خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات

تاثیر معدل پایه برای پشت کنکوری چطور محاسبه میشه؟

سلام دوستان ، یه سوال داشتم که خواهشمندم فقط در صورت اطلاع دقیق و معتبر از خود سنجش اگر جوابی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید ، من الان پایه یازدهم هستم ، تو فکرمه یه ماه و نیمی که صرف نیم ترم دوم و ترم دوم میشه رو به جای مدرسه ای خوندن ، کنکوری بخونم اما مطلبی که پیش میاد اینه

اگر من به اندازه ای پشت کنکور بمونم که تاثیر معدل یازدهم هم اضافه بشه ، همین معدل احتساب میشه یا حتما باید امتحان نهایی یازدهم رو بدم ؟ چون طبق اطلاعی که دارید ترم دوم امسال برای پایه یازدهم نهایی نیست ، میخواستم بدونم تکلیف دقیق چیه ؟ اگر باید حتما امتحان نهایی برگردم بدم که نخونم امسال ، اگر نه همین معدل اون موقع می‌تونه تاثیر بزاره همین امسال تلاشمو بکنم و شر معدل رو بکنم

امیدوارم منظورم رو واضح رسوندن باشم
      قطره قطره جمع گردد وانگهی تبخیر شود
      ویرایش توسط Abbas. : 21 اسفند 1401 در ساعت 15:30

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عزیزم الان هیچکس نمیدونه تکلیف کنکور ۱۴٠۲ چی میشه چه برسه به ۱۴٠۳
      خودت رو درگیر مسائلی که دست تو نیستن،نکن
      تا جاییکه میتونی تلاشت رو بکن به این چیزا هم فکر نکن چون خودشون هم دقیق نمیدونن قراره چی بشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lullaby نمایش پست ها
      عزیزم الان هیچکس نمیدونه تکلیف کنکور ۱۴٠۲ چی میشه چه برسه به ۱۴٠۳
      خودت رو درگیر مسائلی که دست تو نیستن،نکن
      تا جاییکه میتونی تلاشت رو بکن به این چیزا هم فکر نکن چون خودشون هم دقیق نمیدونن قراره چی بشه
      حرف شما درست ، اما این یک ماه و نیم از نصف اردیبهشت و خرداد حیف نیست صرف مدرسه ای خوندن بشه؟ بعضیا میگن باید برگردی نهایی بدی ، بعضیا میگن نه همین حساب میشه سردرگم شدم. ، دوست ندارم یه ماه و نیم از وقتم رو هدر امتحان مدرسه بکنم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baran80 نمایش پست ها
      نه، تا وقتی امتحانی بصورت کشوری و نهایی برگزار نشه تاثیری توی کنکور نداره، تو در اصل اگه پشت کنکور بمونی باید باز برگردی امتحان یازدهمتو بصورت نهایی بدی ولی به امتحاناتم اهمیت بده در کنار خوندن برای کنکور، اگه نتیجه ی خوبی نگیری ناخودآگاه روی روحیه ات تاثیر میذاره
      مطمئنید؟؟ تاثیر در روحیه که چی بگم ، کلا می‌خوام مدرسه رو بزارم کنار ، چون رفتنش تاثیر بدتری داره حس میکنم از کسایی که پارسال شروع کردن عقب میمونم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baran80 نمایش پست ها
      ببین کلا وقتی سوالات یکدست و کشوری نباشه نمراتش توی کنکور موثر نیست چون اصلا عقلانی نیست، بعنوان کسیکه پشت کنکوریه بهت میگم مدرسه رو ول نکن به امان خدا اونجا منبع انگیزه ی توعه
      یکی از بچه های خرخون ما دوازدهمو غیرحضوری خوند از صد رسید به صفر، پس اصلا فکر نکن مدرسه مانع پیشرفتته همینکه باعث میشه شیش صبح بیدار شی و یه نظم خاصی داشته باشی عالیه

ممنون از راهنماییت ، اره منطقیش همونه اما انقدر چیز غیرمنطقی دیدیم که با هزار جور دردسر میشه چیزای منطقی اینا رو قبول کرد , راجب مدرسه هم بخوام بگم راستش مدرسه ما که دولتیه ، ۱:۳۰ یا بعضی وقتا که اتوبوس دیگه بترکون بیاد و راه شلوغ نباشه ۱ ساعت راه رفته ، یعنی دو ساعت الی ۳ ساعت وقتم روزانه فقط حیف این میشد ، خستگی‌راه و ... که باید در نظر بگیری ، از طرفی هم تدریسمون اگه نخوام دروغ بگم توی زیست و ریاضی عالیه ، اما از بودجه بندی قلم چی عقب به هر حال سطح کلاس مجاب می‌کنه معلم گاهی چند بار توضیح بده یا یه سری کار دیگه ، به خاطر همین هر چی که میگن رو من بلدم گرچه رفع اشکال حساب میشه اما خب فعلا واقعا سردرگمم که سال بعد چیکار کنم ، حتما از تجربه های شما و دوستتون که در اختیارم گذاشتید استفاده میکنم باز هم تشکر

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas. نمایش پست ها
      حرف شما درست ، اما این یک ماه و نیم از نصف اردیبهشت و خرداد حیف نیست صرف مدرسه ای خوندن بشه؟ بعضیا میگن باید برگردی نهایی بدی ، بعضیا میگن نه همین حساب میشه سردرگم شدم. ، دوست ندارم یه ماه و نیم از وقتم رو هدر امتحان مدرسه بکنم
      بنظر من تشریحی بخون و خوب درسارو یاد بگیر و سعی کن نمرات خوبی بگیری
      تابستون هم تست میزنی
      اینهمه عجول نباش پسرم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن