خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      کاش میتونستم برات آهنگ بفرسم فائز ولی نمیدونم چطور این‌جا میشه آهنگ فرستاد اصن جای این حرفا هم توی فضای شخصیه ن پیامی که ارسال میشه و حدود ۶۰۰۰ نفر میبیننش
      تو بخش تفریحی ی تاپیک هست امروز تو مود این اهنگم میتونی اونجا بفرستی

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YAS_O نمایش پست ها
      سلاااامممم
      از اون ادما هستی که دلم میخواد وقتی رسیدم بهش همه چیو با هیجان تعریف کنم ولی خستم ولی این خوبه و گاهی اوقات اونقدر به چیزی که میخوام فک میکنم که خوابم نمیبره همیشه این چیزا رو تو آهنگا میشنیدم یا تو فیلما چشمام ردشون میکرد من بعد از ظهرا لنگ خوابم ولی گاهی اونقدر بهش فک میکنم که خوابم نمیبره... شاید من زیاد فک میکنم اره من اونقدر فک میکنم که حس میکنم مغزم داره مچاله میشه وقتی به کسی میگم میگه خب فک نکن! خب چطور فک نکنم من نمیدونم چطور فک نکنم... این ویژگی منه... الان تو این زمان یه سری چیزا بهتر از اون چیزی که فک میکردم شد یه سری چیزا نه‌... دلم میخواد بیشتر پای خودم وایسم ولی گاهی بدنم خستگی چشمام درد کمر و دست این اجازه رو نمیدن... راستی میخواستم اینم بهت بگم یه قسمتایی از زیستو کردم تکست رپ و آهنگ و ملودی داره باورت نمیشه بدون مرور یادمه دست میذارم رو شونه خودم میگم همینه دختر ..
      روش مطالعه زیستو دیگه تو چنگت داری... ولی خیلی میترسم از فیزیک و ریاضی و مسائل شیمی میترسم و میدونم اگه ازشون فرار کنم همینان که منو زمین میزنن ولی به خودم میگم هههه ریاضی یه درس چرته ترس از ریاضی و فیزیک خنده داره ! با اینکه مث چی ازشون میترسم ولی میرم تو دلشون هرچند میزنن تو دلمم ولی خب.....( ولی هیچی باعث نمیشه که از این عقیده درباره ریاضی و فیزیک دس بکشم که میگه ریاضی و فیزیک فقط برا داش ایلانه وگرنه من که قرار نیس موشک و فضاپیما هوا کنم) یه چیز دیگه وقتی آهنگ میشنوم ساعت مطالعه ام میاد پایین میدونم عجیبه ولی واقعا همینطوره بخاطر همین دیگه موبایلم خاموشه
      یه نفر باید به شایع بگه که این روزا فعلا نباید آهنگ جدید بده بیرون چون اینجا یه نفر هست اونقدر ذوق زده میشه که همونجا جلو کتاب و درس میخواد حفظش کنه ... نمیدونم این علاقه به رپ و موسیقی کی اونقدر جدی شد ولی یه بخشی از قلبمه که با هیچی جز خودش نمیتونم پر کنم و بخاطر همین این غیر قابل درکه که انگیزه ی یه دختر ۱۸ ساله برای مطالعه کردن ۱۲ کتاب اختصاصی و ۶ تا کتاب دیگه به همراه کتاب کمک درسی یه جا کلیدی باشه که یه گیتار چوبی بهش وصله یا تکست موزیک هایی که توی تک تک کتاباشه... مردم فک میکنن اینطور زندگی کردن ینی پوچ بودن ولی اگه این عقیده ی مردمه من حاضرم با علاقه ی بیشتر به این پوچ بودن ادامه بدم
      ن من میدونم این علاقه از کجا شروع شد
      وقتی هیچکی نبود همون موقع شروع شد و خیلی وقتا هیچکی نیس پس موزیک هست
      چند ماه پیش وقتی تو راه مدرسه بودم آهنگ as it was هری استایلز رو گذاشتم و به بابام گفتم بابا من اگه میتونستم با این آهنگ ازدواج میکردم و بابام که فک میکرد فشار مدرسه و زندگیمه و سعی میکرد درکم کنه... کاش میتونستم برات آهنگ بفرسم فائز ولی نمیدونم چطور این‌جا میشه آهنگ فرستاد اصن جای این حرفا هم توی فضای شخصیه ن پیامی که ارسال میشه و حدود ۶۰۰۰ نفر میبیننش
      نباید بخاطر این موضوع احساس خجالت داشته باشم؟!
      ولی به خودم میگم شاید یه نفر خوشحال شد یا بخشی از زندگی رو تو کلماتی پیدا کرد که صرفا یه غریبه اونا رو نوشته....
      این روزا که زدم تو جاده ی زیاد درس خوندن کسایی که میدونن چی میخوام از این رشته ی ژیگول مانند بهم میگن بابا فقط یه ماماییه که با فلان قدر هم خوندن هم میشه اورد و یه عده ی دیگه هم هستن که دست میذارن رو شونم و میگن حالا اینقدر نا امید نباش!
      من برای مدت زمان خیلی طولانی رو بدون رویا زندگی کردم و الان این رشته چیزیه که میتونه خاک رو از رو شونه هام کنار بزنه برای من مسئولیت یه مادر و یه نوزاد رو قبول کردن یه ارزشه جوری که تمام تلاشمو کنم تا اگه مسئولیت پذیر بودن تنها چیزی باشه که دو نفر نیاز داشته باشن حاضرم تو کل دنیا مسئولیت پذیر ترین باشم و دلم میخواد به آدما کمک کنم این رشته برای من ینی امیدوار بودن..
      از ته قلب دلم میخواد دیر یا زود بهش برسم
      و پشیمون نیستم ‌که فقط چند ماه مونده به کنکور شروع کردم و الان کلی مطلب رو دستمه. اتفاقا خیلی خوشحالم هر چند از آینده خبر ندارم ولی یاسی اینبارو فقط خواست بمونه پس میمونه
      امروز داشتم به این فکر میکردم که معنای مرگ چیه
      مرگ ینی اونقدر اتاقت شلوغ باشه ‌که ساعت ها دنبال چیزی توی اون اتاق بگردی ولی نه اون چیزو پیدا کنی نه بدونی چی بوده ...
      برای تو چ معنایی داره این واژه؟
      امروز نمیدونستم چطور خستگیمو بفرسم بره موبایلمو روشن کردم خواستم برا دوستام که خیلی وقت بود دیگه با هم در ارتباط نبودیم پیام بدم ولی به خودم گفتم هعی این تو بودی که نخواستی باشی و دیوونه وار داشنم میگشتم تا اینکه رسیدم اینجا از این بابت خیلی خوشحالم
      مرسی که شنیدی و میشنوی.. تا فرا رسیدن روزای خوب خدانگهدار
      یاسم
      ترانه احساسم
      رپر علیمییی من
      الان تو کجایی؟
      با کدوم حس همراهی؟
      بیا ببینم چیکار کردی و از خودت خبرای جدید بده :*
      قربونت بشممم خب ..میشنوم تو رو هر لحظه که برام تعریف کنی و دلت بخواد حرف بزنی ❤️پیام خصوصیم هست ، میتونی هرچی دوست داشتی بفرستی واسم.دوست میدارم زیاد *_*

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      هی خانم ، نیس خط پایان اینجا
      شمعو بگیر تو دستات
      نورو ببین تو چشمای استاد
      انرژی منفی اینجا نیستا
      بدو بدو واسه هدفات
      قورت بده تو همه تلاشات
      استارت بزن تو از صفر
      شل نگیر، بگیر سفت
      باور نداری ببین مقتدا
      ببین باران
      ببین سامان
      ببین‌دگر یاران
      اینجا فرومه
      تا‌پیکاش واسه از الان شروع کنم میشه یا نمیشه و این حرفاس
      استارت بزن تو هر حالتی
      صفر یا صدو‌ هرچی ک واردی
      تو که داری باورشو
      تو که میری راهشو
      نبین اونا رو ک ندارن باور
      میگردن ب دنبال یاور
      پس ناامید نشو
      امید لقمه ی راهته
      دل ندی به هدف ، وا میره
      از چنگت به فنا میره
      پس بگیر تو مشتت هدفو
      غر نزن تموم مسیرتو
      لذت مقصد به مسیره
      اگر چه راهش پر از اسیده
      میشنوم روزی ک میرسه
      دختری ک میرفت ب مدرسه
      اسمش رو زبونا رمز موفقیت میشه
      آره سهم خودت از باور میشه
      یه نقطه میره زیر باورو
      هدفت خود یاور میشه
      بدون فازی.. وقتی میدی به انجمن روحیه
      هیشکی نبینه هم یکی هس..اسمش سودیه
      وزن و قافیه جور نمیکنم برات نصف شب
      نور تو درون ماس..حتی اگه تاریکیم مثل شب
      فردا صب که پا نشدیم از تو خواب
      هیچی نمونده ازمون.. جز یه قاب
      پس فازی راست میگه بجنگید تا آخرین دم
      میدونم هیچی نمیشیم...کیو گول میزنم
      ویرایش توسط alicr : 03 شهریور 1402 در ساعت 15:57

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alicr نمایش پست ها
      بدون فازی.. وقتی میدی به انجمن روحیه
      هیشکی نبینه هم یکی هس..اسم سودیه
      وزن و قافیه جور نمیکنم برات نصف شب
      نور تو درون ماس..حتی اگه تاریکیم مثل شب
      فردا صب که پا نشدیم از تو خواب
      هیچی نمونده ازمون.. جز یه قاب
      پس فازی راست میگه بجنگید تا آخرین دم
      میدونم هیچی نمیشیم...کیو گول میزنم
      اهای سودی
      وقتی تزریق میشد روحیه
      تو رگت میشد تغذیه
      اینا حق تو‌بود
      چون گوشت با حرفام بود
      نبینم قابتو رو دیوار
      تا وقتی نورم میکنه تو رو بیدار
      جنگ جنگ تا پیروزی
      سودی میبری این بازی کثیف رو تو بزودی

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن