خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظرتون راجب این شیوه؟

سلام دوستان یه شیوه به ذهنم رسیده که میخواستم نظرتونو راجبش بدونم خب همه تکنیک هایی مثل ضربدر منهارو توی ازمونها بلدیم و میدونیم اگه سوال سخت و وقت گیر باشه ما ضربدر میذاریم جلوش که بعد تر بیایم سراغش حالا چی میشه اگه تمام سوالات شمارشی رو حتی نگاه نکنیم یعنی حتی بررسی نکنیم که سخته یا اسون جلوش یه علامت جدید مثلا دایره بذاریم بعد از سوالات اسون رو تمام کردن بریم سراغ سوالات وقت گیر بعد این سوالات شمارشی و در اخر سوالات سخت اگه شد؟ چون به شخصه خیلی مشکل دارم توی سوالای شمارشی به نظرتون این راهکار میتونه مفید باشه یا به درد نمیخوره؟ ریسکش بالاست چونکه تعداد سوالای شمارشی بالاست از اینا گذشته هرچی سوال شمارشی باشه حتی از جمع یا تفریق هم باشه به نظر من سخت میاد چون شمارشیه و یه اشتباه کوچیک کل جواب رو خراب میکنه بهم نظرتونو راجب این راهکار بگید
      من کلی فکر کردم این ایده به ذهنم رسید اگه شماهم توی سوالای شمارشی اشکال داشتید و راهکاری دارید خوشحال میشم بهم بگید خیلی ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nsi نمایش پست ها
      سلام دوستان یه شیوه به ذهنم رسیده که میخواستم نظرتونو راجبش بدونم خب همه تکنیک هایی مثل ضربدر منهارو توی ازمونها بلدیم و میدونیم اگه سوال سخت و وقت گیر باشه ما ضربدر میذاریم جلوش که بعد تر بیایم سراغش حالا چی میشه اگه تمام سوالات شمارشی رو حتی نگاه نکنیم یعنی حتی بررسی نکنیم که سخته یا اسون جلوش یه علامت جدید مثلا دایره بذاریم بعد از سوالات اسون رو تمام کردن بریم سراغ سوالات وقت گیر بعد این سوالات شمارشی و در اخر سوالات سخت اگه شد؟ چون به شخصه خیلی مشکل دارم توی سوالای شمارشی به نظرتون این راهکار میتونه مفید باشه یا به درد نمیخوره؟ ریسکش بالاست چونکه تعداد سوالای شمارشی بالاست از اینا گذشته هرچی سوال شمارشی باشه حتی از جمع یا تفریق هم باشه به نظر من سخت میاد چون شمارشیه و یه اشتباه کوچیک کل جواب رو خراب میکنه بهم نظرتونو راجب این راهکار بگید
      من کلی فکر کردم این ایده به ذهنم رسید اگه شماهم توی سوالای شمارشی اشکال داشتید و راهکاری دارید خوشحال میشم بهم بگید خیلی ممنون
      شیوه خوبیه
      میتونی تو ازمون هایی که از خودت میگیری انجام بدی ، اگ موثر بود واست با همین روال بری جلو. و توی کنکورت هم پیادش کنی .
      ولی سعی کن انقدر تست های شمارشی کار کنی که واست سخت بنظر نیاد ..وقتای اضافه یا مرده رو اختصاص بده ب حل چند نوع ازین تستا .

3. Top | #3
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسی از پاسخگوییت

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در رابطه با شیمی نمی‌دونم
      ولی اشکان هاشمی نویسنده زیست شناسی نشر الگو همیشه می‌گفت که تست های شمارشی رو در پایان باقی سوالات جواب بدیم
      ولی من خودم اینکار رو تا حالا امتحان نکردم

5. Top | #5
      Nsi
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن