خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

Lightbulb شروع کردم ببینم اخرش چی میشه

چند ساله پشت کنکورم، مشکل اصلیم ساعت مطالعه بود ،بعد از کلی تفکر فلسفی و گریه و زاری دیگه تصمیم گرفتم شروع کنم بدون فکر کردن به نتیجه بخونم ، ترمیم نزدم معدلم ۱۸,۶۰ بوده هدفم رشته های تاپ حتی تعهدی و پردیس ، الان چند وقته می خونم پیشروی خوبی داشتم نمیدونم تا اخرش پیوسته میرم یا نه ، راستش رو بخواید تنها نتیجه ای که از نذر و نیاز گرفتم پشت کنکور موندنه... خیلییی عذاب اوره ولی انگار بهم میگن باید تغییر کنی و پشت کنکور موندن هم فرصته برای تبدیل شدن به ادمی که هیچ وقت نبودی...
      الان حدودا ارومم میدونید فکر میکنم واقعا تغییر کردن خیلی مهم تر از نتیجه هست حتی اگه امسال وقت کم بیارم و رشته دلخواهمو نیارم چون زحمت کشیدنو یاد گرفتم بالاخره بهش میرسم...
      استاد ریاضی هم یه حرف جالب زد خیلی خوشم اومد گفت ماه های منتهی به کنکور ارزش خیلی بیشتر دارن و به اصطلاح امید ریاضی شون بالاست گفت تو کازینو ها که قمار میکنن شانسشون یک در میلیونه ، احتمال زیاد نمیشه ولی اگه بشه چی میشه....
      منم همین حسو دارم وقت کمه و احتمالا بخاطر معدل و قبولی های دی ماه نمیشه ولی ته دلم میگم ولی اگه بشه فوق العاده میشه... برای همین ادامه میدم ...
      ببینم اخرش به کجا میرسم...
      با ارزوی موفقیت برای همه شما ...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا بخاطر قبولی های دی ماه نمیشه اصلا دی ماه رو ول کن تو هدفت کنکور تیر هستش . یک درصدم به این فکر نکن که میشه یانه تو فقط پای خواستت وایسا

موفق باشی عزیزم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارغوان_ نمایش پست ها
      چند ساله پشت کنکورم، مشکل اصلیم ساعت مطالعه بود ،بعد از کلی تفکر فلسفی و گریه و زاری دیگه تصمیم گرفتم شروع کنم بدون فکر کردن به نتیجه بخونم ، ترمیم نزدم معدلم ۱۸,۶۰ بوده هدفم رشته های تاپ حتی تعهدی و پردیس ، الان چند وقته می خونم پیشروی خوبی داشتم نمیدونم تا اخرش پیوسته میرم یا نه ، راستش رو بخواید تنها نتیجه ای که از نذر و نیاز گرفتم پشت کنکور موندنه... خیلییی عذاب اوره ولی انگار بهم میگن باید تغییر کنی و پشت کنکور موندن هم فرصته برای تبدیل شدن به ادمی که هیچ وقت نبودی...
      الان حدودا ارومم میدونید فکر میکنم واقعا تغییر کردن خیلی مهم تر از نتیجه هست حتی اگه امسال وقت کم بیارم و رشته دلخواهمو نیارم چون زحمت کشیدنو یاد گرفتم بالاخره بهش میرسم...
      استاد ریاضی هم یه حرف جالب زد خیلی خوشم اومد گفت ماه های منتهی به کنکور ارزش خیلی بیشتر دارن و به اصطلاح امید ریاضی شون بالاست گفت تو کازینو ها که قمار میکنن شانسشون یک در میلیونه ، احتمال زیاد نمیشه ولی اگه بشه چی میشه....
      منم همین حسو دارم وقت کمه و احتمالا بخاطر معدل و قبولی های دی ماه نمیشه ولی ته دلم میگم ولی اگه بشه فوق العاده میشه... برای همین ادامه میدم ...
      ببینم اخرش به کجا میرسم...
      با ارزوی موفقیت برای همه شما ...
      به دلت ایمان بیار و برو دنبال خواسته های دلت
      بهترین ورژن خودتو بزار و انقدر تلاش کن تا بتونی در کمترین زمان ممکن نتیجه دلخواهتو بیاری
      هیچ جیزو واسه خودت سد نبین
      بشکن همه سدهارو تا برسی به نقطه ای که هدفت منتظرته تا تو بغلش بگیری و افتخار کنی به اون لحظه وصال ❤️

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن