خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال درمورد نحوه‌ی ترمیم معدل در کنکور های ۱۴۰۴ به‌بعد

سلام به همه، وقتتون بخیر، من فارغ‌التحصیل تجربی نظام قدیم هستم ودرسهای دوازدهم تجربی رو ترمیم معدل کردم و معدلم ۱۹.۵۳ شد، بنابه دلایلی نمیتونم در کنکور های ۱۴۰۲ و۱۴۰۳ شرکت کنم، میخواستم بپرسم که برا
      ی کنکور های ۱۴۰۴ به بعد باید در امتحانات نهایی پایه های دهم و یازدهم(( در صورت برگزاری)) با توجه به اینکه نظام قدیم هستم و دوازدهم هم ترمیم کردم ، دوباره شرکت کنم؟
      ممنون از پاسخگویی همه شما دوستان.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی اگر ۱۴۰۴ شرکت کنم نیازی نیست که دهم و یازدهم روترمیم کنم؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی اگر من
      که نظام قدیم هستم و دوازدهم هم ترمیم کردم اگر ۱۴۰۴رو شرکت کنم نیازی نیست که دهم و یازدهم روترمیم کنم؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی دوباره باید دهم و یازدهم روترمیم کنم؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qweasd نمایش پست ها
      سلام به همه، وقتتون بخیر، من فارغ‌التحصیل تجربی نظام قدیم هستم ودرسهای دوازدهم تجربی رو ترمیم معدل کردم و معدلم ۱۹.۵۳ شد، بنابه دلایلی نمیتونم در کنکور های ۱۴۰۲ و۱۴۰۳ شرکت کنم، میخواستم بپرسم که برا
      ی کنکور های ۱۴۰۴ به بعد باید در امتحانات نهایی پایه های دهم و یازدهم(( در صورت برگزاری)) با توجه به اینکه نظام قدیم هستم و دوازدهم هم ترمیم کردم ، دوباره شرکت کنم؟
      سلام دوست عزیز اگه من جای شما بودم دهم و یازدهم رو ترمیم میکردم دلیلش اینه که این مسئولین شب میخوابن صبح پا میشن مصوبه جدید میدن و احتمال تغییر مصوبه اصلا کم نیست پس ریسک نکنید تا اون موقع وقت کافی دارید علاوه بر اون روی درس ها هم تا حدی مسلط میشید و برای تست زدن راحت ترید(میخوام بگم کار بیهوده ای نیست و واقعا مفیده)
      به فرض تغییر نکردن مصوبه اگه خدایی نکرده به هر دلیلی نتونستید 1404 رو اونجوری که باید بدید(مثلا حالتون بد بشه) و مجبور بشید برای 1405 بمونید مجبورید دهم رو هم ترمیم کنید که برای سال کنکور کار واقعا سختی هست و استرستون خیلی بیشتر میشه پس تا میتونید زودتر قضیه رو جمع کنید و ترمیم کنید
      موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام عزیزم حالت خوبه

ببین من سه شنبه رفتم تهران مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش و درست رفتم پیش رویس بخش مربوطه و سوالاتم رو از سخص خودش پرسیدم چرا که اینطرفا هیچ کسی در مدارس بزرگسال و ..... اطلاعی نداشت .
      اینم عکس سر درش
      screenshot-2023-12-20-232922.png
      ولی ارزشش رو داشت که رفتم تهران
      خدارو شکر یک آدم مطلع و بسیار خوش برخورد و آدم حسابی پای کار بود که با حوصله و اخلاق تمام سوالتم رو پاسخ داد و ابهامات رو رفع کرد .

ببین پرونده کنکور 403 که بسته شده و مطلغ هستی چه جوره
      برای 404 و 405 و 406 و ........
      دهم یازدهم هم دروس نهاییشون تاثیر گذار هست
      چون نمره تراز کنکورت از این دروس نهایی هم گرفته میشه
      چیزیکه برای من گفتن . این بود
      404 به بعد هنوز پروندشون بازه و ممکنه هر اتفاقی بیافته براشون ولی ولی اگر این وصبه اجرایی بشه سازمان موظف هست برای فارع التحصیلان و دانش آموزان در کل تمام داوطلبینی که فصد شرکت در این کنکور های 404 به بعد رو دارن دروس نهایی برگزار کنه و سوابق رو براشون ایجاد کنه
      درباره نداخل نهایی ها هم پرسیدم که جواب دادن اگر قرار باشه در خرداد 404 هم یازدهم هم دوازدهم از فارغ التحصیلین گرفته بشه برنامه امتحانات به نحوی تنظیم میشه که این تداهل صورت نگیره ولی خب فشار امتحانات بر روی کسی که میخواد تمام یازدهم دوازدهم ترمیم و یا ایحاد کنه بیشتر میشه ولی امکانش هست

دهم هم همچنین از سال 405

راجب همترازی هم پرسیدم که گفتن در سال 402 به علت اولین سال اجرا یه سری مشکلاتی پیش اومد که اونم حل و فصل شد تا موقع انتخاب رشته
      برای 403 به بعد سیستم تراز دهی متحول شده و تمام باگهای سیستم قبلی رفع شده و نگران نباشید .
      در کل در اخر به من چنین گفتن که شما فقط فکرتون به درس باشه .
      منطقا هم باید همینطور باشه وقتی 60 درصد نمره شما در کنکور از نهایی هستش خب باید این 60 درصد رو از شما امتحان بگیرن نمیشه که بگن برو پی کارت و از تحصیل منع ت کنن این خلاف قانون اساسی هستش.
      موفق باشی
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 30 آذر 1402 در ساعت 00:38

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی اگر من
      که نظام قدیم هستم و دوازدهم هم ترمیم کردم اگر ۱۴۰۴رو شرکت کنم نیازی نیست که دهم و یازدهم روترمیم کنم؟
      شما که دوزادهم ترمیم کردی
      شاید دوباره بتونی ترمیمشون کنی { هر سال میگن ترمیم یکباره ولی بازم اوانس میدن}
      یازدهم و دهم ات رو هم میتونی بری ترمیم و یا ایجاد سابقه کنی .

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      سلام عزیزم حالت خوبه

ببین من سه شنبه رفتم تهران مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزش و پرورش و درست رفتم پیش رویس بخش مربوطه و سوالاتم رو از سخص خودش پرسیدم چرا که اینطرفا هیچ کسی در مدارس بزرگسال و ..... اطلاعی نداشت .
      اینم عکس سر درش
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2023-12-20 232922.png
مشاهده: 176
حجم: 1.82 مگابایت
      خدارو شکر یک آدم مطلع و بسیار خوش برخورد و آدم حسابی پای کار بود که با حوصله و اخلاق تمام سوالتم رو پاسخ داد و ابهامات رو رفع کرد .

404 به بعد هنوز پروندشون بازه و ممکنه هر اتفاقی بیافته براشون ولی ولی اگر این وصبه اجرایی بشه سازمان موظف هست برای فارع التحصیلان و دانش آموزان در کل تمام داوطلبینی که فصد شرکت در این کنکور های 404 به بعد رو دارن دروس نهایی برگزار کنه و سوابق رو براشون ایجاد کنه
      درباره نداخل نهایی ها هم پرسیدم که جواب دادن اگر قرار باشه در خرداد 404 هم یازدهم هم دوازدهم از فارغ التحصیلین گرفته بشه برنامه امتحانات به نحوی تنظیم میشه که این تداهل صورت نگیره ولی خب فشار امتحانات بر روی کسی که میخواد تمام یازدهم دوازدهم ترمیم و یا ایحاد کنه بیشتر میشه ولی امکانش هست

دهم هم همچنین از سال 405

راجب همترازی هم پرسیدم که گفتن در سال 402 به علت اولین سال اجرا یه سری مشکلاتی پیش اومد که اونم حل و فصل شد تا موقع انتخاب رشته
      برای 403 به بعد سیستم تراز دهی متحول شده و تمام باگهای سیستم قبلی رفع شده و نگران نباشید .
      منطقا هم باید همینطور باشه وقتی 60 درصد نمره شما در کنکور از نهایی هستش خب باید این 60 درصد رو از شما امتحان بگیرن نمیشه که بگن برو پی کارت و از تحصیل منع ت کنن این خلاف قانون اساسی هستش.
      موفق باشی
      سلام
      برای امسال داوطلبان نظام قدیم چجوری باید ثبت نام کنن ؟ از طریق سایت باید درخواست ثبت کنیم ؟ و بعد مراجعه به مدرسه بزرگسال ؟ نیازی به مراجعه به مدرسه قبلی هم هست ؟ من میخوام یک شهر دیگه ترمیم رو انجام بدم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sciglio نمایش پست ها
      سلام
      برای امسال داوطلبان نظام قدیم چجوری باید ثبت نام کنن ؟ از طریق سایت باید درخواست ثبت کنیم ؟ و بعد مراجعه به مدرسه بزرگسال ؟ نیازی به مراجعه به مدرسه قبلی هم هست ؟ من میخوام یک شهر دیگه ترمیم رو انجام بدم
      اگر تراز نمرات دیپلمت پایینه به غلت پایین بودن نمرات و میخوای ترمیم شرکت کنی و یا ایجاد سابقه
      برو مدرسه بزرگسالان . اونجا راهنماییت میکنن
      نیازی هم نیست بری شهر خودتون میتونی بری شهر دیگه هم ثبت نام کنی
      برای ثبت نام کنکور هم مشکلی نداری .

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام عزیزم حالت خوبه

اینم عکس سر درش
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot 2023-12-20 232922.png
مشاهده: 176
حجم: 1.82 مگابایت

دهم هم همچنین از سال 405

موفق باشی
      سلام یعنی برای کنکور 1404 میتونیم هم یازدهم هم دوازدهم هردو رو باهم ترمیم کنیم؟ یعنی ممکن نیست بگن فقط یکی از پایه هارو میتونیم ترمیم کنیم یا اینکه بگن فقط یکی از دروسو میتونیم ترمیم کنیم؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام امیدوارم حالت خوب باشه. من دیپلم تجربی هستم. میخوام کنکور 404 رو بدم. اولا خواستم بدونم تراز ترمیم 12 امی که امسال میزنم با تراز سال دیگه دوازدهمی ها که پایانی میدن فرق داره؟ اگه آره بهتر نیست الان ترمیم یازدهم رو بدم مثل یازدهمی ها؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگر تراز نمرات دیپلمت پایینه به غلت پایین بودن نمرات و میخوای ترمیم شرکت کنی و یا ایجاد سابقه
      برو مدرسه بزرگسالان . اونجا راهنماییت میکنن
      نیازی هم نیست بری شهر خودتون میتونی بری شهر دیگه هم ثبت نام کنی
      برای ثبت نام کنکور هم مشکلی نداری .
      سلام. یه سوال من دیپلم 1400 دارم و کنکور 1404 یا 05 میخوام شرکت کنم و هنوز قطعی نیست کدوم. الان باید حتما دهم و یازدهم همه دروس رو امتحان نهایی ثبت نام کنم؟ بدون شرکت توی امتحان نهایی نمیتونم کنکور ثبت نام کنم؟ و اینکه خرداد همین امسال دهم یازدهم نهایی برگزار میشه؟؟ که مثلا امسال برم یازدهم رو شرکت کنم؟
      Meet me where the light greets dark

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mirrorball نمایش پست ها

سلام. یه سوال من دیپلم 1400 دارم و کنکور 1404 یا 05 میخوام شرکت کنم و هنوز قطعی نیست کدوم. الان باید حتما دهم و یازدهم همه دروس رو امتحان نهایی ثبت نام کنم؟ بدون شرکت توی امتحان نهایی نمیتونم کنکور ثبت نام کنم؟ و اینکه خرداد همین امسال دهم یازدهم نهایی برگزار میشه؟؟ که مثلا امسال برم یازدهم رو شرکت کنم؟
      خرداد امسال نهایی دهم یازدهم برای دهمی ها و یازدهمی ها برگزار میشه . اینکه اجازه بدن فارغ التحصیل ها هم بیان نهایی شرکت کنن یا نه معلون نیست هنوز .
      و برای 404 و 405 هم هیچی مغلون نیست هنوز

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خرداد امسال نهایی دهم یازدهم برای دهمی ها و یازدهمی ها برگزار میشه . اینکه اجازه بدن فارغ التحصیل ها هم بیان نهایی شرکت کنن یا نه معلون نیست هنوز .
      و برای 404 و 405 هم هیچی مغلون نیست هنوز
      برای 404 و 405 اینکه نهایی باید بدن برای دهم یازدهم معلوم نیست یا اینکه این طرح ادامه پیدا کنه معلوم نیست؟
      Meet me where the light greets dark

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mirrorball نمایش پست ها

برای 404 و 405 اینکه نهایی باید بدن برای دهم یازدهم معلوم نیست یا اینکه این طرح ادامه پیدا کنه معلوم نیست؟
      به نظرم نهایی دهم و یازدهم و دوازدهم رو طوری برگزار میکنن بشه تو سه سال هم در یک سال شرکتشون کرد .
      شما حالا بشین درستون رو بخونید .
      5 تا تخصصی رو بخونید فعلا کو تا 405 و 404 شما بشینید بخونید معطل اینا نباشید.
      ویرایش توسط _Joseph_ : 22 اسفند 1402 در ساعت 13:37

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 51 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 51 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن