خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

استاد میرحسینی یا رحمانی

سلام
      وقت بخیر
      ببخشید لطفا بگین که از کدوم بیشتر نتیجه گرفتید فقط بین این دو استاد چون من با بقیه اساتید ارتباط نمیگیرم
      متشکرم

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      هر دو خوبن ببین با کدوم بیشتر حال میکنی
      فقط میرحسینی حواست باشه بعضی فصل ها مثل که مفاهیم خیلی درگیر قضیه میشن رو چندان باز نمیکنه...مثل الکتریسیته ساکن...و میگه یه جزوه حفظیات دارم برید از روش بخونید...در حالیکه اصلا هم جزوه حفظیات نیست و مهم ترین مفاهیمن...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مچکرم
      من با استاد میرحسینی بیشتر ارتباط میگیرم ولی خیلی کلاسیک انگار کار میکنن
      با ایشون(درکنار تلاش خودم و این داستانا) خوب میتونم فیزیک رو درکش رو بگیرم برای تمرینم؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yousefi نمایش پست ها
      مچکرم
      من با استاد میرحسینی بیشتر ارتباط میگیرم ولی خیلی کلاسیک انگار کار میکنن
      با ایشون(درکنار تلاش خودم و این داستانا) خوب میتونم فیزیک رو درکش رو بگیرم برای تمرینم؟
      منظورت از کلاسیک، نظام قدیم بودنه؟
      بنظر من ک اتفاقا نظام قدیم مدرن تره...خصوصا تو سینماتیک شدیدااااا اینطوره...
      بله شما خوب تلاش کنی و مطالب کلاس رو هم بفهمی میتونی تا بهترین درصد بری...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saudade نمایش پست ها
      منظورت از کلاسیک، نظام قدیم بودنه؟
      بنظر من ک اتفاقا نظام قدیم مدرن تره...خصوصا تو سینماتیک شدیدااااا اینطوره...
      بله شما خوب تلاش کنی و مطالب کلاس رو هم بفهمی میتونی تا بهترین درصد بری...
      اها خیلی خیلی متشکرم از راهنماییتون
      منظورم این بودش که خیلی اصولی و درست و با بهره گرفتن از منشا اصلی اون قانونی که میگن توضیح میدن زیاد غلظت کنکوری بودنشون زیاد نیست نمیدونم لفظ درستی رو استفاده کردم یا نه

دمتون گرم

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اها خیلی خیلی متشکرم از راهنماییتون
      منظورم این بودش که خیلی اصولی و درست و با بهره گرفتن از منشا اصلی اون قانونی که میگن توضیح میدن زیاد غلظت کنکوری بودنشون زیاد نیست نمیدونم لفظ درستی رو استفاده کردم یا نه

دمتون گرم
      اگه سالیانه اش رو منظورته که آره
      من منظورم نکته تست بود
      از الان بخوای سالیانه ببینی، هیچ معلمی، خصوصا میر رو توصیه نمیکنم...میرحسینی تو نکته تست فقط کنکوری درس میده...لا به لاش یه اظهار فضلی هم میکنه ولی در کل کنکور محور هست تو نکته تست و جمع بندی طور...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اشتراک الماس ماز رو گرفتم و خواستم براس شروع برای کنکور 1403 ماز شروع میکنه در مورد اساتید اطلاعاتی بگیرم

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من اشتراک الماس ماز رو گرفتم و خواستم براس شروع برای کنکور 1403 ماز شروع میکنه در مورد اساتید اطلاعاتی بگیرم
      حاجی از الان برا 403 زوده
      تابستون بیاد بشین اونموقع فکر کن کلاس کی بری
      ولی حواست باشه میرحسینی تو کلاس سالیانه درسته اصل مطلبو میگه ولی خارج کتابم کم نمیگه...اگ میتونی باهاش مدارا کنی ببین...وگرنه رحمانی هم خوبه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آخه میخواد از عید شروع کنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن