خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy حذف مبحث برای اونی که ۴ ماه وقت داره!

سلام. فارغ التحصیل تجربیم.. ۴ ماه تا کنکور بیشتر وقت ندارم و تقریبا فقط کلاس رفتم. نه تستی نه خوندنی.. اما الان میخوام شروع کنم. راستی ترمیم معدل هم دارم و مثل آهو تو عسل گیر کردم. کمکم کنید مبحث حذف کنم.
      از زیست ژنتیک خوبه؟
      از ریاضی مثلثات..؟
      برای شیمی و فیزیک چه کنم؟

2. Top | #2
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام برای زیست اصلا موافق نیستم زیست چونکه ترکیبی میدن یه مبحت رو حذف کنی یه چیز رو بخونی باعث میشه همون هایی هم که خوندی رو نتونی بزنی مگه اینکه چقدر خوش شانس باشی بعدشم ژنتیک خیلی زیاده سوالاش ریسک نکن تروخدت تو هنوز وقتت مناسبه اگه درست استفاده کتی اگه با کیفیت بخونی روی حداکثر سرمایه گذاری کن بعدش اگه واقعا نتونستی نخون اینکه هنوز هیچی نشده به فکر حذفی خوب نیست حدف باید اخرین فکرت باشه
      از ریاصی به نطرم هندسه رو حذف کن منم حذفش کردم من کلا مشکل داشتم با این مبحت یعنی حتی توی امتحانم نمیتومستم بزنمش
      و اینکه ریاصی خیلی بستگی به درصدی که میخوای داره من خیلی تخصص ندارم ولی اگه جات بودم شاید لگاریتم رو حذف میکردم متلثات تست زیاد میاد بعدشم خیلی تستاش اسونن نسبتا بعدشم خیلی وقت ها ممکمه که تست تابع باشه تست نامعادله باشه یه سمتش مثلثات اون موقع مبحتی که خوندی هم نمیتونی بزنی کلا توی حذف سعی کن مباحثی رو حذف کنی که اصلا ترکیب پذیر نیستن اگرم هستن خیلی معدود تازه توی حذف باید مبحتی که حذف میکنی رو خیلی ساده بتونی تشخیص بدی مثلا هندسه حذف کنی لگاریتم حذف کنی از قیافه سدال میفهمی مبحث تو هست بزنی یا نه ولی برداری مثلا نامعادله حذف کنی خیلی وقتا بعد از کلی تایم گذاشتن توی یه سوال تا نصفه حل کردنیهو یه نامعادله ایجاد میشه و انگار الکی تایم گذاشتی..
      توی فیزیک اگه من بودم اگه من بودم کل یازدهم رو حذف میکردم مگه مباحث خیلی ساده و مستقل مثلا مقاومت های معادل یا فرمول هارو میخوندم ولی بخش های ترکیبی زیاد یازدهم فصل یک و دو مثلا شاید نمیدونم ولی اول ذهنم رو میذاشتم روی کامل خوندن قطعا شیمی ام به نظرم حذف نکن اخه دختر این چیزا اصلا قابل حذف شدن نیستن هرجارو بگم حذف کنی از یه جای دیگه میمونی نمیدونم واقعا شاید تنها مباحثی که میشه از شیمی حذف کرد فصل 4 دوازدهم مثلا ولی اخه اونام حفطیه ساده تستش زده میشه اخه یا شایدم گرما ها یعنی یازدهم فصل دو چونکه خیلیا اشکال دارن توش ولی اخه تعداد تستاش خیلی بالاست نمیدونم واقعا
      بذر یه چیزی بگمت ببین
      مثلا میخوای اتاقتو تمیز کنی قرار میذاری با خودت توی یک ساعت تمیز کنی میتونی
      دیقا توی همین حالت مشابه اگه قرار بذاری با خدذت توی ده دقیقه هم تمیز کنی بازم میتونی
      اگه قرار بذاری توی 100 ساعت هم تمیز کنی بازم میتونی
      این قانون ذهن ماست قانون محدود کردن وقتی از همین الان تو که تازه یه پیش زمینه ام داری پایه ای داری میتونی تمام کتابهارو تموم کنی میتونی درصد عالی بزنی چرا میخوای به خودت اسون بگیری چرا دنبال حذفی باور کن زیست و شیمی رو حداقل مطمئنم کامل میتونی بخونی
      حالا فیزیک ریاصی اشکال نداره خیلیا خیلی چیزارو حذف میکنن ولی همونم میتونی بخوی وختر ای کاش خودتو محدود نکنی هعی
      امیدوارم کمکت کرده باشم نه اینکه فقط گیج ترت کرده باشم خخ تلاشمو کردم مفید باشه بعید میدونم البته به هرحال امیدوارم موفق باشی
      از 19 فروردین تا کنکور نیستم ان شا الله

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حذف کل فیزیک یازدهمممممممممممم!!!!!!
      مغناطیس که از فصلی مثل فشار هم ساده تره و حدود سه تست هم داره!
      به نظر من زیست تا جاییکه می‌تونی همه رو بخون، اگه نشد(تاکید می‌کنم اگه نشد) گیاهی رو حذف کن(البته سعی کن اینم بخونی)

شیمی اگه خواستی مسائل فصل سه دهم و مسائل فصل دو یازدهم و مسائل پی‌اچ

ریاضی کاربرد مشتق و هندسه و احتمال و بخش معادلات مثلثاتی (نه کل مثلثات)
      فیزیک هم فصل اول و دوم یازدهم، اگر وقتت هم خیلی کمه فشار رو هم حذف کن

منتظر گزارشت در تاپیک شروع برای رسیدن به پزشکی هستیم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن