خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post نمره انضباط دبیرستان

سلام ... من حدود ۱۶ ،۱۷ سالمه و کلاس دهم ام و خب تا حالا بارها گوشی بردم مدرسه که از شانس ام چهارشنبه لو رفتم و ناظم فهمید با کلی بدبختی و پادرمیونی معلم زبان ام گوشی مو بهم پس داد ولی اسم مو یادداشت کرد تا از انظباط ام کم کنه ... و خب میخواستم بدونم شما ها هم مورد مشابه من داشتید ؟ آیا نمره تون رو کم کردن ؟حداکثرا چه قدر انظباط کم میکنن بابت آوردن گوشی ؟ بیشتر از سه چهار نمره که کم نمیکنن ، میکنن ؟ و اینکه تو دانشگاه و دیپلم و اینا هم تاثیر داره این کم شدن انظباط .؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra1717 نمایش پست ها
      سلام ... من حدود ۱۶ ،۱۷ سالمه و کلاس دهم ام و خب تا حالا بارها گوشی بردم مدرسه که از شانس ام چهارشنبه لو رفتم و ناظم فهمید با کلی بدبختی و پادرمیونی معلم زبان ام گوشی مو بهم پس داد ولی اسم مو یادداشت کرد تا از انظباط ام کم کنه ... و خب میخواستم بدونم شما ها هم مورد مشابه من داشتید ؟ آیا نمره تون رو کم کردن ؟حداکثرا چه قدر انظباط کم میکنن بابت آوردن گوشی ؟ بیشتر از سه چهار نمره که کم نمیکنن ، میکنن ؟ و اینکه تو دانشگاه و دیپلم و اینا هم تاثیر داره این کم شدن انظباط .؟
      سلام نه نمره انضباط هیچ جایی تاثیر نداره
      ویرایش توسط Pcstud : 30 بهمن 1401 در ساعت 13:42

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا نگران نباش . من انضباطم همیشه ۲۰ بوده اما هیچ اهمیتی نداشته اپسیلونی .
      هر چند که همیشه هم یادمه که تهدید میشدم حالا بخاطر گوشی بردن نبود مسائل دیگر بود اما آخرش نمره میدادن بهم که الان فکر میکنم نداده بودن هم مهم نبود اصلا . نمره های نهایی تو خوب بده و کنکور . فقط همین

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      املای درستشم انضباطه قشنگم

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra1717 نمایش پست ها
      یازدهم بودم یه بار خیلی شیک گوشی به دست روی نیمکتای مدرسه نشسته بودم چند تا دوازدهمی منو دیدن رفتن راپرتمو دادن به معاون
      معاون من رو میشناخت اومد گفت چرا گوشی اوردی و اینا منم خیلی ریلکس گفتم همه میارن گفت گوشی تو بده گفتم نه اگه قراره گوشی منو بگیری باید گوشی بقیه رو هم جمع کنی
      هی گفت بده من ندادم همون لحظه بابام رسیدم دویدم رفتم توماشین جیغ زدم که بابا برو فقط برو اونم دنبالم دوید ولی بهم نرسید
      خلاصه ش کنم زنگ زد ابروی منو بردددد یعینی تا اخر سال دوازدهم این هی این موضوع رو تکرار میکرد خیلی عصبانی شده بود دقیقا روز چهارشنبه هم بود
      انضباط زیاد مهم نیس درگیرش نشو
      فقط ریز نمراتت مهمه
      ویرایش توسط Dozham : 01 اسفند 1401 در ساعت 01:41

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من از سال دهم گوشی می‌بردم مدرسه
      ولی انقد قیافم معصوم بود هیچکس شک نمی‌کرد
      کل مدرسه رو می‌گشتن ولی من رو نه
      همین مدت ازم گوشی رو گرفتن و با پادرمیونی یکی از دبیرا پسش دادن
      نیم نمره هم کم کردن

اصلا نگران نباش چون نمره انضباط اصلا مهم نیست (مگر اینکه خانوادت حساس باشن)

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خوشبحالتون واقعا سطح دغدغه تون جذابه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن