خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال فوری درباره نظام وظیفه و کنکور

سلام به همگی ایشالا که حالتون خوب باشه
      رفقا من متولد نیمه اول ۸۳ ام و الان ۱۸ سالمه و اینکه تیر امسال دیپلمم رو گرفتم. من میخوام کنکور ۱۴۰۲ رو شرکت کنم و درواقع پشت کنکوری ام. الان که رفتم سایت سخا با این تصویر روبه رو شدم
      %DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B3%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B4_%DB%B1%DB%B5%DB%B5%DB%B5%DB%B4%DB%B5.jpg

این یعنی چی بنظرتون؟ الان وارد غیبت شدم یا نه و اینکه اصن میتونم کنکور بدم؟ همین تازگیا به پلیس +۱۰ شهرمون زنگ زدم شرایطم رو براش توضیح دادم اونم گفت تا یه سال فرجه دارم کنکور بدم. به خاطر همین بعد اینکه دیپلم گرفتم دیگه برای معافیت گرفتن و این داستانا کاری انجام ندادم. الانم که اینجوری شوک بهم وارد شد
      ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه
      ویرایش توسط hosseyn : 05 اسفند 1401 در ساعت 17:09

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اولا برای رفع اثر شوکی که بهتون وارد شده یه چایی نبات + گل گاوزبون بخورین
      ثانیا همه پشت کنکوری ها مثل شما هستن.
      اواخر خرداد 402 دفترچه اعزام به خدمت رو پست کنین مشکلی پیش نمیاد تاریخ پیشنهادی اعزامتونم بزنین مثلا آبان 1402. در این صورت مهرماه 402 برگه آماده به خدمت دستتون خواهد بود و اونو به پلیس+10 ارایه خواهید داد تا براتون معافیت تحصیلی بنا به درخواست دانشگاهی که قبول شدین صادر کنن
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Biomedical Eng نمایش پست ها
      اولا برای رفع اثر شوکی که بهتون وارد شده یه چایی نبات + گل گاوزبون بخورین
      ثانیا همه پشت کنکوری ها مثل شما هستن.
      اواخر خرداد 402 دفترچه اعزام به خدمت رو پست کنین مشکلی پیش نمیاد تاریخ پیشنهادی اعزامتونم بزنین مثلا آبان 1402. در این صورت مهرماه 402 برگه آماده به خدمت دستتون خواهد بود و اونو به پلیس+10 ارایه خواهید داد تا براتون معافیت تحصیلی بنا به درخواست دانشگاهی که قبول شدین صادر کنن
      خب خداروشکر
      نه لازم نیست حالا فعلا چندتا خرما خوردم حالم بهتر شد (:
      من فک کردم باید تو اون قسمت وضعیت مینوشت مثلا " معافیت موقت " یا یه همچین چیزی. وقتی دیدم نوشته " مشمول " گفتم شاید غیبت خورده باشم چون همین چند روز پیش میخواستم پاسپورت هم بگیرم که بهم ندادن و گفتن مشمولی.

حالا اگه تا قبل ثبت نام دانشگاه، دفترچه اعزام پست نکنم غیبت میخورم؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      بله درسته شما مشمول هستی و الان در فرجه یک ساله قرار داری. معافیت تحصیلی که برای دبیرستان گرفته بودی تا صدور دیپلمت تموم شده. معاف موقت توی معافیت هایپزشکی و معافیت های کفالت وجود داره نه شما که هیچ معافیتی نداری. شما اگه تاقبل از اتمام فرجه یک ساله دفترچه اعزام رو ارسال نکنی غیبت میخوری.
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن