عادت کرد .....دوستان هر کی این مشکل من رو داشت بدونه که با پیوستگی حل میشه خود به خود
      اینبار باید بشه...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن