خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برنامه مشاور کنکور

دوستان من به علت عقب موندگی هایی که داشتم مشاور گرفتم الان مشاورم حجم برنامه هاش کمه و حس میکنم نمیرسونم و وقتی اعتراض میکنم میگن ازمون میدس سطحت پایینه نمیتونی برسونی
      حالا بنظرتون یه برنامه جانبی هم خودم بچینم یا فقط با برنامه ایشون پیش برم؟و تمام تمرکزم دو برنامه باشه
      گفتن فیلم اموزشی نبین بجز ریاضی و فقط درسنامه، من میخوام فیلمارم یه جوری بچینم ببینم بنظرتون کار درستیه
      خواهش میکنم سریعا جواب بدین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قاعدتا خیر. به نظر من اینجور دچار دوگانگی میشین. یه برنامه رو انتخاب کنین بهتره

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نههه اینکارو نکنیااا
      وقتی میگی عقب ماندگی داری یعنی نتونستی یه ماه درست حسابی هر روز حداقل ۱۰ ساعت بخونی و الان اگه بخوای دو تا برنامه ای بشی راحت چند هفته ات رو از دست میدی و صبح هات فقط به این میگذره که خودتو مجاب کنی هر دو برنامه رو اجرا کنی و شب هات فقط به سرزنش خودت میگذره که نتونستی و عذاب وجدان میگیری و فک میکنی هیچکاری نکردی پس ریسک خیلی بدیه همون برنامه ی مشاورتو اجرا کن توی تایم هایی که میده اون تعداد تستو بزن و فکر نکن اگه بیشتر از حد خودت بخوای میتونی انجام بدی فقط وقتت رو تلف میکنی و به خاطر اینکه ذهنت عادت نداره به این حجم درس بین روز درسو ول میکنی و باعث میشه آخر هفته یه افسردگیه خیلییییی بدی بگیری.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن