خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

حذف نوسان!( لطفا کمک کنین )

سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه. یه سوالی داشتم من فصل نوسان رو که شروع کردم حس میکنم اصلا نمیتونم با این فصل کنار بیام با اون نمودار های مکان زمان کهt/8 اینا رو باید پیدا
      بکنی و دایره مرجع و... هیچ جوره نمیتونم بفهمم از هر درسنامه ای بگین نگاه کردم ولی نفهمیدمش به نظرتون حذفش کنم؟؟؟؟ اخه تعداد تستاش 4 تاس حیفه که حذف کنم. استادی میشناسین این فصلو خوب درس داده باشه؟ ممنون میشم کمکم کنین

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابم نشرالگوعه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آقای عمادی این فصل را خوب توضیح داده
      من خودم مشکلم حل شد
      تک فصل ویدیوش را بگیر و ببین
      بعد تست بزن تا مطلب برات جا بیوفته
      خلاصه نویسی هم به دسته بندی خیلی کمک می کنه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nadiiia نمایش پست ها
      سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه. یه سوالی داشتم من فصل نوسان رو که شروع کردم حس میکنم اصلا نمیتونم با این فصل کنار بیام با اون نمودار های مکان زمان کهt/8 اینا رو باید پیدا
      بکنی و دایره مرجع و... هیچ جوره نمیتونم بفهمم از هر درسنامه ای بگین نگاه کردم ولی نفهمیدمش به نظرتون حذفش کنم؟؟؟؟ اخه تعداد تستاش 4 تاس حیفه که حذف کنم. استادی میشناسین این فصلو خوب درس داده باشه؟ ممنون میشم کمکم کنین
      با اجازه بزرگترای انجمن ، به نظرم کتاب آموزش شگفت انگیز رو نگاه کنی متوجه میشی ، این تکنیک بازه زمانی طبق اون دایره مثلثاتی حل میشه البته ولی وقتی رو مباحث مسلط شدی برو سراغ این تکنیک ، تست هم ازش حل کنی کامل متوجه میشی ، میرحسینی هم فکر کنم ترکیب دایره و معادله هماهنگ ساده رو خیلی خوب درس داده ولی بازه زمانی رو مطمئن نیستم
      ای که در فصل خزانم دیده ای با پشت خم
      این زمستان را نبین ما هم بهاری داشتیم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Archer_44 نمایش پست ها

با اجازه بزرگترای انجمن ، به نظرم کتاب آموزش شگفت انگیز رو نگاه کنی متوجه میشی ، این تکنیک بازه زمانی طبق اون دایره مثلثاتی حل میشه البته ولی وقتی رو مباحث مسلط شدی برو سراغ این تکنیک ، تست هم ازش حل کنی کامل متوجه میشی ، میرحسینی هم فکر کنم ترکیب دایره و معادله هماهنگ ساده رو خیلی خوب درس داده ولی بازه زمانی رو مطمئن نیستم
      اون کتاب رو هم درسنامشو خوندم ولی کنکوری نیست اصلا از روش عادی رفته اصلا معضل شده برام این فصل

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hastyhh نمایش پست ها
      آقای عمادی این فصل را خوب توضیح داده
      من خودم مشکلم حل شد
      تک فصل ویدیوش را بگیر و ببین
      بعد تست بزن تا مطلب برات جا بیوفته
      خلاصه نویسی هم به دسته بندی خیلی کمک می کنه
      واقعا؟؟؟ کجا هست فیلماش

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا؟؟؟ کجا هست فیلماش
      تو آپارات یه پنل تحلیل آزمون هست . اونجا تحلیلش را پیدا کن . لینک کانالش را داده .بگیر ببین اونو
      آقای ایروانی هم می گن کارش خوبه .من خودم دوره های توربوش را دیدم و راضی بودم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hastyhh نمایش پست ها
      تو آپارات یه پنل تحلیل آزمون هست . اونجا تحلیلش را پیدا کن . لینک کانالش را داده .بگیر ببین اونو
      آقای ایروانی هم می گن کارش خوبه .من خودم دوره های توربوش را دیدم و راضی بودم
      خیلی ممنونم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      نمیدونم چرا بچه ها انقدر از این نوسان میترسن در صورتیکه هیچی نداره
      یحیوی ببین
      از طرح درس استفاده کن فقط جلساتی که نوسان گفته رو ببین میاد نمودار ها که همه میلنگن رو با یه کله قند و حبه قند جوری بهت یاد میده که تا 20 سال دیگم تستشو دیدی بزنی.
      بعدش هم کل تستای کنکور حل کن
      باباجان اون تستای تالیفی سخت که شما میری نشر یا هر کتاب دیگه میبینی 100 سال یه بار کنکور نمیاد
      روند کنکور خیلی خوب بوده
      بخونید لامصبا
      این فصلا رو حذف نکنید صرفا بخاطر اینکه منبع تون پره از تستای سختی که شاید تو کنکور 2-3 تا ازش بیاد....
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

سلام دوست عزیز
      نمیدونم چرا بچه ها انقدر از این نوسان میترسن در صورتیکه هیچی نداره
      یحیوی ببین
      از طرح درس استفاده کن فقط جلساتی که نوسان گفته رو ببین میاد نمودار ها که همه میلنگن رو با یه کله قند و حبه قند جوری بهت یاد میده که تا 20 سال دیگم تستشو دیدی بزنی.
      بعدش هم کل تستای کنکور حل کن
      باباجان اون تستای تالیفی سخت که شما میری نشر یا هر کتاب دیگه میبینی 100 سال یه بار کنکور نمیاد
      روند کنکور خیلی خوب بوده
      بخونید لامصبا
      این فصلا رو حذف نکنید صرفا بخاطر اینکه منبع تون پره از تستای سختی که شاید تو کنکور 2-3 تا ازش بیاد....
      واقعا؟؟ پس حتما میبینم دیگه داشتم ناامید میشدم و حذفش میکردم ولی حیفه 5 تا تست رو ادم از دست بده خیلی ممنونم از شما اقای دکتر

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      واقعا؟؟ پس حتما میبینم دیگه داشتم ناامید میشدم و حذفش میکردم ولی حیفه 5 تا تست رو ادم از دست بده خیلی ممنونم از شما اقای دکتر
      فقط یه نکته یادم رفت
      یحیوی رو سرعت تند ببین مثلا 2x تا عین آدمای معمولی شه حرف زدنش
      بعد هر جلسه: حل کل تستای کنکور مباحث تدریس شده + یه کمی تست تالیفی از بحث نمودار تا قشنگ برات جا بیوفته روشی که میگه
      سوال تالیفی هم خواستی بزنی بزن. حرفی نیست. اما قبلش حتما یه سر به تستای نوسان و موج کنکور 401 و دی امسال و کلا چند سال اخیر بزن تا یه وقتی خدای نکرده با دیدن سوالای سخت تالیفی ناامید نشی از روندی که طی کردی. اگرم احیانا آزمونی میری به فرض که 600 تا تست از نوسان حل کردی اما مثلا درصدت اومد 30. بازم ناامید نشو. کنکور هر تستی بدن میزنی نهایت یکی رو رها کنی.

موفق باشی
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

فقط یه نکته یادم رفت
      یحیوی رو سرعت تند ببین مثلا 2x تا عین آدمای معمولی شه حرف زدنش
      بعد هر جلسه: حل کل تستای کنکور مباحث تدریس شده + یه کمی تست تالیفی از بحث نمودار تا قشنگ برات جا بیوفته روشی که میگه
      سوال تالیفی هم خواستی بزنی بزن. حرفی نیست. اما قبلش حتما یه سر به تستای نوسان و موج کنکور 401 و دی امسال و کلا چند سال اخیر بزن تا یه وقتی خدای نکرده با دیدن سوالای سخت تالیفی ناامید نشی از روندی که طی کردی. اگرم احیانا آزمونی میری به فرض که 600 تا تست از نوسان حل کردی اما مثلا درصدت اومد 30. بازم ناامید نشو. کنکور هر تستی بدن میزنی نهایت یکی رو رها کنی.

موفق باشی
      حتما همین کارو میکنم و اینکه یه سوال داشتم ازتون ممنون میشم جواب بدین من فارغ التحصیلم و تمام تایمم خالیه عیبی نداره برای زیست و ریاضی فیلم ببینم؟ قبلا درصدام کم بود ولی با کلاس رفتن بهتر شده اومده بالای 60 البته با سرعت 2 میبینم اینا رو

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nadiiia نمایش پست ها
      حتما همین کارو میکنم و اینکه یه سوال داشتم ازتون ممنون میشم جواب بدین من فارغ التحصیلم و تمام تایمم خالیه عیبی نداره برای زیست و ریاضی فیلم ببینم؟ قبلا درصدام کم بود ولی با کلاس رفتن بهتر شده اومده بالای 60 البته با سرعت 2 میبینم اینا رو
      روزی اگر برنامه تست زنی و مطالعه ات زودتر تموم شد و دلت بهونه گرفت و شور به دلت افتاد که حالا بقیه تایمم رو چیکار کنم بشین دلی این فیلمارو ببین اما نه در حدی که به بدنه اصلی برنامه ات آسیب بزنه و یا خسته ات کنه، اون فیلم میشه تفریح امروزت. شما اگه برنامه امروزت پُره پر باشه بازم میری سمت تفریح کردن و مثلا بیرون رفتن؟ قاعدتا خیر. حالا این فیلما رو هم یه تفریح سالم در نظر بگیر. حتی میتونی تایم ناهار مثلا یک ساعت فیلم کلاس استاد x رو ببینی. اما یه راه خوب که بازده هم از این تفریح کردن بگیری اینه که شما نیای دوباره از جلسه صفر شروع کنی به کلاس دیدن فقط مبحثی که ایراد داری فیلم ببین یا حداقل مبحث یا فصلی که تا حالا هیچی ازش نخوندی و به شدت ازش میترسی، اسمش که میاد رعشه بیفته تو وجودت یا به هر نحوی نتونستی سراغش بری، حتی برو سراغ مباحثی که کلا حذف شون کردی و نمیخوای بخونی همون مبحث رو از طرح درس یه دبیر خوب بشین ببین. دلیل هم دارم برای حرفم، یه سری بچه ها همیشه روی رنج درصدی خاصی میمونن معمولا اونایی که چندسال پشت میمونن افرادی ان که هیچ وقت سراغ مباحث جدید و حذفیات نمیرن، این بچه ها هیچ وقت نمیرن سراغ مباحثی که تا حالا نخوندن یا ایراد دارن، بنابراین روی درصد خاصی باقی میمونن. شما 50 بار دیگم که بعنوان برای مباحثی که بلدی فیلم ببینی، تست بزنی و مرور انجام بدی چه فایده داره؟ باید بپردازی به مباحث کم تسلط و نخوانده های پارسال یا امسال ات تا قفل درصدات بشکنه و پیشرفت کنی.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شاید چون ذهنیتی که نسبت بهش داری سختگیرانه ست؟
      من اینجوری بودم
      کتاب درسیت رو بردار بشین همه سوالاش رو تحلیل کن بعد که از فهمیدن همش مطمعن شدی از تست ساده شروع کن یواش یواش برو جلو بعدشم سوالای کنکور رو تحلیل کن
      نوسان فقط طولانیه سعی کن راحت تر بهش نگاه کنی
      قضیه رو حل شده ببین ...بخونش خب؟ من خودم موقع جمع بندی خیلی بابت نخوندنش پشیمون شدم
      دو سه تا سوال ازش میاد و میتونه رتبه ت رو جا به جا کنه شهرت رو جا به جا کنه
      برات آرزوی موفقیت میکنم

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Banno نمایش پست ها
      شاید چون ذهنیتی که نسبت بهش داری سختگیرانه ست؟
      من اینجوری بودم
      کتاب درسیت رو بردار بشین همه سوالاش رو تحلیل کن بعد که از فهمیدن همش مطمعن شدی از تست ساده شروع کن یواش یواش برو جلو بعدشم سوالای کنکور رو تحلیل کن
      نوسان فقط طولانیه سعی کن راحت تر بهش نگاه کنی
      قضیه رو حل شده ببین ...بخونش خب؟ من خودم موقع جمع بندی خیلی بابت نخوندنش پشیمون شدم
      دو سه تا سوال ازش میاد و میتونه رتبه ت رو جا به جا کنه شهرت رو جا به جا کنه
      برات آرزوی موفقیت میکنم
      خیلی ممنونم ازت دوست گلم همچنین شما موفق باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن