خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: استاد فیزیک

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

استاد فیزیک

سلام لطف میکنید استاد خوب برای فیزیک یازدهم معرفی کنید(قصد شرکت در کلاس مجازی دارم)
      سطحم ضعیف هست چون هیچوقت بصورت جدی فیزیک رو نخوندم و تست کار نکردم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام استاد قضاتی خوبه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من یحیوی رو پیشنهاد میدم.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به شدت سلیقه ای و بستگی به خودت داره

ولی فکر میکنم برای کلاس سال پایه ذهبی از بهترین گزینه ها باشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلیقه ایه ولی یحیوی

6. Top | #6
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fariimah نمایش پست ها
      سلام لطف میکنید استاد خوب برای فیزیک یازدهم معرفی کنید(قصد شرکت در کلاس مجازی دارم)
      سلام از استاد هایی که تجربه دارم فقط صحبت میکنم به نظر من اصلا فکر به قضاتی نکن چونکه همه ما انسانیم انسان با انسان فرق میکنه یه نفر با تخریب شخصیتی انگیزه میگیره درس بخونه و یه نفر با احسنت و قربون صدقه رفتن این استاد قضاتی اینجوریه که همه رو تخریب میکنه حتی میگه برو خودکشی کن و حرف های خیلی بدی میزنه و همینطور اصلا برای دانش اموزاش احترام قائل نیس من چندتا از ویدیوهاشون رو میدیدم با شلوارک و رکابی سر کلاس بودن بی حال بی حوصله از طرفی گفتن که برید خدارو شکر کنین که کلاس جامع نیس مگه نه هر کسی که یه حرفی بزنه رو میارم بالا( یعنی به نحوه صوتی) اینقدر دهن به دهنش میذارم که از رو بره خب واقعا سر کلاسی که این همه دانش اموز داره یعنی اینقدر براش دانش اموزاشون ارزش قائل نیستن براساس شناخت من ابدا و اصلا با ایشون کلاس برندارید البته من فقط یه دوره کوچیک از ایشون رو دیدم شاید دوستانی که اشنایی بیشتری دارن واقعا خصلت های خوبی هم در ایشون دیده باشن
      من تعریف یحیویی رو زیاد شنیدم ولی خودم با نوکنده پیش میرم الان خوبی ها و بدی های نوکنده رو میگم خدمتت
      خب نوکنده یه بدی که داره اینه که فقط کلاساش نیس یعنی برای دیدن یک جلسه کلاسش باید چهار یا پنج تا ویدیو تحلیل کتاب و چندتا ویدیو درسنامه و چندتا ویدیو تکمیلی ببینی قبلش از کانالشون بعد بری سر جلسه اگه اونهارو نبینی درس رو متوجه نمیشی و خب این برای من خیلی بد بود چونکه اومدم ویدیوهارو ببینم یهو دیدم از کلاس عقب افتادم و هرکاری میکنم بازم عقبم و باید سرعتم رو چندین برابر کنم این مورد خیلی اذیتم میکنه ولی خصلت های خوبشون اینه که واقعا خیلی خوب و مفهومی تدریس میکنن تا جایی که من مفهوم یه سری چیزای ساده مثل سرعت رو تازه فهمیدم فقط قبلا حفظ کرده بودم...
      پارسال چندتا از ویدیوهای فیزیک اقای ایدلخانی رو دیدم واقعا خیلی خوشم اومد از تدریسشون ولی متاسفانه کلاس انلاینی نداشتن یعنی خرید میکردی و به صورت ویدیو میفرستن خدمتتون که اینو پیشنهاد نمیکنم چونکه هر وقت دلت بخواد میتونی ببینی و دیگه ممکنه تنبلی کنی از طرفی شاید به روز نباشه اون ویدیوها مثلا سه یا چهارساله یه سری ویدیو رو بفرستن اگه ویدیو رایگان ازشون پیدا کردید حتما یکم امتحانشون کنین ولی برای خرید هم پیشنهاد نمیکنم
      از 19 فروردین تا کنکور نیستم ان شا الله
      ویرایش توسط Nsi : 23 اسفند 1401 در ساعت 00:34

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      دبیر آموزشی برای یادگیری فیزیک از سطحی که هیچی از فیزیک بلد نباشی : یحیوی و حسین یاری سایت آلا
      اگه ارتباط نگیری باهاش . میتونی میر حسینی و نوکنده رو هم امتحان بکنی .
      هر چیزی رو نفهمیدی میتونی اون قسمت رو توی سایت آلا از کارزانیان و یا حسین یاری ببینی .
      هموشن دبیر های خوبی هستن
      نوکنده سطحش یکم تکنیکی هستش و شاید نتونی تو همون اول باهاش بفهمی چی به چیه ولی دبیر باسوادی هستش
      اگر دانش آموز هستید و معلم مدرسه تون در حد کتاب درسی میفهمونه بهتون ولی نمیتونید با تدریس دبیرتون به جز سوالای خود دبیرتون سوالای دیگه و تست حل کنید من نوکنده رو پیشنهاد میکنم بهتون . نوکنده دبیری هستش که خیلی خوب میتونه شما رو تو فضای تست اموزش بده . ولی برای سطح صفر دلچسب نیست . اگر نوکنده رو دیدید میتونی در کنارش جاهاییکه نفهمیدید رو از سایت الا ببینید .
      موفق باشید
      ویرایش توسط _Joseph_ : 23 اسفند 1401 در ساعت 00:43

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر
      من کلاس های آقای میرحسینی رو پیشنهاد میکنم
      من خودم فیزیک رو نه دوست داشتم، نه وقت میذاشتم براش و نه میفهمیدمش
      ولی اقای میرحسینی اولین کاری که کرد این بود که به فیزیک علاقه‌مندم کرد ، چون میفهممم فیزیک رو ، روزی سه چهار ساعت فیزیک میخونم الان با تست بالا
      خلاصه خیلی برا من مفید هست، بخاطر تدریس مفهمومی‌شون من ایشون رو پیشنهاد میکنم
      موفق باشین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن