خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من و سرگردانی هایم

سلام دوستان با تجربه ب راهنماییتون نیاز دارم
      من ب دلایلی تا همین الان دور سر خودم می چرخیدم
      می خوام شروع کنم اما نمی دونم باید چیکار کنم
      چ طوری بخونم و ...
      مرور ...جمع بندی ...اصلا چی بخونم چی نخونم و...
      ب فکر این افتادم ک مشاور بگیرم
      اما ب این موضوع هم باید توجه کنم ک من با مشاورنما و دانشجوی پزشکی و دندون و دارو و ....کارم راه نمی یوفته و نیاز ب مشاور لول بالا دارم !
      کسی ک کارش مشاوره باشه !
      ب هر کسی ک هم بهم معرفی شده مراجعه کردم اما حقیقتش اینه ک مشاور های تاپ الان دیگه هیچ شاگردی قبول نمی کنن!
      خواهشا اگه باتجربه هستید راهنماییم کنید ک از شدت جنون حتی ب خودکشی هم فکر می کنم این روزا !چون راهی جز قبولی ندارم و اگه قبول نشم تازه جهنمم شروع می شه !
      ویرایش توسط Ftm1 : 21 اسفند 1401 در ساعت 14:17

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام چندتا سوالو اول جواب بدین بعدش اینجا هممون کمکتون میکنیم
      اولیش خوب سطح درسیتونه اینکه تاچه حد بلدین اصلا مثلا اتحادو بلدین بنویسین یانه
      دومیش خب رشته هدفتونه
      سومیش معدل پایه دوازدهم یا اگه نظام قدیمی هستین سوم و پیشتون
      اینارو بگین راحت میشه کمکتون کرد استرس هم به خودتون ندین خیلیا هستن مث شمان ولی بدون استرس دارن کارو پیش میبرن تقریبا ۴ ماه مونده وقت کمی نیس میشه با ساعت مطالعه بالا به هدف رسید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سطح درسیم متوسط رو ب بالاست دانش اموز درسخونی بودم و اصلا بخاطر همین الان غیرحضوری برداشتم و مدرسه نمی رم اما خب درگیر ی سری حواشی شدم
      !
      فقط می خوام دانشگاه قبول شم اصلا برام مهم نیست کجا! رشته پزشکی
      دوازدهمم نوبت اولم تقریبا۱۹/۸۰

شما و تمام کسانی ک راهنمایی می کنید لطف دارید اما من ب دلیل اینکه استرسی هستم باید با ی مشاور و راهنمای خوب دائما در ارتباط باشم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی اینجا نیست ک مشاور خوب سراغ داشته باشه ؟
      خودش حالا یا اطرافیان و دوستانش
      بیاد چت خصوصی اینجا اسم نبرید

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب سطحتون خوبه جای نگرانی نیس چون خودتون اصرار دارید مشاور داشته باشین زیاد توضیح نمیدم فقط اینکه این انجمن چندتا مشاور هستن رایگان بهتون کمک میکنن فرصت ازمون خطا ندارین مشاور دیدم اومده گفته فیزیک میتونید ۶۰ بزنید با حذفیات که حذفیاتش دینامیک بوده ینی انقد پرت که حواسش نبوده نهایی هم مهمه درسته که دانشجو پزشکی بود ولی مشاور خوبی نبود به این چیزا دقت کنید فقط.با ارزوی موفقیت

6. Top | #6
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ftm1 نمایش پست ها
      سلام دوستان با تجربه ب راهنماییتون نیاز دارم
      من ب دلایلی تا همین الان دور سر خودم می چرخیدم
      می خوام شروع کنم اما نمی دونم باید چیکار کنم
      چ طوری بخونم و ...
      مرور ...جمع بندی ...اصلا چی بخونم چی نخونم و...
      ب فکر این افتادم ک مشاور بگیرم
      اما ب این موضوع هم باید توجه کنم ک من با مشاورنما و دانشجوی پزشکی و دندون و دارو و ....کارم راه نمی یوفته و نیاز ب مشاور لول بالا دارم !
      کسی ک کارش مشاوره باشه !
      ب هر کسی ک هم بهم معرفی شده مراجعه کردم اما حقیقتش اینه ک مشاور های تاپ الان دیگه هیچ شاگردی قبول نمی کنن!
      خواهشا اگه باتجربه هستید راهنماییم کنید ک از شدت جنون حتی ب خودکشی هم فکر می کنم این روزا !چون راهی جز قبولی ندارم و اگه قبول نشم تازه جهنمم شروع می شه !
      سلام گلم خب ببین اولین نکته اینکه تو موقعیتت خاصه الان نمیشه بری کتاب منبع اول بخونی تست اموزشی هزار تا بزنی باید سریع و دقیق کار کرد باید از توی ازمون اموزش ببینی یعنی چی یعنی ازمونای ازمایشی رو تهیه کن بسته به مبحثی که میخونی مثلا جانوری رو میخونی ازمون های جانوری رو تهیه میکنی و تست هاشو دونه دونه میزنی و دونه ای هم میری پاسخنامه چک میکنی مهم نیس اصلا همشو غلط بزن اصلا اشکالی نداره اتفاقا اموزش از توی ازمون همینه کلی قراره غلط بزنی کلی غلط میزنی بعدش کم کم میاد دستت پس دنبال کتاب سطح اول نباش الان باید جهش بزنی از چندتا از پله ها
      دومین مورد اینکه کیفیت مطالعه ات رو ببر بالا زمان کم و کافی عه به شرطی که مطالعه ات با کیفیت باشه برای مطالعه ات محدودیت نذار یعنی نگو که خب هر یک ساعت و نیم یه ربع استراحت نه خیر این برای کسیه که 10 ماه 12 ماه مونده باشه به کنکورش تو باید اینقدر بخونی که له له بزنی برای استراحت بعد یه استراحت سریع و برگردی خودتو محدود نکن و حداکثر توانتو بذار و تلاش کن کیفیتت هم خوب باشه چونکه کیفیت بالای مطالعه حواس جمعی میتونه به تایم و زمان مقابله کنه و مورد بعدی اینکه استرس نداشته باش امیدوار باش زمان مناسبه قبول کن توی ذهنت که میتونی تو توی این لحظه توانایی ازمون و خطا نداری من یکم قبول دارم که هماهنگ شدن با مشاور و قلق اش دستت اومدن زمان میبره پس یا بدون مشاور پیش برو که ضربه نبینی یا اگه یه مشاوری رو انتخاب کردی پاش بمون از این شاخه به اون شاخه نپری درگیر بشی مشاور عوض کنی که فقط بهت ضرر میزنه ادامه حرفام رو پیام بعدی میگم
      از 19 فروردین تا کنکور نیستم ان شا الله

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از دوستانی ک راهنمایی کردن
      مشاور ک حتما باید بگیرم پون حتی اگه از لحاط درسی هم ب ثبات برسم از لحاظ روانی نیاز دارم با ی مشاور خوب در ارتباط باشم ...
      اما خب معظل اصلی همین انتخاب مشاور هست

گفتم خب مشاور های لول بالا ک الان سرشونو بزنی دانش اموز نمی گیرن
      می مونه همین دانشجو ها ک ماشاالله انقدر ریخته ادم ب سرش می زنه همون مشاور نگیره بهتره ...
      انتخاب ی مشاور خوب از بینشون مثل مو از لای ماست بیرون کشیدنه !

8. Top | #8
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درگیر درسنامه نشو این واقعا بده من یکی از اشکالاتم همین بود کلی درسنامه میخوندم ساعت ها ولی چون از ازمون و تست میترسیدم فرار میکردم ازشون و عاقبتش شد پشت کنکور موندنم ادم از چیزایی که میترسه از نقطه ضعف هاش باید موفق بشه باید نقطه قوت بسازه پس اگه میترسی از اشتباه زدن تست ها اینقدر تست بزن که دیگه نترسی اگه از ازمون خراب کردن میترسی باید اینقدر خراب کنی اینقدر ازمون بدی که خودتو بفهمی
      توی کتاب ها من برای شیمی بهت کتاب موج ازمون شیمی رو پیشنهاد میدم که خیلی خوبه پی دی افشو گیر بیار و درگیر خریدن و خیابون رفتن نشو توی زیست پیشنهادم بهت اینه که پاسخنامه های ازمون های ماز رو تهیه کنی چونکه توی پاسخنامه تست هاشم هست یعنی اول تسته بعد پاسخنامه هرروز صبح یه دونه ازمون بتونی بزنی عالیه دستتو جلوی جوابش نگه دار جوابشو بده و بعد پاسخنامه رو بخون برای زیست عادیت که خودت هم پیش بری میتونی حتی از کلاس استفاده کنی که به نظرم مفیده کلاسای اقای همدانی هنوز هم جلسه 4 هستیم همت کنی میتونی راحت برسی
      راحب فیزیک به نظرم کتابای نشرالگو سطح بالا قوی با درسنامه های خلاصه است اگه یه پیش زمینه ای از فیزیک داری میتونه کمکت کنه
      چندتا نصیحت که خودم امسال بهشون رسیدم
      یک اصلا به خودت تنبلی هدیه نده مثلا نگو خب من این سه ساعت رو بخونم بعدش نیم ساعت دراز میکشم نه نه نه همه کارا باید برنانه ریزی شده باشه اگه از قبل بدونی که خب سه ساعت فلان درس نیم ساعت استراحت مشکلی نیس ولی اگه یهو تصمیم بگیری به خودت تنبلی هدیه بدی وحشتناک افت میکنی اصلا تنبلی و درس مخالفن حالا که تصمیم گرفتی درس بخونی درس بخون نه اینکه بگی خب نصف روزو درس میخونم نصفشو میرم بیرون در این صورت هم از درست میوفتی و هم از تفریحت
      مورد دوم اینکه حال و احوالت نباید هیچ تاثیری توی کارای روزمره ات داشته باشه یه عزیزی میگفت من مهم نیس چجوری از خواب بیدار میشم مودم چجوریه حتی اگه حالم بد باشه همون کارایی رو میکنم که وقتی خوشحالم میکنم هرگز نمیام برناممو تغییر بدم به خاطر احوالم
      مورد بعدی با علاقه درس بخون از روی اجبار درس نخون حتی اگه مجبور به درس خوندن هستی جوری وانمود کن که عاشق درس خوندنی جوری که انگار داری لذت دنیارو میبری به خودت بقبولون که خوشحالی از درس خوندن اینجوری میشرفت میکنی ادای افرادی رو در بیار که از بیرون رفتن متنفرن بخوای وقتی بقیه میرن بیرون لب و دهنتو اویزون کنی با گریه بشینی پای درس ناراحت باشی کیفیت درس خوندنت میاد پایین بخوای هی تف و لعنت کنی که من مجبور گم و بدبختم و اینا حواست میره جای دیگه از درست میوفتی و بدنت درس خوندن رو پس میزنه

9. Top | #9
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از دوستانی ک راهنمایی کردن
      مشاور ک حتما باید بگیرم پون حتی اگه از لحاط درسی هم ب ثبات برسم از لحاظ روانی نیاز دارم با ی مشاور خوب در ارتباط باشم ...
      اما خب معظل اصلی همین انتخاب مشاور هست

گفتم خب مشاور های لول بالا ک الان سرشونو بزنی دانش اموز نمی گیرن
      می مونه همین دانشجو ها ک ماشاالله انقدر ریخته ادم ب سرش می زنه همون مشاور نگیره بهتره ...
      انتخاب ی مشاور خوب از بینشون مثل مو از لای ماست بیرون کشیدنه !
      ببین یه شخصی یه بار میگفت برای کلاس انتخاب کردن بین اقای ایکس و اقای ایگرگ مونده بوده میگفت اینقدر درگیر این شدم که کدوم یکی رو انتخاب کنم درگیر تحقیق کردن ازشون شدم درگیر چک کردنشون شدم که اخرش از هردو موندم و فقط تایممو هدر دادم پس اگه واقعا میدونی نیاز داری ده بیست سی چهل کن یکیو انتخاب نن الان فرصت این نیست که تا صد روز دغدغه ذهنی تولید کنی که اولی یا دومی هرکدوم که به دلت نشست همونی که یکم جذبش شدی دیدی شرایطش مشابه تویه رو انتخاب کن گرچه من خودم صدتا مشاور عوض کردم یه چیزی بهت بگم اینه که من به مشاورم با گریه پیام میدادم حال روحیم بده و اون حتی جوابمو نمیداد بعده دو ساعت میگفت خب مشکلت رفع شد؟ حالا بریم ادامه درس میفهمی یعنی مشاورم واقعا خوب بودا سطحش عالی بود ولی اصلا به حال روحیم اهمیتی نمیداد مشاورای خوب به حال روحی اهمیت نمیدن فقط مشاورایی که فقط حرفن میشینن کلی باهات صحبت میکنن بهت این اطمینانو میدم که اگه دنبال مشاوری که فقط هی بگه تو میتونی دخترادامه بده اینا هیچ مشاوری پیدا نخواهی کرد خوب خوبا فقط درگیر برنامه ریزی و مشکلات درسیت میشن شاید دو کلمه روحیه بدن اون سطح پایینا فقط چون تنها چیزی بلدن روحیه دادنه کلی انگیزشی زرد میریزن که امیروز بهتر از فردا و تو میتوانی زمین را تکان دهی و این حرفا
      پیشنهادم بهت اینه که خودت رروحیه خودتو قوی کنی اگه توی برنامه ریزی مشکل داری که خب حرفی نیس واقعا مشاوره بگیر ولی اگه دنبال یکی ای اشکاتو پاک کنه هی دختر مگه خودت دست نداری یاد بگیر حال خودتو خودت خوب کنی چونکه مشاورام 90 درصدشون به وقتش که واقعا نیازشون داری نیستن وقتی اشکات خشک شده شب پیام میدن خب بهتری؟ مگه چه مشاوری باشه که پای تماس تلفنی بهش بگی حالم بده دوتا حرفت بزنه
      از منی که این همه مشاوره عوض کردم میشنوی یا مشاور نگیر یا یکی رو که نسبتا فکر میکنی بهت میخوره فقط انتخاب کن خیلی درگیر این قضایای مقایسه و سنجش مشاورا نشو
      ویرایش توسط Nsi : 21 اسفند 1401 در ساعت 19:57

10. Top | #10
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من پارسال خیلی به حال روحیم اهمیت میدادم یعنی میگفتم وای خدای من یکم کسالت دارم خب وقتشه درسو بپیچونم یا حتی یکم فقط ناامید شده بودم سریع بزرگش میکردم از زیر درس در میرفتم امسال تلاش میکنم که نادیده اش بگیرم
      یه بار همون بنده خدا قبلی منو نصیحت میکرد میگفت دوتا مرد رو تصور کن اولی به روح اعتقاد داره و دومی به روح اعتقادی نداره حالا فرض کن این دوتا مرد هرکدومشون یه شب خونشون تنهان وقتی یه صدای کوچیکی میاد اولیه از خواب میپره با ترس و لرز تا صبح بیدار میمونه چونکه به روح باور داره ولی دومیه یکم لای چشماشو باز میکنه دوباره میخوابه چی شد شرایط که یکسان بود چرا یکیشون یه شب خوابشو از دست داد و یکیشون نه؟
      مهم اعتقاده
      اگه به افسردگی اصلا باور نداشته باشی هیجوقت سراعت نمیاد مشکل ما اینه که خودمون رو در نزدیکی افسردگی میبینیم با اولین شکست میگیم وای افسرده شدم و اینا ولی اگه اصلا به افسردگی باور نداشته باشی اصلا افسرده نمیشی اصلا نیاز پیدا نمیکنی کسی بهت بگه وای تو میتونی و اینا این فکر که قراره مشاور گل بارونت کنه رو از ذهنت بیرون کن چه مشاور گرفتی و چه نگرفتی در هر دو صورت بدون اصل قضیه خودتی اگه مشاورت با انگیزه ترین شخص دنیا باشه اگه حال روحیش محشر باشه ولی خودت اینجور نباشی هیچی نمیشی باز مخالفش اگه خودت عالی باشی و مشاورت هیچی نباشه تو میتونی موفق بشی چونکه کسی که اخرش باید کنکور بده خودتی

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییت واقعا زیبا گفتی و حقیقت بود خودم این حررفارو زندگی کردم ...
      الانم با ی مشاور حرف زدم تلفنی و شرایطمو گفتم و دیگه خودمو درگیر نکردم این قضیه رو همین جا بستم
      حتی می خوام هزینه رو ب صورت یکجا براش واریز کنم ک دیگه بخاطر پولم ک شده هوس لغو کردن ب سرم نزنه
      امیدوارم همگی موفق باشید و بازم مرسی از همه کسایی ک پیشنهاداتشون رو باهام ب اشتراک گذاشتن
      ارزوی موفقیت دارم برای همه کسایی ک لیاقتش رو دارن ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از راهنماییت واقعا زیبا گفتی و حقیقت بود خودم این حررفارو زندگی کردم ...
      الانم با ی مشاور حرف زدم تلفنی و شرایطمو گفتم و دیگه خودمو درگیر نکردم این قضیه رو همین جا بستم
      حتی می خوام هزینه رو ب صورت یکجا براش واریز کنم ک دیگه بخاطر پولم ک شده هوس لغو کردن ب سرم نزنه
      امیدوارم همگی موفق باشید و بازم مرسی از همه کسایی ک پیشنهاداتشون رو باهام ب اشتراک گذاشتن
      ارزوی موفقیت دارم برای همه کسایی ک لیاقتش رو دارن ...
      این اشتباه رو نکن حداقل یک ماه باهاش مشاوره بردار بعد تصمیم بگیر
      من همچین کاری کردم تابستون و خیلی پشیمون شدم
      انگار نفرین کرده اند... این خاک را اجداد ما
      تا بوده زاری بوده و... تا مانده غم در یاد ما
      ما نسل بازی خورده ایم...آتش به پرهامان زدند
      شاهان به آتش بازی و... نیرنگ و استبداد ما
      بازندگان بازی شطرنج قدرت نسل ماست
      پایان بازی مات بود...از کیش مادرزاد ما.
      ..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن