خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

نیازمند راهنمایی درباره مشاور

بچه ها مال عید برنامه دقیقی ندارم همشم استرس دارم نکنه برنامم خوب نباشه، میخوام مشاور بگیرم خیلی برام مهمه که خوب باشه شما کسیو نمیشناسید ؟ یه دندون پزشک اینستا پیچش رو دارم ۶۰۰ میگه ، یکی دیگه هم گروه مشاوره داره هر شب و هر هفته ازمون هر روز تماس تلفنی ۴۹۰ ، ولی خب نگرانم میترسم گیر مشاور به درد نخور بیفتم ، عید خیلی برام حیاتیه، شما باشید چیکار می کنید ؟ برنامه تون لرا عید چیه ؟

2. Top | #2
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارغوان_ نمایش پست ها
      بچه ها مال عید برنامه دقیقی ندارم همشم استرس دارم نکنه برنامم خوب نباشه، میخوام مشاور بگیرم خیلی برام مهمه که خوب باشه شما کسیو نمیشناسید ؟ یه دندون پزشک اینستا پیچش رو دارم ۶۰۰ میگه ، یکی دیگه هم گروه مشاوره داره هر شب و هر هفته ازمون هر روز تماس تلفنی ۴۹۰ ، ولی خب نگرانم میترسم گیر مشاور به درد نخور بیفتم ، عید خیلی برام حیاتیه، شما باشید چیکار می کنید ؟ برنامه تون لرا عید چیه ؟
      سلام ببین مشاور گرفتن فقط برای یه بازه واقعا ریسکه چونکه هماهنگ شدن با خوده مشاور تقریبا دو ماه زمان میبره مشاور هم با مشاور فرق میکنه مثلا یکی روی ازمون حساسه یکی روی تماس ها یکی روی گوشی و غیره اینکه راه مشاورت دستت بیاد خودتو بتونی باهاش هماهنگ کنی واقعا ریسکه به نظرم شما میتونی اردو های عیدانه رو شرکت کنی و چونکه از قبل یه جورایی راه مشخصه مثلا بهت میگن که توی این اردو باید فلان مباحث رو بخونی و فلان تایم ساعت مطالعه و غیره راهکار بهتریه ولی این هم چونکه برای یه عده زیادی برنامه ریختن اگه خیلی حساس باشی بازم راهکار خوبی نیس اگه تا الان تونستی بدون مشاور پیش بری به نظرم بعد ترش هم میتونی و استرس نگیر و نخواه خودتو با دیگران مقایسه کنی و کلا از حال و هوای عید هم بیا بیرون یعنی اینقدر به خودت بقبولون که اصلا تمایلی به بیرون رفتن نداری که واقعا تمایلی نداشته باشی و باورت بشه نه اینکه هربار بقیه میخوان برن بیرون تو لب و لوچه اتو اویزون کنی با ناراحتی بشینی پای درس این خیلی بده چونکه پای میزت هیتی ولی فکرت جای دیگه اس سعی کن خودت جلوی خودتو بگیری و یه جمع بندی خوب از تمام مباحثی که خوندی تا الان داشته باشی من به شخصه چونکه با کلاسینو پیش میرم پس احتمال زیاد عید رو هم با برنانه کلاسینو پیش برم ولی خب تو اگه با اونا پیش نمیری قطعا توصیه نمیکنم و خب یه پیشنهاد اینکه برای خودت محدودیت ایجاد نکن یعنی نگو که خب روز عیده 5 ساعت روزی بخونم خوبه نه خیرم باید بگی هذچی بیشتر بهتر محدودیت ایجاد نکن که بخوای فرار کنی بعدش کامل قید بیرون رفتن و اینارو بزن به قول یه عزیزی میگفت درس و تنبلی با هم جور در نمیان اگه میخوای بخونی قشنگ بخون اگرم میخوای نخونی کامل نخونی نصفه بخونی نصفه تنبلی اصلا نمیشه هم از درست میوفتی هم از خوشگذرونیت...
      حالا جدا از اینها من یه پارتنر درسی دارم دونفری گزارشکار ردوبدل میکنیم اگه میخوای بهش بگم همین دوره عید رو چونکه میترسی با ما بخونی و رقابت کنی باید نطر اونم بدونم حالا اگه دوست داری بگو که منم باهاش صحبت کنم بهت نتیجه رو بگم اگرم نه که امیدوارم بهترین تصمیم ممکن رو بگیری
      از 19 فروردین تا کنکور نیستم ان شا الله

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)