خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آقا یکی به من بگه چطوری باید تست کار کنم

سلام . خوبین؟
      الان که دارم اینو مینویسم حسابی کلافه ام . همه جا شندیم که میگن برای خوندن یه مبحث اول برو سراغ درسنامه بعد چندتا تست آموزشی بزن بعد برو سراغ تست زماندار و کم کم بیار پایین زمان تستو تا برسی به اون غالب استاندارد . تا اون مرحله خوندن درسنامه اوکیه ولی طی کردن مراحل بعدی باعث سردر گمیم شده و نمیدونم با تستا چطور برخورد کنم . اول اینکه منبع برای تست آموزشی و تست عادی باید جدا باشه؟ اگر نه چطوری تست آموزشی رو انتخاب کنم مثلا از ۲۰۰ تا سوالی که واسه یه مبحث وجود داره؟ اصلا چطور برخورد کنم با تست آموزشی ؟ بعد اینکه تست های زماندار رو هم باهاش دقیقا مثل آزمون برخورد کنم؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انجمن قبلنا جای مفید تری بود=))

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چیزی که مشاورم گفته و من ازش نتیجه گرفتم (اینم بگم که ايشون مشاور خیلی از تک رقمی ها بودند)تست آموزشی و زمان دار از همون یک منبع که برای آموزش انتخاب کردید می زنید 2.تست آموزشی به ترتیب ۱،۲،۳،۴،۵ از تست شماره یک شروع می کنید به زدن و پاسخ بررسی می کنید بعد سراغ تست بعدی و همین طور تا حدود ۵۰ تا بستگی به مبحث هم داره اگه ساده تر باشه کمتر نیازه
      ۳.تست زمان دار هم از ۱۰ تا می تونید شروع کنید بعدش ۲۰ تا و... بسته به تسلط افزایش بدید

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این ویس و مقاله هم کمک تون می کنه یه جاییش رتبه 1 هم صحبت می کنه
      داخل گوگل جستجو کنید ویس رتبه جدید شما
      ویرایش توسط niloo23 : 23 بهمن 1401 در ساعت 23:32

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ati_zareii نمایش پست ها
      سلام . خوبین؟
      الان که دارم اینو مینویسم حسابی کلافه ام . همه جا شندیم که میگن برای خوندن یه مبحث اول برو سراغ درسنامه بعد چندتا تست آموزشی بزن بعد برو سراغ تست زماندار و کم کم بیار پایین زمان تستو تا برسی به اون غالب استاندارد . تا اون مرحله خوندن درسنامه اوکیه ولی طی کردن مراحل بعدی باعث سردر گمیم شده و نمیدونم با تستا چطور برخورد کنم . اول اینکه منبع برای تست آموزشی و تست عادی باید جدا باشه؟ اگر نه چطوری تست آموزشی رو انتخاب کنم مثلا از ۲۰۰ تا سوالی که واسه یه مبحث وجود داره؟ اصلا چطور برخورد کنم با تست آموزشی ؟ بعد اینکه تست های زماندار رو هم باهاش دقیقا مثل آزمون برخورد کنم؟
      سلام عزیزم
      منبع ک یکی کافیه
      پیشنهادم اینه تستا رو واسه خودت دسته بندی کنی حالا یا بصورت زوج و فرد یا دو تا در میون و‌..
      ببین مثلا ۲۰۰تا تستو واسه خودت ۱۰۰تا تست زوج اموزشی کار کن ۱۰۰تا تست دیگشو زماندار یا میتونی تعداد تست اموزشی رو واسه خودت بیشتر انتخاب کنی این دست خودته

خب حالا نحوه برخوردت اینجور باشه که :
      تست های اموزشی رو‌صرفا واسه یادگیری کار کنی و برات زمان مهم نباشه و اگر غلط زدی برگرد رو پاسخنامه و نحوه حل تستو ببین و یاد بگیر
      اما در تست زماندار باید واسه خودت زمان بزاری و دقیقا مثل ازمون برخورد کنی تا سرعتت بره بالا و همچنین تمرکزت
      اوکیه ؟ مشکلی بود بازم بپرس

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن