خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلاس ریاضی شیراز

سلام دوستان لطفاً راهنماییم کنید
      من یازدهمم و ریاضیم یکم از پایه ضعیفه(یکم)و با یه استادی که دکتری ریاضی هم داره کلاس خصوصی برداشتم ولی زیاد عالی نیست مثلا در حد استاد های تاملند نیست استادی داخل شیراز می شناسید که در این حد و حدودا باشه؟و امکان اینکه الان بذارن برم سر کلاسشون هست؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر. من شیرازیم و حقیقت اینه که متاسفانه استاد خیلی عالی برای ریاضی توی شیراز نداریم.
      اگه هدفتون کنکور 1403 یا بعد از اون هست استاد نورانی خوب هستن من باهاشون کلاس میرفتم راضی بودم
      اگه هدفت فقط تست هست و روی مطالب مسلط هستید استاد بستانیان هر چند استاد بستانیان رو فقط برای جمع بندی بهتون پیشنهاد میکنم یا اینکه واقعا روی تمام مفاهیم تسلط دارید و راه حل های تستی سریع میخواین
      استاد محمود زاده و خسروی هم هستن که معروفن ولی خودم باهاشون نرفتم یه سری ها میگن خوبن یه سریا میگن نه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون استاد سلطانی چطورن؟بیشتر تستی میخوام چون کتاب رو تشریحی بلدم الان بهترینشون کدومه بنظرتون؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza1384 نمایش پست ها
      ممنون استاد سلطانی چطورن؟بیشتر تستی میخوام چون کتاب رو تشریحی بلدم الان بهترینشون کدومه بنظرتون؟
      اسم ایشون رو هم شنیدم متاسفانه سلیقه ها خیلی متفاوت هست و هر کس یه چیزی میگه مثل مثلا شیمی نیست که اکثریت از استاد زینلی راضی باشن و بشه با قاطعیت نظر داد ولی میدونم که استاد سلطانی هم بیشتر تستی کار میکنن خودم باهاشون کلاس نداشتم
      من به نسبت تعریف استاد محمودزاده رو زیاد شنیدم میدونم که تستی کار میکنن حالا میتونید درباره ایشون بیشتر تحقیق کنید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باشه ممنونم

6. Top | #6
      کاربر فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza1384 نمایش پست ها
      باشه ممنونم
      خواهش میکنم موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن