خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اگه شما اسفند ماه دور اول و کامل تمام کنید

سلام دوستان خسته ی درسا نباشید.
      اگه شما درسارو نیمه اسفند دقیقا جلوتر از قلمچی تمام کنید یا کلا ۳ ماه و نیم وقت داشته باشید واسه جمعبندی برنامتون و چطوری میچینید ( منظورم اسم فصل نیست بیشتر پایه و کلا مدت زمانی که واسه هر پایه میذارید،
      مثلا من این برنامه و ریختم ممنون میشم اگه نظری دارید بدید بتونم اصلاح کنم.🙏
      ۱۵ اسفند- ۱ فررودین (بازه هام دو هفته ای) پایه دهم هفته اول ازمون همه دروس
      و رفع اشکال مبحثی در هفته دوم ( مثل ازمون های سه روز یکبار)
      ۲فروردین-۱۵ فروردین نیمسال اول دوازدهم
      ۱۶فروردین- ۱ اردیبهشت نیمسال دوم دوازدهم
      ۲اردیبهشت-۱۵ اردیبهشت دوازدهم جمعبندی
      ۱۵ اردیبهشت-۱ خرداد پایه یازدهم
      ۲ خرداد-۱۵ خرداد( ترمیم) هرروز یک مبحثی که اشکال دارم( شاید نظرتون نباشه یک روز کامل یک درسو خوند ولی واسه من خیلی ذهنم و منسجم میکنه که من یک روز این مبحث سخت و خوب کار کردم و خب حتما مرورم میذارم ولی روش خوبیه واسه من)
      ۱۶خرداد-۳۰ خرداد (ترمیم)ازمون های سه روز یکبار
      ۱تیر-۱۲ تیر ازمون های سه روز یکبار

🙏🙏من کلا ادم خط کشی هستم 😅 تو مسیرم و واقعا به برنامه اهمیت میدم کیفیت کارم و اصلا مسیرم و هزار برابر میکنه وقتی بدونم چیکار قراره بکنم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه هم منبع جمع بندی خودتون که در نظر دارید معرفی کنید ممنون میشم چون مشکلی که یکم تا نیمسال اول داشتم و هنوزم نمیتونم خودمو کنترل کنم تعدد منبع هستش یه پرینتر دارم تو اتاقم هرچیزی میبینم از هر فصل از دوسه تا میگیرم چند صفحه کار میکنم خیلی هم بهم ضربه زده توی فیزیک مخصوصا که باعث شده قوی نشم توی تیپ بندی.

من واسه خودم چیزی که فعلا تصمیم گرفتم هنوز تهیه نکردم
      ریاضی موج ازمون ( چون با کلاس دکتر کرمی پیش میرم)
      زیست پلاس / موج ازمون / ایکیو
      فیزیک نمیدونم موج ازمون نردبام اینا واسم سختن بایداول رفع اشکال کنم بعد
      شیمی ایکیو/ موج ازمون / مبتکران بیشتر درسنامه و ازمون های جمعبندی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز. اولا اینکه این همه منبع دورتونه به هیچ وجه کار درستی نیستش. شما باید یه کتاب اموزشی داشته باشین اگر احساس نیاز کردین بعدش برین سراغ کتب ازمونی مثل آزمونیوم مهر وماه یا موج ازمون. موج ازمون ریاضی خوبه به شرطیکه وقتش رو داشته باشین این کتاب 170 تا آزمون داره . و اینکه برای شیمی کار کردن کتاب های مبتکران ( با اون عظمتش ) وزیست کتاب آی کیو اونم این موقع از سال رو من صلاح نمیدونم چون کتاب های حجیمی هستن و اصلا این کتابا برای جمع بندی نوشته نشدن کتاب جامع طول سال هستن. من نظرم کار کردن کتابای آزمونیوم هست که هم کم حجمن هم مقوی و تستای خوبی دارن واقعا و پروژه ی دوپینگ ماز البته در صورتیه که واقعا تمام مباحث رو خوب جمع کردین. اگه تو نیمسال اول اشکال دارین به نظرم این دو ماه منتهی به عید رو این مباحث رو بخونید جمع بندی زودهنگام به شرطی درسته که مباحث کامل خونده بشن موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من جای شما بودم تا اسفند رفع اشکال میکردم که خیالم از مباحثی که خوندم راحت باشه از عید تا اخر اردیبهشت ماه یکی از کتاب های ازمونی( موج آزمون یا آزمونیوم ) رو کار میکردم خرداد ماه هم پروژه ی دوپینگ ماز. کتابای نردبام فیزیک 3 جلدی هستن خوندنش این موقع سال کمکی نمیکنه هیچ نظم فکریتون رو بهم میریزه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nadiiia نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز. اولا اینکه این همه منبع دورتونه به هیچ وجه کار درستی نیستش. شما باید یه کتاب اموزشی داشته باشین اگر احساس نیاز کردین بعدش برین سراغ کتب ازمونی مثل آزمونیوم مهر وماه یا موج ازمون. موج ازمون ریاضی خوبه به شرطیکه وقتش رو داشته باشین این کتاب 170 تا آزمون داره . و اینکه برای شیمی کار کردن کتاب های مبتکران ( با اون عظمتش ) وزیست کتاب آی کیو اونم این موقع از سال رو من صلاح نمیدونم چون کتاب های حجیمی هستن و اصلا این کتابا برای جمع بندی نوشته نشدن کتاب جامع طول سال هستن. من نظرم کار کردن کتابای آزمونیوم هست که هم کم حجمن هم مقوی و تستای خوبی دارن واقعا و پروژه ی دوپینگ ماز البته در صورتیه که واقعا تمام مباحث رو خوب جمع کردین. اگه تو نیمسال اول اشکال دارین به نظرم این دو ماه منتهی به عید رو این مباحث رو بخونید جمع بندی زودهنگام به شرطی درسته که مباحث کامل خونده بشن موفق باشید

خیلی ممنون واقعا استفاده کردم
      بله در مورد ایکیو من با تست هاشون خیلی پیشرفت کردم مخصوصا زیست. ولی بله چند منبعی بودم خیلی اذیتم میکنه. نخ من الان کامل تمام نکردم که بخوام رفع اشکال نیمسال اول و کنم ۱۵ روز دیگه تمام میکنم کامل

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها واقعا احتیاج دارم که تصمیم درست وبگیرم تو انتخاب منابع
      کلا اگه کتاب جمع بندی گرفتید یا میدونید چی میخواید بگیرید بهم معرفی کنید
      واقعا برنامم اینه اولین ازمون جامع سنجش ۷ فروردین و خوب پایه و جمع کرده باشم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی همه بچه ها اینجا شروع از صفر و اینان و هیچکس تا قبل هید تمام نمیکنه که بخواد خودشو اماده ی جمع بندی کنه؟ میخوام کامل گوشیمو جمع کنم اون تایم دیگه سوالی نداشته باشم که اینجا هم حتی بیام
      نمیگم نباشه ها ولی متاسفانه تو هر کانال و همه جا مطلب کنکور در ۲ ماه در ۴ ماه
      از الان میشه یا نه ؟ از الان بخونم میزنم جلو یا نه هست
      اونقدر مطلب برای کسایی که از اول استمرار داشتن نیست که خب الان من خیلی استرس شدیدی گرفتم چون میدونم تا الان پیوسته و خوب خوندم ولی تیر اخرم تو این دورانه و مثل طلا میمونه نمیخوام اشتباهی کنم
      خیلیا که مثل من از مهر شروع کردن این تایم یکم خسته میشن یا شاید به مسیرشون شک کنن
      واسه همین کلا تمرکز میره روی افسانه های یک ماه دو ماهه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      بچه ها واقعا احتیاج دارم که تصمیم درست وبگیرم تو انتخاب منابع
      کلا اگه کتاب جمع بندی گرفتید یا میدونید چی میخواید بگیرید بهم معرفی کنید
      واقعا برنامم اینه اولین ازمون جامع سنجش ۷ فروردین و خوب پایه و جمع کرده باشم

یعنی واقعا برای برنامه ریزی کردن نیازمند تایید دیگرانی؟؟؟ اینجور پیش بره تا دم کنکور که تیرماهه میای اینجا و منبع میپرسی. سرتو بنداز پایین درستو بخون ببخشید لحن صحبتم تنده ولی ای کاش سال پیش یکی همینقدر محکم باهام حرف میزد .تا تیرماه سر اینکه مبتکران خوبه یا خیلی سبز ؟ حالا دوپینگ بزنم یا ازمونیوم یا نکته و تست کدوم استاد خوبه؟ درگیر بودم...منابع هیچ فرقی با هم ندارن موفق باشید
      اگه باور داشته باشی که میتونی نیمی از راه رو رفتی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nadiiia نمایش پست ها
      یعنی واقعا برای برنامه ریزی کردن نیازمند تایید دیگرانی؟؟؟ اینجور پیش بره تا دم کنکور که تیرماهه میای اینجا و منبع میپرسی. سرتو بنداز پایین درستو بخون ببخشید لحن صحبتم تنده ولی ای کاش سال پیش یکی همینقدر محکم باهام حرف میزد .تا تیرماه سر اینکه مبتکران خوبه یا خیلی سبز ؟ حالا دوپینگ بزنم یا ازمونیوم یا نکته و تست کدوم استاد خوبه؟ درگیر بودم...منابع هیچ فرقی با هم ندارن موفق باشید

نه دنبال تایید نیستم دنبال تجربه ام. بالاخره هیچکس نخواسته چهارسال پشت کنکور باشه منم اولین سالسه که دارم واسه کنکور میخونم پس قطعا نیاز دارم به تجربه های افراد موفق و شکست خورده( شکست هم یجور موفقیته چون چیزایی و میدونه که منی که شکست نخوردم نمیدونم) من دانشجو ام چون کلا کنکور ندادم وارد رشته بدون کنکور شدم پس الان نه تو جو کنکورم دوستی دارم و نه دنبال تایید بقیه ام تا الانم خوندم و مسیرمو پیدا کردم واسه ابتدای مسیرمم همینجا سوال پرسیدم تصمیمم و که گرفتم رفتم دنبال راهم تا به سوال دیکه ای که رسیدم اومدم شاید نقطه نظر یکی دیگه کمکم کنه که کرده و دوستانی بودن که واقعا کمک کردن. هرکسی هم که اینجا دنبال تجربه و نظر دیگرانه صرفا درسشو ول نکرده بیاد اینجا واسه من که اینجا تنها جویه که تو کنکور نگهم میداره و تلاش خودم.
      به هر حال.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      نه دنبال تایید نیستم دنبال تجربه ام. بالاخره هیچکس نخواسته چهارسال پشت کنکور باشه منم اولین سالسه که دارم واسه کنکور میخونم پس قطعا نیاز دارم به تجربه های افراد موفق و شکست خورده( شکست هم یجور موفقیته چون چیزایی و میدونه که منی که شکست نخوردم نمیدونم) من دانشجو ام چون کلا کنکور ندادم وارد رشته بدون کنکور شدم پس الان نه تو جو کنکورم دوستی دارم و نه دنبال تایید بقیه ام تا الانم خوندم و مسیرمو پیدا کردم واسه ابتدای مسیرمم همینجا سوال پرسیدم تصمیمم و که گرفتم رفتم دنبال راهم تا به سوال دیکه ای که رسیدم اومدم شاید نقطه نظر یکی دیگه کمکم کنه که کرده و دوستانی بودن که واقعا کمک کردن. هرکسی هم که اینجا دنبال تجربه و نظر دیگرانه صرفا درسشو ول نکرده بیاد اینجا واسه من که اینجا تنها جویه که تو کنکور نگهم میداره و تلاش خودم.
      به هر حال.
      من به شما نظرمو گفتم که یا موج بزنید یا ازمون پلاس حالا خودتون صلاح میدونین یه ماه یا حتی بیشتر رو وقتتون رو صرف پرس و جو و سوال کردن تو انجمن و کانالا کنید من حرفی ندارم. به تجربه دیدم ادمایی که این وسواس منابع رو از تابستون که میخوان استارت بزنن با خودشون میکشن تا نزدیکی های کنکور. داشتن کوهی از منابع یا حتی ازمون های ازمایشی نتیجه ای جز استرس و اهمال کاری نداره چون امکان نداره کسی بتونه سال کنکورش این همه منبعو بخونه با کیفیت بالا.این وسواس شدید کار دستت میده. گفتی از تجربه ادم های شکست خورده میپرسم خب من دارم بهت میگم به عنوان کسی که این وسواس رو داشت چه وسواس منابع چه ازمون های ازمایشی لطفا به خودت بیا و یه کتاب رو انتخاب کن و دیگه تا تهش برو کاری نداشته باش اقا و خانم ایکس فلان پکیج رو معرفی میکنن یا دوستت دوپینگ میزنه تو موج ازمون میخونی .... با این فرمون پیش بری میبینی دوران جمع بندی که هیچ تیرماه رسیده و تو هنوز تو تاپیکا دنبال منبع مناسب میگردی.
      اگه باور داشته باشی که میتونی نیمی از راه رو رفتی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن