خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نیاز به کمک فوری

سلام دوستان خیلی بران مهمه لطفاً کمک کنید
      من الان یازدهمم و درسام خوبه از لحاظ تست و کلاس انلاین میرم اما از بین اینا ریاضی رو ضعف دارم و کلاساشم حوصلم نشد ببینم دیگه خیلی زیاد شدن با استاد رفعتی و الان بنظرتون برم کلاس حضوری شیراز بهتر نیست ما شهرستانیم و تا اونجا نیم ساعت زمان میبره برسم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      حضوری خیلی بهتره تا انلاین

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      درسنامه مهروماه بخون یا خیلی سبز...هرکدوم حال کردی
      سال کنکور اگ کلاس بیشتر از یکی بری نمیرسی و نتیجه جالب نمیشه

4. Top | #4
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza1384 نمایش پست ها
      من الان یازدهمم و درسام خوبه از لحاظ تست و کلاس انلاین میرم اما از بین اینا ریاضی رو ضعف دارم و کلاساشم حوصلم نشد ببینم دیگه خیلی زیاد شدن با استاد رفعتی و الان بنظرتون برم کلاس حضوری شیراز بهتر نیست ما شهرستانیم و تا اونجا نیم ساعت زمان میبره برسم؟
      سلام در کلاسای حضوری خستگی رفت و امد رو در نظر بگیر بخصوص حصوریه دیگ این احتمال ک با یه نفر بحثت بشه اعصابت خراب بشه همه این موارد رو در نظر بگیر البته به خودم ادم بستگی داره ولی تجربه من کلاس جضوری بخصوص این که دور باشه ازت رو اصلا پیشنهاد نمیکنم ریاضی پیشرفتت وقتی اتفاق میوفته که موضوعی بخونی تو دانش اموز قوی ای هستی فعلا اگه در حد کتاب و در حدی که امتحاناتو کامل بشی بخون برای سال کنکورت موضوعی بخون تو هنوز یازدهمی اصلا دلیلی نداره الان بیای اینقدر سخت بگیری مثلا تابع یازدهمو فول بشی تو یازدهم رو بلد باشی و خیلی گیج نزنی توش راه های اصلی و شیوه کتاب رو فعلا یاد داشته باشی یازدهم رو بگذرونی دوازدهم کل تابع رو بیای جمع کنی به نفعته الکی استرس نگیر که وای عقبم و اینا یه جمله از من قبول کن هرکی به فرعیات چسبید اصل رو از دست داد حالا یعنی چی یعنی مثلا من پارسال خودمو مثال میزنم برات اینقدر عجله یازدهم رو عالی ببند دهم رو محشر بخون دم کنکور لحطات مهم ناامیدی خودمو گم کردم و بووم تمام تلاشای قبلیمو خراب کردم به قول گفتنی رهرو ان نیست که گه تند و گه خسته رود رهرو ان است ک اهسته و پیوسته رود پساسترس نگیر الان فقط مسلط شو به مباحث پایه ای این فقط نظر منه ها شاید خودت خودتو بشناسی یه جور دیگه فکر کنی به هرحال امیدوارم هرراهی رو انتخاب میکنی برات بهترین باشه
      ویرایش توسط Nsi : 14 اسفند 1401 در ساعت 11:35

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو حضوری حس رقابت هست

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      هنوز یازدهمی و وقتتم ازادتره
      حضوری برو که خیلی واست موثرتره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن