خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مثل خر تو گل گیر کردم

,,

ویرایش توسط a.gh : 07 اسفند 1401 در ساعت 19:38

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      وقتی نمیگی چی شده خب چجوری میتونیم کمکت کنیم؟
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

3. Top | #3
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مثل خر خودتون مجبور کن
      شده سیلی بزن به خودت ولی وقتی راه کنکور رو انتخاب کردی لااقل خودتو مسخره نکن و مثل ادم بخون یه بنده خدایی دندان پزشکی بهشتی تعریف میکرد میگفت هروقت میخواستم از پای درس با یه بهونه بلند شم خودمو وشگون میگرفتم میگفت چونکه دیگه از صبح به ذهنم زور گفته بودم اخرا زورم بهش نمیرسید فیزیکی مجبور میکردم خودمو پای درس بمونم زیرش کلی ادم کامنت گذاشتن وا این چه کاریه و فلان و تو خود ازاری داری و اینا خودش توضیح داد که ادما دوتا راه دارن ایندشونو توی کنکور و درس خوندن ببینن یا نه برن سراغ یه چیز دیگه من تصمیم گرفتم درس بخونم حالا توی این گروهی که ایندشونو به کنکور میدیدن سه گروه افراد داریم باز یک افرادی که کاملا فارغ از همه چی لذت دنیارو میبرن اخرشم میرن ازاد یه رشته پولی اینا کنکورو از دست دادن ولی لااقل خوشی اشونو کردن و به خاطر اینکه اونقدر شجاعت داشتن که همه چیو رها کنن قابل احترامن دسته دوم ادمایی ک به شدت میخونن خودشونو اذیت میکنن منظم هستن و رتبه های عالی میگیرن این افراد اون یکسالو به خودشون خون میکنن ولی کنکورشونو دارن ولی امان از دسته سوم ادم هایی که نه کنکور رو دارن و نه خوشی رو یعنی افرادی که به بهانه درس توی اتاق خودشونو زندانی میکنن ولی به سقف زل میزنن ادمایی ک خودشونو گول میزنن این شخص گفت ادم جزو دسته اول باشه ولی جزو دسته سوم نباشه چونکه اون اولی ها لااقل یه سودی بردن اون لحظه لذتشونو بردن ولی این افراد دسته سوم نه خوشی رو دارن و نه کنکور رو
      پس اگه تصمیم گرفتی این چند ماه رو درس بخونی خودت رو گول نزن یا اینقدر بخون جوری بخون که جونت در بره شده با کتک و گریه خودتو پای درس نگه دار یا مرد باش و تصمیم که گرفتی رو پاش باش و کامل استراحتتو بکن سنگاتو با خودت وا بِکَن
      یه حرفی دیروز اقای نوکنده سر کلاسش گفت که به شخصه خیلی جاخوردم و به خودم اومدم
      داشت میگفت کسایی که هنوز نتونستن به خودشون غلبه کنن تا دلشون خواب میخواد میخوابن تا درس نمیخوان ول میکنن اون افراد برای این بازه سنی شما بهشون میگن کیوت میگن کول ولی بزرگتر که بشن اسمشون میشه لوزِر(بازنده) و به شخصه خیلی بهم بر خورد و از صدتا حرف انگیزشی بیشتر روم تاثیر گذاشت و حالا دارم خودمو مجبور میکنم
      ببین هیچکس از درس خوندن خوشش نمیاد باور کن حتی رتبه یک کنکور هم خودشو مجبور کرده مگه نه کیه ک تفریح رو به درس ترجیح بده پس با خودت نگو وای فلانی چقدر راحته میشینه اصلا فکرشم هیچ جایی نمیره راحت درسشو میخونه عزیزم این فقط ظاهر موفقیته باور کن همه همه خودشونو یه وقتایی به زور نگه داشتن یه وقتایی با گریه خوندن و یه وقتایی از خواب تفریح و چیزایی که واقعا دلشون میخواسته زدن پس فکر نکن که فقط برای خودت سخته برای همه سخته ولی وقتی دیگران تونستن توهم اراده کنی میتونی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی خوبه از دو جهت
      یک اینکه میدونی در حال حاضر زندگی خرکی داری
      دو اینکه مثل خر گیر کردی
      خیلی ها تو همون ادراک این دو مرحله هم موندن
      دو هیچ از خیلی ها جلویی
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم همینطور

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وقتی تو این کشور به دنیا اومدی یعنی گیر کردی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.gh نمایش پست ها
      ولکه صرفا برای خالی کردن خودم بود
      ذاتا کاری هم از دست کسی ساخته نیس خب خلق الله ک قرار نیس جای من بشینن درس بخونن و کنکور بدن
      امیدوارم خرت از گل در بیاد و از پل رد شه بای
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام..بچه ها خیلی مهمه
      درخواست های اینترنتی که به سنجش میدیم و پاسخ داده میشه تاریخ انقضا دارن و بعد خودبخود پاک میشن؟ من چند تا درخواست دادم الان نیاز به رویت جوابشون دارم ولی وقتی وارد میشم اصلا اون درخواست ها وجود نداره...جیکار کنم؟ خیلییی مهمه که بهشون دسترسی پیدا کنم قبلا درخواست داده بودم چند ماه پیش و جواب هم دادن...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مثل خر کار کن مثل آدم زندگی کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن