خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نکته و تست شیمی

سلام دوستان وقتتون بخیر
      من درصد شیمیم تو کانون بین ۳۰ تا ۵۰ هست
      به نظرتون نکته و تست مصلایی برم یا این که خودم بخونم بیشتر کمکم میکنه؟
      در ضمن کلاسای سالیانه رو هم بودم
      ممنون

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من شما الان هرچی تست بزنی بهتره
      تستای ازمونای مختلف و کتاب های جمع بندی

3. Top | #3
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من اگه جای شما بودم تا اردیبهشت فقط تست حل میکردم با وجود درصد 50 یعنی به متن کتاب مسلطید کاملا تست حل میکردم و درثد خودمو بالاتر میبردم و در اردیبهشت کلاس جاست تست شرکت میکردم چونکه شخصی مثل شما فکر نمیکنم نیاز باشه تی ان تی شرکت کنه دوباره درسنامه هم گوش بده تایمش گرفته میشه به نظر من منتخب های ازمون های ازمایشی خیلی میتونه مفید باشه حتی میگن دوپینک ماز هم برای اردیبهشتتون خیلی میتونه خوب باشه و اینکه از کتابهای موج ازمون شیمی ام اگه دوست داشتید امتحان کنین به نطرم منبع خیلی خوبی برای جمع بندیه و صدالبته فیل شیمی های استاد بازرگان که البته اگه با روش های خودشون پیش نرفتید و حتی یکبارم کتاب های مبتکران شیمی رو دستتون نگرفتید توصیه نمیکنم ولی خواستم فقط بگم که همچین منبع قوی و خوبی هست داخل بازار من شاید حتی بتونم بهتون همایش هارو پیشنهاد بدم اینکه چی ببینین خیلی بستگی به این لحظه تا اردیبهشتتون داره اگه به درصد 60 رسیدید کلاس جاست تست به نظر من میتونه مفید باشه اگه به درصد های بالاتر رسیدید تا اردیبهشت میتونین فقط همایش هارو شرکت کنین و اگه شک دارید که خوب بلدید یا درسنامه نیاز دارید که همین تی ان تی های مصلایی میتونه خوب باشه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سباس از راهنماییتون

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرعلی زنگوئی نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتون بخیرمن درصد شیمیم تو کانون بین ۳۰ تا ۵۰ هست به نظرتون نکته و تست مصلایی برم یا این که خودم بخونم بیشتر کمکم میکنه؟در ضمن کلاسای سالیانه رو هم بودمممنون
      سلام باتوجه به درصدت و پایه خوبی که داری پیشنهاد میکنم تمرکزتو بزاری رو تستای قوی و‌جوندار که بتونه نکات بیشتری رو بهت ارائه بده و تسلطتتو‌رو‌نکات مختلف بالا ببره . بدون اینکه به کلاس نیاز داشته باشی و هم کاری که بهت گفتم خیلی تاثیرش بیشتر + تحلیل تست ها .

7. Top | #7
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیرعلی زنگوئی نمایش پست ها
      سلام دوستان وقتتون بخیر
      من درصد شیمیم تو کانون بین ۳۰ تا ۵۰ هست
      به نظرتون نکته و تست مصلایی برم یا این که خودم بخونم بیشتر کمکم میکنه؟
      در ضمن کلاسای سالیانه رو هم بودم
      ممنون
      نکته و تست واقعا چیز به درد نخوریه حداقل تجربه من که اینو میگه
      خودتون کتاب جمع بندی بخرید بزنید روزانه هم متن کتاب رو دوره کنید درصدتون میاد بالا
      یه تاپیک هم درباره جمع بندی دارم بخونید بد نیست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن