خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      مدیر کل

نمایش مشخصات

فراخوان انتخاب برترین کاربران انجمن کنکور در زمستان 1401

جوایز برترین کاربران انجمن در زمستان 1401

به سه نفر اول نظرسنجی نهایی، نفری 100 هزارتومان پول نقد و امتیاز اعطا خواهد شد

لازم نیست که کاربران تکراری رو در پستهاتون بگید. اینجا فقط لیست اسامی برای رای گیری، توسط شماها مشخص میشود. شما میتونید رای هاتون رو به کاربرهایی که بهتون کمک کردند رو بعد از ایجاد نظرسنجی بدهید و در همون تاپیک درباره کمکهایی که بهتون کردند پست بذارید و تشکر کنید و رای دهید.

اینجا کافیه کاربرایی که تابحال کسی نام نبرده و تمایل دارند در این لیست باشند رو معرفی کنید که وارد لیست شود

دوستانی که در این تایپک پست میگذارند هم در لیست نظرسنجی نهایی خواهند بود

در نظرسنجی هم، اسامی کاربرانی که رای میدهند رو قابل مشاهده میکنیم که یک رای گیری شفاف داشته باشیم

این تاپیک تا روز 22 اسفند باز است و لیست کاربران موردنظر شما، در آن تاریخ به رای گیری گذاشته خواهد شد
      نتیجه نهایی آرا شما نیز در یک فروردین منتشر و جوایز داده خواهد شد

موفق باشید

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها

لازم نیست که کاربران تکراری رو در پستهاتون بگید. اینجا فقط لیست اسامی برای رای گیری، توسط شماها مشخص میشود. شما میتونید رای هاتون رو به کاربرهایی که بهتون کمک کردند رو بعد از ایجاد نظرسنجی بدهید و در همون تاپیک درباره کمکهایی که بهتون کردند پست بذارید و تشکر کنید و رای دهید.

اینجا کافیه کاربرایی که تابحال کسی نام نبرده و تمایل دارند در این لیست باشند رو معرفی کنید که وارد لیست شود

در نظرسنجی هم، اسامی کاربرانی که رای میدهند رو قابل مشاهده میکنیم که یک رای گیری شفاف داشته باشیم

این تاپیک تا روز 22 اسفند باز است و لیست کاربران موردنظر شما، در آن تاریخ به رای گیری گذاشته خواهد شد

موفق باشید
      من رو در نظرسنجی نزارید

باتشکر

3. Top | #3
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

موفق باشید
      یکم خودشیفتگی هست میدونم ولی حقیقتش دوست دارم شانس خودم رو انتخاب کنم ببینم اصلا رای میارم
      واقعا هر چی بلدم بودم و تا جایی که تونستم به دوستام کمک کردم البته واقعا هدفم پول و این جور چیزا نبوده هدفم فقط کمک بوده چون سایت های دیگه هم بودم و کمک کردم و اونجا خبری از این جوایز و این جور چیزا نبوده و میتونم بگم اینجا تنها جایی هست که اکانت داریم و یکم هویت داریم و از شما هم بابت این موضوع تشکر میکنم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

موفق باشید
      @Zahra.xx
      @Arnold
      @Sari_Sheri
      @Banno دم این چهارنفر گرم که تاپیک سوالات زیست رو گرم نگه داشتن
      پ.ن ۱۰۰ تومن خیلی کمه ، پول دوتا چیپس و پُفکه، رقم رو ببرید بالا ملت ترغیب بشن پا به صحنه رقابت بزارن
      ای که در فصل خزانم دیده ای با پشت خم
      این زمستان را نبین ما هم بهاری داشتیم
      ویرایش توسط SubZero : 15 اسفند 1401 در ساعت 21:46

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      @Eve@ @LEA@ @_Joseph_@ @Mehdiyar @rz1 @Gord_Afarid @Zeiton @Zahra.xx@Danica @Kim_haessung@absolute_0@_Dawn_ @maral4@ainz @Nikolai@@Mahlyn @hanamm@Lavender_Haze@_MOon_ @SUGAAlireza2510@@joodii@Banno @lolli.pop@ @_Aurora82_ @HUNDRED@_ @_Aramesh_ @sina812@Adame khob @StarryNight@ @Powerfullll@ @Zero_Horizon @Mina_medicine @Dayi javad @Rainbow7@مالفیسنت @ dr_zra @FighterMan@ @Pcstud @@Arnold @NaKayama @Sari_Sheri @Baran80
      واقعا جا داره از تک تک این عزیزان تقدیر و تشکر بعمل بیاد بابت فعالیت ها و حس و حال های خوب و مشاوره ها و ..
      تک تکتون عزیزید و ادم لذت میبره از وجودتون و اکانت هاتون ❤️ دمتون هات چاکلت گایز
      ویرایش توسط ifZy : 16 اسفند 1401 در ساعت 00:08

7. Top | #7
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      @Eve@ @LEA@ @_Joseph_@ @Mehdiyar @rz1 @Gord_Afarid @Zeiton@Zahra.xx@Danica @_Dawn_ @Mahlyn @Lavender_Haze@_MOon_ @SUGA
      Alireza2510@@joodii@Banno @lolli.pop@ @_Aurora82_ @HUNDRED@_ @_Aramesh_ @Adame khob@StarryNight@@Zero_horizon@Mina_Medicine @Dayi javad@مالفیسنت @dr_zra@FighterMan@@Pcstud@A.H.D @@Arnold@Nakayama@sari_Sheri@Baran80
      واقعا جا داره از تک تک این عزیزان تقدیر و تشکر بعمل بیاد بابت فعالیت ها و حس و حال های خوب و مشاوره ها و ..
      تک تکتون عزیزید و ادم لذت میبره از وجودتون و اکانت هاتون ❤️ دمتون هات چاکلت گایز
      خودش هم که بمب انرژی هست حتما اسمش باشههههههه

8. Top | #8
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوس دارم بشینم همتونو تگ کنما، ولی میترسم اسم کسی از قلم بیفته دلخوری پیش بیاد
      ببخشید
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      @Eve@ @LEA@ @Mehdiyar @rz1 @Gord_Afarid @Zeiton @Zahra.xx@Danica @SubZero@@_Dawn_ @maral4@ainz @Nikolai@@Mahlyn @Lavender_Haze@_MOon_ @SUGA
      Alireza2510@@joodii @lolli.pop@ @_Aurora82_ @HUNDRED@_ @_Aramesh_ @Adame khob @StarryNight@
      @Dayi javad@مالفیسنت @ @Fawzi@@mahdi_artur @Zero_Horizon
      @NaKayam(یکیم نمیتونم تگش کنم ای ام در این زمینه مبتدی )

ایح حالا چی بگم؟ واقیتش تو احساسی نوشتن زیاد خوب نیستم
      خوشحالم باهاتون اشنا شدم؟ مثله خدافظیه نه
      اقا من بلد نیستم فقط میدونم مرسی
      همین رو داشته باشین تا یکم فک کنم متن اماده کنم:/

پ.ن
      اینقد نگین از ما گذشته و کاری نکردیما دوس نداریم باشیم این حرفا تگ شدین تامام بحثی توش نیس
      یه جای این چیزا یه فکری به حال اسم من بکنین چه جوری از لیست بیرون بکشمش؟
      ویرایش توسط Banno : 16 اسفند 1401 در ساعت 12:13

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از خداوند منان خواستارم مرا در اين امر خطير يارى كند تا كسى جا نماند
      @Zero_Horizon@ واقعا تايپك هاش و حرفاش بهترين كمكو كرد امسال به من
      اميدوارم هميشه اينجا بمونه و به فعاليتش ادامه بده دركنار همه ى مشكلاتى ك هست…
      @LEA@ @Eve@ با وجودتون اينجا خيلى قشنگتره @Dawn@ از با معرفت هايى كه خيلى خوب كمكم كرد توى اين مدت @SUGA@ توى بدترين روزا غر هاى منو تحمل كرد و به حرفام گوش كرد

@rz1@ دكى خوش اخلاق و مهربون ك بازهم كمكم كرده… @mohammadmahdi82@ با سوالام كلى اذيتشون كردم @Mehdiyar@ از وصف ايشون عااااجزم
      @StarryNight@ @Banno@ @Gord_Afrid@ عشقا
      @Fawzi@ @joodii@ @Dayi javad@ @Alireza2510@ بودنشون خيلى خوبه اينجا @Arnold@ هرچند به قولش وقا نكرده تا الان @Baran80@ @Danica@ @Zeiton@ @maral4@ @Mahlyn@ @HUNDRED@ پارت دوم عشقا @FighterMan@ منو از گمراهى نجات داد

وااااى واقعاااا فكر كردم مغزم درد گرفت
      اميدوارم كسى رو يادم نرفته باشه
      اگه هم رفته ببخشيد
      ویرایش توسط _MOon_ : 15 اسفند 1401 در ساعت 23:16

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از لطف دوستان عزیز @Araz لطفاً اسم من رو ننویسید من فعالیت مفیدی نداشتم الکی نظرسنجی شلوغ میشه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط

@Zero_Horizon

و لا غیر ...
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      @Eve@ @LEA@ @_Dawn_@ @Mehdiyar@ @Fawzi@ @maral4@ @HUNDRED@ @Banno@ @joodii@ @Zeiton@ @Baran80@ @Alireza2510@ @SUGA@ @mohammadmahdi82@ @StarryNight @ @Gord_Afarid@ @Dayi javad@ @Arnold@ @Danica@ @FighterMan@ @_MOon_@ @Zahra.xx@ @Lavender_Haze@ @lolli.pop@ @_Aurora82_@ @Adame khob@ @_Aramesh_@ @مالفیسنت@ @mahdi_artur@ @NaKayama @ @ainz@ @rz1@ @Mina_medicine@ @absolute_0 @ @hanamm@ @Powerfullll@ @Rainbow7@ @Pcstud@ @dr_zra@ @Sari_Sheri@ @sina812@ @Zero_Horizon@ @Parimah@ @_Joseph_@ @mh81@ @Medrik@ @WickedSick@ @SubZero@ @hls141516@ @Rubiker@ @_TAN_@ @Saudade@ @PUZZLE@ @Namira@ @Dillon@ @Vicious@ @S h i v a@

تلاش کردم همه تون رو بگنجانم
      بازم اگر یادم اومد اضافه میکنم
      ویرایش توسط Mahlyn : 17 اسفند 1401 در ساعت 12:08

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تک تک تون برترین کاربر انجمن هستین☆
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

15. Top | #15
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیر
      کاربرایی که عزیران گفتن رو دیگه نمیگم و اونایی میگم که تگ نشدن
      @Nsi@
      @Vicious@
      @Khazan1@
      @parhelion@
      @_Haniel@
      @معصومه زهرا@
      @Paradise.x@
      @Vina@
      @SINA_1384@
      @blonde@
      @ادموند@
      @ZanaP@ @Salaheddin.Kurd@
      @TheChernobyl@
      @Dr.zn@
      @sanaz@
      @Ali_T@
      @A.H.D@
      @Biomedical Eng@
      @Mahdi.JCHH@
      @_invincible_@ @thanks god@
      @دکتر امیر@ @Dillon@
      @زهرا.ح@ @powerfulll@

من بقیه رو تگ نکردم چون دوستان تگ کردن و فقط اونایی که چک کردم نبودن رو تگ کردم
      ببخشید
      تو به تحریک فلک، فتنه ی دوران منی
      من به تصدیق نظر، محو تماشای توام...
      ویرایش توسط LEA : 20 اسفند 1401 در ساعت 02:21

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)