خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات

Question آقایون خانوما یه انسان محترمی پیدا بشه کمکککک میخوام

آقا در یک کلام ، منبع تست ریاضیم چی باش؟ مهر و ماه دارم درسنامه خوبه اما نمیتونم با تستاش کنار بیام ، خیلی تو ریاضی وضعم خرابه خیییلی خواهش میکنم اگه تجربه دارید یا مطمئنید روش خاصی جواب میده کمکم کنی ، منبع خوب برای تست معرفی کنید ، با این وضعیت‌ ریاضی کنکور ، واقعا باید کسی مثل من چیکار کنه؟ منتظر جوابتون هستم مممممنون
      قطره قطره جمع گردد وانگهی تبخیر شود

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas. نمایش پست ها
      آقا در یک کلام ، منبع تست ریاضیم چی باش؟ مهر و ماه دارم درسنامه خوبه اما نمیتونم با تستاش کنار بیام ، خیلی تو ریاضی وضعم خرابه خیییلی خواهش میکنم اگه تجربه دارید یا مطمئنید روش خاصی جواب میده کمکم کنی ، منبع خوب برای تست معرفی کنید ، با این وضعیت‌ ریاضی کنکور ، واقعا باید کسی مثل من چیکار کنه؟ منتظر جوابتون هستم مممممنون
      80 درصد تستای کتابا شبیه همه ،مهروماه براتون سخته یا چی؟
      اگر سخته جامع خیلی سبز بهتره برات

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      80 درصد تستای کتابا شبیه همه ،مهروماه براتون سخته یا چی؟
      اگر سخته جامع خیلی سبز بهتره برات
      اره تستاش رو نمیتونم اینطور که باید حل کنم از هر ده تا شاید هفتاش رو نتونم ، اوکی ممنون خیلی سبز جامع رو یه نگاه میندازم امیدوارم کارساز باشه
      قطره قطره جمع گردد وانگهی تبخیر شود

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم منبعم خیلی سبز بود خوندن درسنامه تایم زیادی میگرفت از اون طرف تست هاهم نمی تونستم زیاد درست بزنم
      دیگه فیلم آموزشی دیدم. بعد فیلم نیازی به خوندن درسنامه نداشتم مستقیم تست میزدم واقعا تایم کمتری میبرد 80 درصدم درست میزدم میانگین
      تدریس اقای ملاک پور
      انگار نفرین کرده اند... این خاک را اجداد ما
      تا بوده زاری بوده و... تا مانده غم در یاد ما
      ما نسل بازی خورده ایم...آتش به پرهامان زدند
      شاهان به آتش بازی و... نیرنگ و استبداد ما
      بازندگان بازی شطرنج قدرت نسل ماست
      پایان بازی مات بود...از کیش مادرزاد ما.
      ..

5. Top | #5
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abbas. نمایش پست ها
      سلام منم مشابه شما بودم راهوار من که باعث افزایش درصد بیست درصدیم شد این بود که میکرو طبقه بندی جلد درسنانه رو توی گوشی دانلود کردم اگه خواستید دارم هنوز پی دی افشو بعد این رو میخوندم همزمان خلاصه نویسی های جزئی میکردم و جلد دومش رو تست میزدم تستاش از اسون اسون داشت تا سخت سخت و خب این خیلی به نظرم خوبه بخصوص برای کسایی که ریاضیشون خیلی خوب نیس چونکه مثلا سوالات تابعش از کدام مورد تابع است یا از نمودار ون یا از یه جایگذاری ساده شروع میشد ولی خب نکته بدش اینه که تعداد خیلی زیاد تست ها و سنگین بودن کتاب میتونه باعث استرس بعضی ها بشه در کل اگه واقعل گیج هستی توی ریاضی بهت کلاس رو پیشنهاد میکنم اتفاقا جلسه 4 ام کلاس اقای اریان حیدری ام هست که به جرعت میتونم بگم راحت میرسی اگه یکم به خودت سختی بدی
      اگه هم که خواستی از همون راهکار خودت خوندن استفاده کنی بذار چندتا دیگه ام پیشنهاد بهت بدم اینکه عقلانی عمل نن مبحثی بخون نیای تک پایه بخونی دومین مورد اینکه خیلی روی مباحث پایه ای ساده کار کن مباحثی مثل فرمولای حجم و مساحت و غیره یا مباحثی مثل عدد گذاری سعی نکن از زیرش در بری پایه ات قوی باشه زود میتونی بیای بالا و اینکه دل به دریا نزنی مثلا من بهت میکرو رو پیشنهاد دادم سریع بری بخری نه اول دانلود کن تحقیق کن شاید اصلا از نحوه توضیحش خوشت نیومد یا هزار تا شاید دیگه و اینکه یه کاری که خیلی کمکت میکنه ازمون دادنه من اشتباه بزرگم این بود که میترسیدم از ازمون دادن همش میگفتم نه منکه هنوز اماده نیستم باید کامل بلد باشم بعد ازمون بزنم این اشتباهه قدرت شروع ناقص داشته باش روزی یک ازمون خودتو موظف کن بزنی اصلا همرو غلط زدی فدای سرت یاد بگیر از توی ازمونا اموزش ببینی از غلطات رشد کنی اینجوری پیشرفت میکنی مثل پارسال من نکن که کنکور اولین ازمون ریاضیم باشه ها با ترس ها و اشتباهاتت بجنگ و امیدوارم موفق باشی عزیزم مشکلی داشتی بازم بپرس ان شا الله که بتونم کمکت کنم
      از 19 فروردین تا کنکور نیستم ان شا الله

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن