خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کارنامه فیک مشاور زیست ۱۰۰٪ دی

بچه ها بیان باحاله اکثر درصدا با دو رقم ممیز اومده این کانال اومده همرووووو رند یا با یدونه ممیز گذاشته
      یه کارنامه هم گذاشته از خودش ه دانشجو پزشکیه که گفته تفریحی کنکور دادم درصد زیست ۱۰۰
      خود قلمچی و استادا نتونستن قبل کلید سنجش کلید ۱۰۰ بدن و حداقل دوتا از تستا سلیقه ای کلید داده شده بعد این خانوم
      ایدیشو میذارم سرچ نکنید بازدید بخوره به نفعشه فقط حواستون باشه حروم خوری از رگ گردن به شما نزدیکتره

5a27de1f-fcc5-45b0-9b02-108d2cf9c05c.jpg

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه دقتم کنید کنار درصد زمین شناسی یه نقطه خورده از فتوشاپ مشخصه8f7101ef-54cf-4587-868a-d38051cdc44d.jpgبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 8F7101EF-54CF-4587-868A-D38051CDC44D.jpg
مشاهده: 210
حجم: 72.5 کیلو بایت

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم خصومت شخصی ندارم که با کسی ولی واقعا حرص خوردم میخوام گوشیمم جمع کنم چون حاشیه سم این دورانه ولی کفتم قبلش بگم من که تو اجتماع بودم ۲۱ سالمه ( بررگ نیست ولی بالاخره تجربه کار کردن دانشگاه و دارم ) بازم دوستم گفت تا فهمیدم قبلش نشونش دادم گفتم وای تراز چقدر بالا رفته و خب منم مزدیک بود باور کنم چه برسخ به ۱۷-۱۸ ساله ای که نرفته تو اجتماع فکر میکنه همه حرفا راست و ادما گل و بلبلن
      تو کانالش دیوونت میکنه از اسم خدا و نماز و اینکه حق به حقدار میرسه
      رe11c6d53-d9d5-473c-8039-f6ce7836a267.jpg

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گورباباشون

خودتون از پرس و جو و پیگیر بودن فک و فامیل و سرک کشیدن هاشون تو زندگیاتون شاکی هستید و یقه ج.ر میدین بعد دنبال این هله هوله های بیزنسی هستید؟

کنکور چیش درست درمونه که بخواد ایناش رو اصول اخلاقی و انسانی باشه ؟!

البته من و چند نفر از بچه های دانشجو درست کاری کردیم یه تیم تشکیل دادیم با یک مبلغ ناچیز از دماغمون دراوردند و بازم بیشتر بچه ها کشش بیشتر به این مشاورهای بیزنسی علاقه نشون میدن

پس هر چقدر متقلب و دزد باشی تو این زمینه موفق تر هستی

برات دیگران بیشتر سر و دست میشکونند

لطفا فاز معنویت برندارید چون تجربه من از سال 96 اینو نشون میده و اندازه موهای سرم از این جور آدمها زیاد دیدم و میبینم !

باید بگذری فقط ...
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      پس از طراحی سوالات پاسخنامه نهایی سنجش هم به گونه ای طراحی میشه که درصد 100 نداشته باشیم.
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      با یه Inspect Element ساده بدون نیاز به هیچگونه فتوشاپ میشه درصد زیست رو حتی 5000% وارد کرد.
      هرچند بعضی از عزیزان کنکوری حتی به این هم قانع نیستن و با دوتا پست پیج مشاوره، سواری رو میدن به این دروغگو ها.
      بچه ها، قبل اینکه مشاوره بگیرین طرفتون رو بشناسین!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن