خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 48
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

✿ فانتزی نگار ❀

...

ویرایش توسط Zero_Horizon : 24 خرداد 1402 در ساعت 18:12

2. Top | #2
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رزرو دوم منم
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا ایول
      تاپیک خوراک منه که
      ویرایش توسط Powerfullll : 17 اسفند 1401 در ساعت 01:11

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا اومدم بجنبم شدم نفر سوم

خب من اول بگم که جدای از اینکه با فانتزی های خودم خیلی خوشم، با فانتزی های دیگرانم کیف میکنم . می‌دونی مخصوصا چه موقع هایی؟ اون موقع هایی که فانتزی هامو توی فانتزی های بقیه میبینم . این یه حس بسیار بسیار قشنگه . اصلا خودش یه جور فانتزیه .‌‌
      چیزای خاص دوست داشته باشی بعدش ببینی اینا به ذهن یکی دیگه هم رسیده بوده قبلا ^_^.‌
      ویرایش توسط Powerfullll : 17 اسفند 1401 در ساعت 01:09

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب شخصا فعاليت خويش را به طور رسمى در اينجا اعلام مى نمايم

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دهنش سرویس انقد تالا تاپیکای درسی نوشتم دست خودم نبود یهو میخواستم تهش بنویسم از فانتزی های هم ایده بگیرید و بکار ببریدو شخصی سازیش کنید

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوندن فانتزی هاتون خیلی قشنگه مرسی زیرو تاپیک خوبیه
      چیزی ک من بعضی موقع ها تصور میکنم ی دنیا با رنگای دیگس مثلاً رنگ درختا آبی می‌بود رنگ آسمون سبز رنگ دریا صورتی و ..اینطوری

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه تاپیک قشنگی
      من یکی از فانتزیام اینه که برم کره یا ژاپن(بیشتر کره )
      بعد کلی بگردم و کلی لوازم تحریرای گوگولی و لباس و آرایشی و خوردنی بیارم و اینجا تو اینستا بفروشم
      امسال باید داروسازی قبول شم
      ویرایش توسط S h i v a : 17 اسفند 1401 در ساعت 01:20

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب بنام خدا
      من احتمالا هر چی بخوام بنویسم دو نفره است . اصلا ‌‌زندگی تنهایی چه مزه ای میده؟ بله مزه اش خیلی جالب نمیباشد

دوست دارم با یک نفر دوست باشم که باهاش علایق مشترک داشته باشم . این نکته خیلی مهمه . ممکنه آدم با صد نفر رفیق باشه ولی باز حرفای همدیگه رو متوجه نشن ‌‌ . بعدش باهم دیگه درباره اون علاقه مشترک حرف بزنیم حسابییییی‌ . یعنی شورشو در بیاریم اصن .
      مثلاً خودم خیلی اهل کتاب خوندنم بعد ولی بعد از خوندن هیچ کس نیست که من اون چیزایی رو که یادگرفتم باهاش به اشتراک بذارم (نمیدونی چقدر حس بدیه)
      ولی دوست دارم کسی باشه که اصن خودش خوره اون کتابی باشه که من دارم میخونم بعدش بتونیم دیدگاه هامونو باهم دربارش به اشتراک بگذاریم .
      یا اصن خیلی عالی میشه اگر باهم کتابو‌ بخونیم . بعد به هر جایی که رسیدیم که نکته کنکوری داشت،به هم بگیم خب نظر تو چیه در این مورد؟
      و اصن کتاب یادمون بره و کلی راجبش حرف بزنیم

خب راستش همچین کسی اگه باشه من نمیتونم خودمو کنترل کنم و عاشقش میشم قطعا پس بنابراین این دوستم باید پسر باشه با اجازه بزرگترا
      ویرایش توسط Powerfullll : 17 اسفند 1401 در ساعت 04:43

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aramesh_ نمایش پست ها
      من بیشتر فانتزی های ذهنم فیلم و سریالاییه که تو ذهنم ساختم
      مثلا یکیشون درمورد جهانیه که همه کشورها به جون هم افتادن و جنگ شده اما یک کشور ناشناخته رو وسط اقیانوس ها توسط یک زن اداره میشه و به پیشرفت های علمی بزرگی رسیده و بشدت غنی و ثروتمنده، فقط این کشور یه مشکل بزرگ داره و اونم اینه که مَردهاش مردونه رفتار نمی‌کنند و روحیه خیلی لطیفی پیدا کردند . تو همین بین سه تا سرباز فراری از جنگ ،تصادفی این کشور رو پیدا میکنند و واردش میشن و از این همه پیشرفت این کشور حیرت زده میشن ، ملکه بهشون پناه میده و بهشون اجازه میده موقت اونجا زندگی کنند بشرطی که برای مردهای اونجا کلاسهای سربازی و دفاع بذارن ، تو همین بین یکی از سربازها که جنگجوی بشدت ماهریه عاشق ملکه میشه ....
      و خلاصه اینکه باورم نمیشه نشستم دارم براتون تعریفش میکنم :/
      ________
      پ.ن:جالبه بدونید فانتزی های شما ارتباط مستقیمی با وضعیت روانتون داره
      و خواسته ها و نیازهای درونیتون داره !
      پ.ن۲: اگه شما هم مثل من شدیدا آدم رویاپردازی هستید طوری که تو انجام کارهای روزمره اتون به مشکل برمی‌خورید ، خوبه بدونید اسم این مشکلی که گرفتارش شدید Maladaptive daydreaming هست
      دارک شد
      ولی باحال بود و متفاوت
      امسال باید داروسازی قبول شم

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Powerfullll نمایش پست ها
      خب بنام خدا
      من احتمالا هر چی بخوام بنویسم دو نفره است . اصلا ‌‌زندگی تنهایی چه مزه ای میده؟ بله مزه اش خیلی جالب نمیباشد

دوست دارم با یک نفر دوست باشم که باهاش علایق مشترک داشته باشم . این نکته خیلی مهمه . ممکنه آدم با صد نفر رفیق باشه ولی باز حرفای همدیگه رو متوجه نشن ‌‌ . بعدش باهم دیگه درباره اون علاقه مشترک حرف بزنیم حسابییییی‌ . یعنی شورشو در بیاریم اصن .
      مثلاً خودم خیلی اهل کتاب خوندنم بعد ولی بعد از خوندن هیچ کس نیست که من اون چیزایی رو که یادگرفتم باهاش به اشتراک بذارم (نمیدونی چقدر حس بدیه)
      ولی دوست دارم کسی باشه که اصن خودش خوره اون کتابی باشه که من دارم میخونم بعدش بتونیم دیدگاه هامونو باهم دربارش به اشتراک بگذاریم .
      یا اصن خیلی عالی میشه اگر باهم کتابو‌ بخونیم . بعد به هر حال که رسیدیم که نکته کنکوری113)::yahoo (11 داشت،به هم بگیم خب نظر تو چیه در این مورد؟
      و اصن کتاب یادمون بره و کلی راجبش حرف بزنیم

خب راستش همچین کسی اگه باشه من نمیتونم خودمو کنترل کنم و عاشقش میشم قطعا پس بنابراین این دوستم باید پسر باشه با اجازه بزرگترا
      اععععععععع

این فانتزی منم هستتتتتتت

من خیلییییییییی دوس دارم اینکار روووووو

توی فانتزی من اینجوریه که
      یه جای قشنگ و آروم بعنوان پاتوق همیشگی انتخاب میکنیم
      و هربار اونجا یه نوشیدنی باحال میخوریم و درمورد کناب حرف میزنیم و بعداز تموم شدن اون کتاب
      دوتایی میریم از یه کتاب فروشی پاتوق که خیلی قشنگه و پر از کتاب و لوازم تحریر های قشنگه ، یه کتاب جدید انتخاب میکنیم

12. Top | #12
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      پاییز باشه

یه موتور سنگین و غول پیکر
      با یه دست لباس مشکی چرم

با بالاترین سرعت تو بزرگراه
      نیمه شب

پ.ن:وی موتورسوار است
      تو به تحریک فلک، فتنه ی دوران منی
      من به تصدیق نظر، محو تماشای توام...

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      فانتزی دیگری که دارم...

اینکه یه دوست پایه داشته باشم
      صبح های زود باهم دوتایی بریم توی فضای باز بدویم
      دویدن دونفره خیلییییی باحاله

14. Top | #14
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      به نام خدا
      روم نمیشه بگم
      انشا تمام

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی دیگه از فانتزیام اینه با بازیگرای مورد علاقه م (ک خارجی ان همشون)رفیق شم برم گشت و گذار

پ.ن :مث اینکه قراره لنگر بندازم تو تاپیک :/
      ویرایش توسط Aurora : 17 اسفند 1401 در ساعت 01:38

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن