خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.JCHH نمایش پست ها
      و منی ک تازه میخوام شروع کنم
      این هفته میخواستم شروع کنم ولی یه آنفولانزا سخت گرفتم و هنوزم ک هنوزه دارم سرم و پنی و ... میزنم
      ولی هرچی بشه دیگ از شنبه شروع میکنم
      فردا و پسفردا هم سبک یکم میخونم ک بیکار نمونم چون بهترم نسبتا
      یکی از تفریحات خودم اینه که میرم افرادی که یه تایمی ناامید بودن تاپیک های غمناک زدن یا دلشکسته بودن در گذشته رو پیدا میکنم و روی اطلاعاتشون میزنم و وقتی میبینم الان دانشگاه میرن رشته ای که دوست دارن الان خوشحال ترن الان عوض شدن ذوق میکنم : ) شماهم از همین افراد بودید موفق باشید خیلی زیاد: )

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Danica نمایش پست ها
      به نظرم جمع بندی از اردیبهشت دیر هست استرس شخص به شدت میره بالا و اون نتیجه ای که باید رو از جمع بندی نمیگیره
      پیشنهاد من اینه که اکر خیلی عقب هیتن جوری برنامه ریزی کنن که از اواسط فروردین جمع بندی رو شروع کنن
      من هم دقیقا همین رو گفتم. از نیمه فروردین به مدت ۳ هفته برای کنکور اردیبهشت جمع بندی کنن.
      بعد از یکی دو روز استراحت بعد از کنکور، برای امتحانات نهایی و ترمیم دروس باقی مانده رو تکمیل کنن. بعد از نهایی هم دوباره ۲-۳ هفته جمع‌بندی برای کنکور تیر.

3. Top | #18
      Ark
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Danica نمایش پست ها
      سلام وقت بخیر
      اگر هدفتون کنکور اردیبهشت هست پیشنهاد میکنم حداکثر تا اواسط فروردین تست جدید بزنید و بعد برید سراغ جمع بندی یعنی از اردیبهشت شروع نکنید حقیقتش واقعا دیره
      البته این حسی که میگید برای همه هست و توی دوران جمع بندی میشه به شدت رشد کرد ولی اگر مبحث نخونده زیاد دارید تا همون اواسط فروردین تا جایی که میشه جمعش کنید
      مباحث کامل میشه ولی مطمئن هستم تست کم زدم
      خیلی کم
      شاید ۷۰ درصد مطالعه داشتم ۳۰ درصد تست
      قصد داشتم از ۲۰ اسفند تا حد اقل ۲۰ فروردین از مباحثی که کامل خوانده بودم تست بزنم .
      ویرایش توسط Ark : 03 اسفند 1402 در ساعت 14:51

4. Top | #19
      Ark
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mazaheri نمایش پست ها
      به نظر من اگر تا الان حدود ۴۰ درصد مطالب رو خوندید، با مطالعه خیلی سریع و فشرده توی اسفند و تا اواسط فروردین به حدود ۵۰-۷۰ درصد برسید و ۳ هفته برای کنکور اردیبهشت جمع بندی کنید.
      مباحث کامل میشن
      مطالعه بالایی نسبت به تست زنی داشتم و تست کم کار کردم
      می خواستم از ۲۰ اسفند تا حد اقل ۲۰ فروردین تست کار کنم (از تمام مباحثی که قبلا خوانده ام)

5. Top | #20
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ark نمایش پست ها
      مباحث کامل میشه ولی مطمئن هستم تست کم زدم
      خیلی کم
      شاید ۷۰ درصد مطالعه داشتم ۳۰ درصد تست
      قصد داشتم از ۲۰ اسفند تا حد اقل ۲۰ فروردین از مباحثی که کامل خوانده بودم تست بزنم .
      ببینید خب مفهوم جمع بندی هم همین هست
      جمع بندی یعنی فقط حل تست و رفع اشکال
      پس عملا شما که میخواین شروع کنید و تست بزنید عملا وارد این دوران شدید پس نگران نباشید

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Iamthatmanyou نمایش پست ها
      یکی از تفریحات خودم اینه که میرم افرادی که یه تایمی ناامید بودن تاپیک های غمناک زدن یا دلشکسته بودن در گذشته رو پیدا میکنم و روی اطلاعاتشون میزنم و وقتی میبینم الان دانشگاه میرن رشته ای که دوست دارن الان خوشحال ترن الان عوض شدن ذوق میکنم : ) شماهم از همین افراد بودید موفق باشید خیلی زیاد: )
      ممنون تشکر
      مسیر کنکور من خیلی بالا پایین داشت
      ولی خب بنظرم تهش خوب شد
      امیدوارم همه به اون چیزی ک میخوان برسن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن