خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کسانی ک قبل از مصوبه ۱۴۰۲ ترمیم کردن

سلام
      من نظام قدیمم و قبلا ترمیم کردم بنظرم ۹۶ خب اما ترمیم خوب نشده و بد معدلم ۱۱ هست
      الان میتونم‌ دوباره ترمیم کنم یا ن؟
      رفتم بزرگسالان گفتن بخشنامه نیومده برو اموزش پرورش
      رفتم اونجا بهم گفتن برو بزرگسال
      اصن پاس میدن فقط
      این بخشنامه ای ک شما میگید
      دانلودش کردم نشونش دادم تبصره ۱ رو خب
      گفت این قابل استناد نیس
      این قانون برای دیماه بوده

ت قبلا ترمیم کردی میتونستی دی ماه دوباره بدی اما خرداد نمیشه
      گفتم خب چیکار کنم
      گفت برو مدارک تحویل بده حالا ثبت نام بکن تا ببینیم بعدا چی میشه
      و تعهد هم بده ک اگر نشد گله ای نکنی
      ینی چی خدایی

اما دوستم ک قبلا با من ترمیم کرده بهشون نگفت قبلا ترمیم کردم راحت تشکیل پرونده داد

مگه میشه این بخشنامه فقط برای دی باشه
      دوستانی ک اطلاع دارن لطفا کمکم کنید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط دکتر امیر نمایش پست ها
      سلام
      من نظام قدیمم و قبلا ترمیم کردم بنظرم ۹۶ خب اما ترمیم خوب نشده و بد معدلم ۱۱ هست
      الان میتونم‌ دوباره ترمیم کنم یا ن؟
      رفتم بزرگسالان گفتن بخشنامه نیومده برو اموزش پرورش
      رفتم اونجا بهم گفتن برو بزرگسال
      اصن پاس میدن فقط
      این بخشنامه ای ک شما میگید
      دانلودش کردم نشونش دادم تبصره ۱ رو خب
      گفت این قابل استناد نیس
      این قانون برای دیماه بوده

ت قبلا ترمیم کردی میتونستی دی ماه دوباره بدی اما خرداد نمیشه
      گفتم خب چیکار کنم
      گفت برو مدارک تحویل بده حالا ثبت نام بکن تا ببینیم بعدا چی میشه
      و تعهد هم بده ک اگر نشد گله ای نکنی
      ینی چی خدایی

اما دوستم ک قبلا با من ترمیم کرده بهشون نگفت قبلا ترمیم کردم راحت تشکیل پرونده داد

مگه میشه این بخشنامه فقط برای دی باشه
      دوستانی ک اطلاع دارن لطفا کمکم کنید
      سلام دوست عزیز من نظام جدیدم شهریور یه بار ترمیم کردم باز پرسیدم اجازه میدن گفتن آره چون بخشنامه یه بار ترمیم آبان اومده چه شهریور چه کسی که ده سال قبل ترمیم کرده اجازه داره یه بار دیگه ترمیم کنه ولی چیزی که فهمیدم اینه که تو این موضوع بسیار سلیقه ای عمل میکنن و هر طور که حال کنن انجام میدن ولی از لحاظ قانونی طبق بخشنامه باید بزارن الان که میگن تعهد بده و اینا فک کنم چرت پرته و لازم به اینکارا نیست امیدوارم که بتونی درستش کنی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arikhan نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز من نظام جدیدم شهریور یه بار ترمیم کردم باز پرسیدم اجازه میدن گفتن آره چون بخشنامه یه بار ترمیم آبان اومده چه شهریور چه کسی که ده سال قبل ترمیم کرده اجازه داره یه بار دیگه ترمیم کنه ولی چیزی که فهمیدم اینه که تو این موضوع بسیار سلیقه ای عمل میکنن و هر طور که حال کنن انجام میدن ولی از لحاظ قانونی طبق بخشنامه باید بزارن الان که میگن تعهد بده و اینا فک کنم چرت پرته و لازم به اینکارا نیست امیدوارم که بتونی درستش کنی
      سلام من ثبت نام بکنم فقط مهمه درسته
      درست میشه؟
      اخه میترسم ثبت نام بکنم تشکیل پرونده بدم اما بعدش نشه
      امسال اخرین سالم هست
      شما ثبت نام کردی؟ برای خرداد

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من ثبت نام بکنم فقط مهمه درسته
      درست میشه؟
      اخه میترسم ثبت نام بکنم تشکیل پرونده بدم اما بعدش نشه
      امسال اخرین سالم هست
      شما ثبت نام کردی؟ برای خرداد
      من هنوز ثبت نام نکردم پرسیدم به من گفتن تا فروردین میتونی ثبت نام کنی منم چند روز دیگه میرم واسه ثبت نام والا منم از همین موضوع میترسیدم نگم شهریور ترمیم کردم بعدا که ثبت نام کنم دیگه قبول نکنه سنجش نمراتمو پولش مهم نیست زیاد چؤن بحث زمان هستش مثلا دروس عمومی که تو کنکور نیست وقت بزاری بعد آخرم هیچی عاید نشه اینه که ادمو دو به شک میکنه
      به نظرم ثبت نام رو بکن که از این ور فرصت ثبت نام از دستت نره بعدش حتی اگه نخواستی ترمیمم بری چیزی رو از دست ندی که فرصت داشتیو استفاده نکردی
      ولی راجع به اینکه میشه یا نمیشه گفتم باید اصولا بشه چون به منم گفتن میشه ولی گفتم این بحث سلیقه ای عمل کردن آموزش پرورش هر شهر هستش که ایجاد مشکل میکنه
      اگه تونستید از بقیه دوستان نظام قدیمی هم نظر خواهی کنید
      بعدشم چرا اونی که آذر اومده برا دی قابل استناد نیست؟!
      مثل این میمونه که قانون اساسی کشور رو بگیم چون هر سال آپدیت نمیشه فقط مختص همون سالی بوده این قانون تصویب شده بقیه سال ها این قانون منقضیه
      بعد که میگن دی میشده خرداد نمیشه به جز یه حرف بی اساس من درآوردی چیز دیگه ای نیست
      سعیت رو بکن که ترمیم انجام بدی ولی اگه نشد کنکور رو ابدا ول نکن بودن افرادی که تو کنکور ۹۴ با معدل ۱۱ دو سه رقمی آوردن ولی خوب اگه معدلشون بهتر بود خوب تا دورقمی های بهتر هم میرفتن
      اما خوب منظورم اینه هر کاری از دستت برمیاد انجام بده آموزش پرورش مدرسه و... هرجا که میشه برو ولی نشد به معنی این نیست که نمیتونی دیگه رشته های برتر رو بیاری
      انشالله که بشه اون چیزی که میخوای

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هنوز ثبت نام نکردم پرسیدم به من گفتن تا فروردین میتونی ثبت نام کنی منم چند روز دیگه میرم واسه ثبت نام والا منم از همین موضوع میترسیدم نگم شهریور ترمیم کردم بعدا که ثبت نام کنم دیگه قبول نکنه سنجش نمراتمو پولش مهم نیست زیاد چؤن بحث زمان هستش مثلا دروس عمومی که تو کنکور نیست وقت بزاری بعد آخرم هیچی عاید نشه اینه که ادمو دو به شک میکنه
      به نظرم ثبت نام رو بکن که از این ور فرصت ثبت نام از دستت نره بعدش حتی اگه نخواستی ترمیمم بری چیزی رو از دست ندی که فرصت داشتیو استفاده نکردی
      ولی راجع به اینکه میشه یا نمیشه گفتم باید اصولا بشه چون به منم گفتن میشه ولی گفتم این بحث سلیقه ای عمل کردن آموزش پرورش هر شهر هستش که ایجاد مشکل میکنه
      اگه تونستید از بقیه دوستان نظام قدیمی هم نظر خواهی کنید
      بعدشم چرا اونی که آذر اومده برا دی قابل استناد نیست؟!
      مثل این میمونه که قانون اساسی کشور رو بگیم چون هر سال آپدیت نمیشه فقط مختص همون سالی بوده این قانون تصویب شده بقیه سال ها این قانون منقضیه
      بعد که میگن دی میشده خرداد نمیشه به جز یه حرف بی اساس من درآوردی چیز دیگه ای نیست
      سعیت رو بکن که ترمیم انجام بدی ولی اگه نشد کنکور رو ابدا ول نکن بودن افرادی که تو کنکور ۹۴ با معدل ۱۱ دو سه رقمی آوردن ولی خوب اگه معدلشون بهتر بود خوب تا دورقمی های بهتر هم میرفتن
      اما خوب منظورم اینه هر کاری از دستت برمیاد انجام بده آموزش پرورش مدرسه و... هرجا که میشه برو ولی نشد به معنی این نیست که نمیتونی دیگه رشته های برتر رو بیاری
      انشالله که بشه اون چیزی که میخوای
      سلام خوبی رفتم اونجا اما مدیره نبود معاونش بود
      چیزی نگفت منم چیزی نگفتم و ثبت نام کردم تموم رسید واریز داد بهم ۱۰ تا درس نوشت و اینا و هر درس ۵۰ تومن خدارشکر تموم شده

بی زحمت رفتی برام بپرس این شرایط منو حتما
      والا برای خودمم عجیبه اخه مگه داریم یه بخشنامه ای برای ۲ ماه کمتر اعتبار داشته باشه اونم برای همچین مسئله مهمی
      اما حرفت درسته هر جا یه حرفی میزنن
      اما اینا طبق چ تفکری میگن ک فقط برای دی بود خدا میدوننه
      توکل با خدا ادامه میدم درسمو ببیم چی میشه

یه سوال اگر توی سیستم مشخصات منو وارد بکنه و بعدش بکن ک قبلا ترمیم کردی
      انوقت برام کارت صاد نمیکنن و هییچی
      پولش مهم نیس بخدا
      فقط دلم میخواد نتیجه داشته باشه زحمتم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر ، منم سال ۹۵ ترمیم کرده بودم ، نمراتمم تقریبا بهتر شده بودن از خردادم ولی چون الان تاثیر قطعی شد خواستم دوباره اقدام کنم برا خرداد ۱۴۰۲
      رفتم مدرسه بزرگسال ولی نگفتم بهشون که سال ۹۵ ترمیم کردم ، ثبت نامم کردن
      ولی اگه میگفتم هم فکر نکنم مشکلی پیش میومد چون قبلِ مصوبه ۱۴۰۲ ترمیم کردم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یه سوال داشتم
      من خرداد ۹۶ پیش دانشگاهی رو تموم کردم، نمره ی دینیم ۱۵/۵ بود ، رفتم شهریور ۹۶ ترمیم ، نمرم شد ۲۰
      و بخاطر همین بیست ، دیگه الان نمیخوام دوباره ترمیمیش کنم
      حالا بنظرتون نمره ی دینی من رو ۱۵/۵ ثبت میکنن یا ۲۰ ؟
      منظورم اینه اون ترمیمِ من رو نادیده نگیرن و نگن خرداد ۱۴۰۲ ترمیم دادی میتونستی دینی رو هم بدی؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط thepariyaa نمایش پست ها
      یه سوال داشتم
      من خرداد ۹۶ پیش دانشگاهی رو تموم کردم، نمره ی دینیم ۱۵/۵ بود ، رفتم شهریور ۹۶ ترمیم ، نمرم شد ۲۰
      منظورم اینه اون ترمیمِ من رو نادیده نگیرن و نگن خرداد ۱۴۰۲ ترمیم دادی میتونستی دینی رو هم بدی؟
      20 رو حساب میکنن دیگه
      اگه باور داشته باشی که میتونی نیمی از راه رو رفتی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خوبی رفتم اونجا اما مدیره نبود معاونش بود
      چیزی نگفت منم چیزی نگفتم و ثبت نام کردم تموم رسید واریز داد بهم ۱۰ تا درس نوشت و اینا و هر درس ۵۰ تومن خدارشکر تموم شده

بی زحمت رفتی برام بپرس این شرایط منو حتما
      والا برای خودمم عجیبه اخه مگه داریم یه بخشنامه ای برای ۲ ماه کمتر اعتبار داشته باشه اونم برای همچین مسئله مهمی
      اما حرفت درسته هر جا یه حرفی میزنن
      اما اینا طبق چ تفکری میگن ک فقط برای دی بود خدا میدوننه
      توکل با خدا ادامه میدم درسمو ببیم چی میشه

یه سوال اگر توی سیستم مشخصات منو وارد بکنه و بعدش بکن ک قبلا ترمیم کردی
      انوقت برام کارت صاد نمیکنن و هییچی
      پولش مهم نیس بخدا
      فقط دلم میخواد نتیجه داشته باشه زحمتم
      خب خداروشکر خیلیا تو همین مرحله ثبت نام میمونن همین که ثبت نامت کرد اوکیه بعدم واقعیتش منم نمیدونم دقیقا شرایط منم مثل توعه گفتن اره میتونی ترمیم کنی مجدد ولی منم دقیقا از این میترسم که کارت برام صادر نشه ولی خب چاره ای نیست یه شانس هست تیری تو تاریکی رها میکنیم شاید خورد به هدف
      و فک میکنم چون نظام قدیمیا یکم دردسر اینا داره شاید مدیر اونجا خواسته از سرش باز کنه شما روفرستاده پی نخود سیاه
      ولی دیگه نگران نباش هی بهش فکر نکن منم دقیقا از مهر تا همین بهمن ذهنم درگیرش شد هی اضطراب گرفتم و هی اعصابم خورد شد الان بهترین کاری که شما میتونی انجام بدی فقط درس خوندنه بقیه چیزا همه ش فقط حاشیه س

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر ، منم سال ۹۵ ترمیم کرده بودم ، نمراتمم تقریبا بهتر شده بودن از خردادم ولی چون الان تاثیر قطعی شد خواستم دوباره اقدام کنم برا خرداد ۱۴۰۲
      رفتم مدرسه بزرگسال ولی نگفتم بهشون که سال ۹۵ ترمیم کردم ، ثبت نامم کردن
      ولی اگه میگفتم هم فکر نکنم مشکلی پیش میومد چون قبلِ مصوبه ۱۴۰۲ ترمیم کردم
      منم مث ت بهشون نگفتم و ثبت نام کردم دیگه نمیدونم چی دربیاد تهش
      من شهریور ۹۶ ترمیم کردم
      از اموزش پرورش شهرتون‌پیگیر نشدی؟

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب خداروشکر خیلیا تو همین مرحله ثبت نام میمونن همین که ثبت نامت کرد اوکیه بعدم واقعیتش منم نمیدونم دقیقا شرایط منم مثل توعه گفتن اره میتونی ترمیم کنی مجدد ولی منم دقیقا از این میترسم که کارت برام صادر نشه ولی خب چاره ای نیست یه شانس هست تیری تو تاریکی رها میکنیم شاید خورد به هدف
      و فک میکنم چون نظام قدیمیا یکم دردسر اینا داره شاید مدیر اونجا خواسته از سرش باز کنه شما روفرستاده پی نخود سیاه
      ولی دیگه نگران نباش هی بهش فکر نکن منم دقیقا از مهر تا همین بهمن ذهنم درگیرش شد هی اضطراب گرفتم و هی اعصابم خورد شد الان بهترین کاری که شما میتونی انجام بدی فقط درس خوندنه بقیه چیزا همه ش فقط حاشیه س
      دقیقا بله همینه
      من تمام امیدم میزارم کنکور
      اما توی سایت پی سی کنکور خوندم ک باید نمرات قبلی باطل کنن و جدیدا رو لحاظ کننن
      اما این چقدر درست باشه خبر ندارم

حالا مجلس دنبال طرح یک فوریت هست خداکنه تغیری توش بدن
      حداقل تاثیر کم کنن یا بگن مثبت

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال داشتم
      ن هر درسی بخوای ترمیم میکنی طبق میل خودت
      چون زمان ثبت نام ترمیم معدل توی فرم اسم دروس مینویسی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم مث ت بهشون نگفتم و ثبت نام کردم دیگه نمیدونم چی دربیاد تهش
      من شهریور ۹۶ ترمیم کردم
      از اموزش پرورش شهرتون‌پیگیر نشدی؟
      نه والا
      چون اصلا ازم نپرسیدن که ترمیم کردم یا نه
      ترمیم منم برمیگرده به سال ۹۵

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه والا
      چون اصلا ازم نپرسیدن که ترمیم کردم یا نه
      ترمیم منم برمیگرده به سال ۹۵
      توکل با خدا مشکلی نیس
      بخون درستو انشالله هیچی‌نمیشه برامون
      اما اگر برات مقدوره بپرس خبرش بده همینجا

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توکل با خدا مشکلی نیس
      بخون درستو انشالله هیچی‌نمیشه برامون
      اما اگر برات مقدوره بپرس خبرش بده همینجا
      حتما
      موفق باشین

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن