خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: با این وضعیت شخمی حاکم بر بازار کتاب چه می کنید؟

رأی دهندگان
    38. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • میخرم دیگه چاره ای نیست

8 21.05%
    • فقط از PDF میخونم

5 13.16%
    • بخشی از منابع رو از PDF میخونم

13 34.21%
    • لعنت بر مافیا

12 31.58%
    صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 73
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

هشـــدار برای کنـــکوری 1403 خطر له شدن زیر بار فوق سنگین هزینه کتاب

دوستان
      اینطور که بوش میاد قراره هزینه کتابای کمک درسی دوباره افزایش پیدا کنه قبلا هر به 6 ماه 100 تومن رو هر جلد میرفت ولی این بار کمی فرق داره

سال بعد طوری قیمتا افزایش پیدا میکنه که عملا برای هر جلد کمک درسی حدود 600 - 700 صفحه ای باید کمه کم 600 هزار بدی که برای یه کتاب 2 جلدی معمولی هزینه ات میشه حدود 1 و 200
      444444.png

اگه همینطور پیش بره فک کنم قیمت کتابای کنکور برسه به هزینه کلاسا و دیگه عملا کتابای چاپ شده رو فقط آغازاده ها بتونن بخرن
      (اتفاقی که همین الانم افتاده و خیلی ها دارن از PDF میخونن)
      چ بگویم؟

فقط چن تا نکته میگم برای 403 به بعد

««« لطفا توجه کنید»»»

نکته 1:
      بچهای کنکور 1403 و شاید بعدتر
      شما امسال منابع 402 و حتی 401 رو بخرید برای کنکور سال بعد. حتی اگر تونستید کتاب دست دوم تمیز بخرید. یه جوری کار رو جمع کنید که تابستون و پشت بندش مهر سال آینده نخوری به قحطی
      یهو میبینی 4 تا کتاب انداختی سبد خریدت شده 4 تومن که با همون 4 تومن میشه کل منابع ک میخای رو همین الان در بیاری، الکی گول تبلیغات مولف و انتشارات رو نخورید که میگن تغییرات داشته کتاب مون و فلان کردیم و ... همشون چرت میگن. منتظر کتابای جدید هم نمونید که معمولا تا مهر نمیان و شما می مونی و کتابای گرون قیمت و 4-5 ماه زمان تلف شده.
      نکته 2:
      از هر درس فقط و فقط یه منبع بخرید. قبل خرید هم خودتون برید کانال های رایگان مثل کتابیکو و ... PDF تمام منابع بازار دانلود کنید و بشینید قشنگ بررسی کنید ببینید با کدوم منبع بیشتر حال میکنید و کدوم به نظرت برات مناسب تره، حتی یه مقدار از هر فصل کتاب رو بخون و تستاشو بزن تا بعدا که خریدی پشیمون نشی چرا اون یکی منبع رو نگرفتم.
      نکته 3:
      به هیچ عنوان برای خرید منبع نظر نخواید از بقیه. تهش خودتی و اون منبع که باید 1 سال ازش کار بکشی اگه طبق نظر من یا فلان دوستت رفتی یه منبعی خریدی که 2 ماه بعد حالت ازش بهم خورد دیگه نظام قدیم و n سال پیش نیست که یه کامیون کتاب بتونی تو زیرزمین خونه ات دپو کنی. دیگه در بهترین حالت 600 ضرر میدی رو هر جلد کتاب (فرض میکنیم کتابی که خریدی رو 200 آب کنی و 400 هم بدی کتاب جدید بگیری که میشه 600 تومن ضرر) امیدوارم انتخاب تون مناسب سطح و لول خودتون باشه نه نظرات یک مشت بازاریاب و ...
      نکته 4:
      کتابای آزمونی میشن منبع دوم به بعد شما که به نظرم نیازی نیست اونارو امسال و همین الان بگیرید. چون اونا هرچقدرم افزایش قیمت بخورن سال بعد چاپای قبلی شون رو میشه گیر آورد. فروش کمی دارن هر سال و انقدر بچها درگیر منابع جامع و آزمونای آزمایشی میشن که 99 درصدشون حتی نمیرسن همون منبع اول رو تموم کنن چه برسه حالا بیان منبع آزمونی هم تهیه کنن اینه که کتابای آزمونی و کتابای سطح بالا همیشه از سال قبل اضاف میاد و از الان نمیخواد نگران گرون شدنش باشید. اما منبع اول تون رو همین الان تهیه کنید. حتی بعضی سایتا چون الان فروش کتاباشون کم شده و بچه ها معمولا تو فکر خرید نیستن میان گاها تخفیفای خوبی قرار میدن که شما میتونی استفاده کنی. مخصوصا دم عید. حتی به نظرم میتونید بگردید منابع چاپ 1400 پیدا کنید که اونا از منابع چاپ امسال هم ارزون تر و مناسب ترن و اینم بگم: مطمئن باش هیچ تغییر خاصی نکردن. (دیگه قبل تره 1400 توصیه نمیشه البته برای ریاضی فیزیک ایرادی نداره به نظرم که چاپ حتی 99 بگیرید باباجان تغییر نداشتیم اینو بفهمید لطفا)
      نکته 5:
      کنکوری 403 از همین الان شروع کن به بررسی منابع مختلف و زور بزن منابعت رو تا قبل برگزاری کنکور تیر تهیه کنی و تابستون که همه بچه ها دنبال این منبع خوبه یا اون یکی ان تو استارت مطالعه ات رو قوی زده باشی.
      نکته 6:
      بعد انتخاب منبع و گرفتنش چشاتو روی هر بنی بشری که گفت این منبع فلانه و خوب نیست ببند و با همون یه منبع بیا جلو اگرم منبع اضافه تر خواستی آزمونای آزمایشی هست بخدا هیچ کتابی به روز تر از این آزمونا نیست اونارو بگیر تو خونه بزن میشه منبع دومت میشه منبع تکمیلی. گول حرفای تبلیغاتچی ها رو نخورید که میگن این منبع مطابق آخرین تغییرات کنکور هست و اون یکی تستاش فلانه . همه اینا یه مشت دروغ گو ان که استخدام شدن برای فروش بیشتر محصولات و سود بیشتر.
      نکته 7:
      اسم دبیر/تیم معروف روی جلد کتاب دیدی اول داخلش رو یه بررسی کن نه نه نه اول اصلا به خودت برگرد یکم بشین فکر کن ببین با خودت چند چندی؟ اصلا نیاز به اون کتاب لعنتی داری یا چون فلان آدم اینو نوشته حالا میخوای بگیریش؟ اگه واقعا نیاز بهش پیدا کردی برو بررسیش کن ببین اگه واقعا به درد بخور بود و منبعی بود که بتونی باهاش جلو بیای و نخواد که عوضش کنی تهیه کن وگرنه ضرر میلیونی میدی. مخصوصا بچه های 403 و 4 که دیگه منابع چاپی سال های آینده برای شما عملا کالای لوکس بحساب میاد.
      نکته 8:
      بعضی دبیرا هر سال میگن باید چاپ جدید رو حتما تهیه کنید و کلی تغییر داشتیم و فلان. چرت میگن به حرفاشون اصلا توجه نکنید.
      نکته 9:
      بعضی منابع خیلی عالین و اصلا درجه یک، اصلا خدا. اما به کار شما نمیان. بعضی منابع کمک درسی زیاد خوب نیستن (لااقل نظرات راجع بهشون خوب و مثبت نیست) اما شما وقتی باهاش کار میکنی میبینی که ای جان چقدر خوب دارم با این منبع جلو میام و درصدت رشد پیدا میکنه و خیلی عالی داری جلو میای باهاش. اینجور مواقع شما اگه منبعت رو عوض کنی در واقع داری به خودت خیانت میکنی حتی اگه اون منبع رو خود نویسنده اش بیاد بگه آشغال تحویل ملت دادیم.
      نکته 10:
      بضی اوقات روی یه منبع انقدر تبلیغ میشه که شما یه حس کاذب اگه اینو نداشته باشم هیچی نمیشم پیدا میکنید، به این صورت که یک مشت شغال میان یه منبع رو عالی جلوه میدن و بقیه منابع رو میگن آشغاله. اینجا هم دقیقا مثل نکته 7 به خودت رجوع کن. ببین واقعا این منبعی که داری میزنی داره بهت کمک میکنه؟ بحث سر خوب و بد بودن نیست. بحث سر پیشرفت یا درجا زدنه. بحث اینه که اون منبع واقعا به دردت بخوره یا ن
      نکته 11:
      این چن سال خیلی رایج شده رتبه های برترها، مشاورا و تیمای مختلف فروش میان میگن چند منبعی نباشی باختی و مثلا اگه 4 مدل کتاب مختلف واسه زیست نزنی هیچ وقت نمیتونی به درصدای بالا برسی. راست هم میگن برای مثلا رسیدن به درصد 80 زیست باید پاره شی جر بخوری تا اینقدر بزنی کلی عرق ریختن میخاد. شما ببینید کسی که داره از تابستون نهم به دهم زیست میخونه و هر سال یکی دو کتاب زده تا برسه به کنکورش میتونیم بگیم لااقل 6-7 جلد کتاب کار کرده. خب اگه این آدم بیاد آزمون زیست بزنه 80 اولین کاری که میکنه تا ازش بپرسی چه منابعی کار کردی که به این درصد رسیدی برات یه لیست پُر پیمون آماده میکنه میگه بیا اینارو زدم تا به این محدوده از تسلط رسیدم. اما خب شما حتما نیاز نداری زیست رو 80 بزنی تا قبول شی. درصدای خیلی کمتر و معقول هم قبولی داشتیم و خواهیم داشت که مثلا طرف زیست زده 55 درصد و بهترین دانشگاه بهترین رشته ها قبول شده. نگاه کن به زمانی که در اختیار داری، نگاه کن به برنامه هات، به توان مطالعاتی و ساعتی که ثبت کردی تا الان و تعداد تستی که در روز میزنی و ... حالا تعداد تستای هر منبعی که دلت خواست تهیه اش کنی به توان فعلیت (دقت کن= توان فعلی و نه رویاپردازی فرداهات) تقسیم کن ببین اصلا میرسی این حجم از منبع و تست رو کار کنی یا این منبع هم میفته یه گوشه از اتاق خاک میخوره باز؟
      نکته 12:
      متاسفانه بعضی کتابا عجیب حجیم اند. بعضی منابع انگار نوشته شدن برای یه دانش آموز که خوره مثلا زیست بوده. خوره شیمی بوده. خوره فیزیک و ریاضی بوده. اینا برای یه کنکوری که 4 درس تخصصی داره و همه رو هم باید بخونه، برای یه دانش آموز دوازدهمی که بار امتحان و مدرسه هم رو دوشش سنگینی میکنه، برای یه فارغ التحصیل که تو عمرش تا حالا 40 تا تستم نزده میشن منبع عالی و جامع برای کمال گرایی واسه نخوندن . باعث میشن هیچ وقت شروع نکنی. باعث میشن قهر کنی با درس X. متنفر شی از درس Y و ...
      من جایی از حرفام گفتم این منابع آشغالن؟
      جایی از حرفام گفتم آی مردم لعنت به این منبع؟
      نه...
      فقط حرفم اینه
      دوست خوبم
      شما قبل اینکه جوگیر شی بری یه منبع به شدت حجیم انتخاب کنی بگیریش بندازی گوشه اتاقت و لاش هم باز نکنی یکمی فکر کن. به زمانت به توانت به همه چی. اول خوب فکر کن. خیلی از بچهای شروع صفری از بهمن و اسفند دقیقا همونایی بودن که تابسون بحث میکردن سره اینکه مبتکران 8 جلدی واسه شیمی بهتره یا اون یکی منبع، اما الان نه لای مبتکران تونستن باز کنن و نه اصلا شیمی خوندن ....

اگه جایی از حرفام با تندی و لحن بد حرف زدم عذر میخام
      باید برم
      خدافظ عزیزان
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من یه قلم نوری خرید مارکxppen. قیمت ۱۵۰۰ هم به گوشی وصل میشه هم لپ تاپ pdf دانلود میکنم راحت روش مینویسم عادت کردم. کتابم نمیخرم عالیه
      ویرایش توسط farzaddd : 21 بهمن 1401 در ساعت 13:20

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هعی................
      خدا بگم چکارشون کنه
      الان خودم کتاب فیزیک واقعا موندم چه کنم .
      یه جامع تک جلدی خیلی سبز دست دو چاپ99 خریدم چندان خوب نیس. سراسری 98 به بعد رو نداره و یدونه سه سطحی پایه .
      همش حس میکنم منابع کمه .
      pdf یه سختی داره وکتاب خریدن هم وحشتناکه..........

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درمورد خرید کتاب دست دوم اینم من اضافه کنم؛
      دوستانی که تهران تشریف دارید یه سر به انقلاب بزنید. چاپ هر سال رو با هر کیفیتی که بخواید راحت می‌تونید پیدا کنید.
      البته یکم باید بگردید تا مناسب‌ترین قیمت رو پیدا کنید، چون بعضی فروشنده‌ها کتاب رو به قیمت 20٪ قیمت روی جلد میخرن و خودشون 80٪ میفروشن.
      اما فروشنده‌های خیلی منصف هم زیادن.
      من انقدر هزینه‌ی منابع اولم زیاد شد که زورم اومد برم کتابای فصل آزمونم از سایت بگیرم
      1 میلیون و خورده‌ای کتاب رو با 380 تومن جمع کردم
      آدرسم بدم: از ایستگاه مترو تئاتر شهر به سمت میدان انقلاب که پیاده برید، از خ فلسطین به بعد دیگه کم کم دیده میشن. اکثر این مغازه‌ها هم تو پاساژایی هستن که یه آقایی جلوشون داره داد میزنه و دستتو میگیره و به زوووور میخواد از مغازه دیدن فرمایید
      باید به نوعی زندگی کنید که گویی برای دومین بار به دنیا آمده‌اید
      و اینک خطاهایی که در زندگی نخست انجام داده بودید را اصلاح می‌کنید...
      ویرایش توسط _Haniel : 21 بهمن 1401 در ساعت 14:09

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      هزینه هاش یجوری بالا رفته ک ب نظرم کنکوری ها همین پول رو تو هر کاری سرمایه گذاری کنن موفق ترن و زودتر ب نتیجه میرسن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر توی دیوار بگردید کتاب های خوبی پیدا میشه ، البته بعد کنکور زیاد میزارن

من یک کتاب زیست دوازدهم 1400 خریدم 130 ت واقعن نو هست
      طرف تمام کتاب هاش نصف قیمت زده بود چون قبول شده بود

توی کتاب فروشی ها هم گاهن کتاب چاپ پارسال پیدا میشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      من یه قلم نوری خرید مارکxppen. قیمت ۱۵۰۰ هم به گوشی وصل میشه هم لپ تاپ pdf دانلود میکنم راحت روش مینویسم عادت کردم. کتابم نمیخرم عالیه
      کاش افراد با تجربه ای مثل شما بیان از تجربه هاشون بگن مثلا یه تاپیک جمع کنیم راجع به نحوه استفاده از pdf ها و مطالعه از روی سیستم

اما دوست خوب حالا من چندتا سوال میپرسم که جواب شما به خیلیا که میخوان pdf بخونن میتونه کمک کنه ممنون میشم پاسخ بدین

1- چطور تونستی عادتش رو ایجاد کنی؟ بعنوان من خیلیا رو دیدم هنوز به این باور نرسیدن که با pdf هم میشه درس خوند و نتیجه گرفت حالا بهردلیل مثلا طرف یه عمری با نسخه چاپی جلو اومده و ... بطور کلی خیلیا نسبت به این قضیه گارد دارن و سوال من اینه چطور شما به این ذهنیت غلبه کردی؟

2-دانش آموزی به تلگرام و گپ های داخلش معتاده به محض اینکه سیستم روشن شد غرق این فضا میشه چه کارهای لازمه تا بتونه با سیستم صرفا کار درسی انجام و درگیر کارهای دیگه نشه؟ معمولا استفاده ی از نسخه چاپی یک تفکیک خوب بین تایم های درس خواندن و استراحت بود به این صورت که شخص وقتی سر سیستم بود یعنی در حال تفریحه نتیجتا میشد روی تایم استراحت کنترل بهتری داشت.

3-یه عده با این قضیه مثل داستان آزمون دادن و ایجاد تعهد برای ادامه برخورد میکنن معمولا نسل قدیم اینطور فکر می کند. من به چشم دیدم طرف به بچه اش میگفت تو چطور با این اسباب بازی (گوشی) درس میخونی و با این کار تمام تلاش اون بچه رو زیر سوال میبرد. حالا جدای از اینکه این طرز تفکر رو منسوخ میدونم و بارها گفتم آزمون نوشتن، خرج کردن برای ایجاد تعهد احمقانه ترین راه ممکن برای گول زدن خود هست. اما شما چطور اون جدیت رو ایجاد کردی؟ اتمام یک منبع اون هم روی pdf کار سختی هست مخصوصا برای کسی که عادت به مطالعه از pdf نداره شما چه پیشنهادی دارید برای تمام کردن یک منبع دیجیتال و ایجاد اون تعهد لازم برای به پایان رسوندنش برای درگیر بقیه منابع نشدن؟

و آخرین سوال:
      4-تصور کنید دانش آموزی منابعی که نیاز داشته بصورت چاپی خریداری کرده، مدتی این منابع رو کار کرده و الان منبع بهتری وارد بازار شده که سر و صدای زیادی به پا کرده، حالا این دانش آموز بین منابع خودش و نسخه pdf منبع جدید مونده. توصیه شما چیه؟ به نظرتون چنین فردی بهتره منابع قبلی خودش رو رها و بیاد سراغ pdf منبع جدید؟ در ضمن بیشتر این نمیتونه برای خرید کتاب هزینه کنه لذا مجبوره هر منبع دیگری که نیاز بود از روی سیستم بخونه.

این ها رایج ترین سوالاتی بود که از من شده
      راجع به نحوه مطالعه pdf خیلی بحث شده حتی در همین انجمن اما هیشکی به این سوالاتی که پرسیدم تابحال پاسخ نداده ...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام استاد
      مرسی از تاپیکت چون خلأش حس میشد
      منم واسه هر درسم یه منبع فیزیکی و جامع دارم
      حسابان : خیلی سبز
      هندسه : مهروماه
      شیمی : پایه نشرالگو و فیل
      گسسته : مهروماه
      فیزیک : نشرالگو
      اما باقی منابعم پی دی اف هستن
      از تل دانلود میکنم
      با قلم نوری و برنامه ی foxit درس میخونم
      منابع اولم رو کامل میکنم
      ازمون میدم
      کلا از ۸ ساعت خوندنم ، ۴ ساعتش با لپ تاپ میگذره
      البته تا عادت کنی باهاش یکم طول میکشه
      مثلا من کلا نتم رو قطع میکنم
      یه دسکتاپ جدید ایجاد میکنم که توش فقط دروس خودمه
      اگه یوقت نتم رو هم روشن کنم
      کلا نوتیف های پیام رسان ها و باقی چیزا خاموشه
      گزینه focus assist رو هم روشن میکنم
      اینجوری هیچ disturb ایجاد نمیشه
      البته نور لپ تاپ خیلی مهمه !
      یکم طول میکشه تا دستتون بیاد
      زاویه ی مانیتور هم همینطور
      البته تعدد منابع نداشته باشین
      اگه من خیلی سبز جامع رو واسه حسابانم خوندم
      میرم یه منبع بالاتر مثه نشرالگو جامع
      یجورایی باید به خودت این قول ها رو بدی :
      ۱. تا منبع فیزیکیت رو تموم و دوره نکردی سراغ پی دی اف نری
      ۲. منبع دومت بجای اینکه دهن پر کن باشه ، بهتره مناسب خودت باشه
      مثلا نشرالگو جامع واسه من فوق العاده بود
      در حالی که همه رفتن هرکول دانلود کردن و هیچی به هیچی
      ۳. هیییچ الزامی نیس منیع پی دی اف شمت حتما به انمام برسه
      چرا یه مبحثی خیلی روتین رو باید وقت الکی روش صرف کنی
      در حالی که منبع اصلیت تمام و کمال گفته ؟
      یه ازمون بگیر ازش ببین اگه ایراد داری برو سراغ پی دی اف

پ.ن : به تک تک کلماتم نقد وارد هست و پذیراس هم هستم
      موفق باشین

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم الان 2سالی میشه کتابامو از کتابیکو دانلود میکنم و با لپ تاپ میخونم کلا برا هر درسی هم یه منبع میخره و آپلود میکنه و برا جمعبندی ها هم یه منبع که اکثرا خوبن
      حتی الان که قراره ترمیم معدل انجام بدم خرداد ماه کتابا ماجرا من و درسام برا نهایی گذاشته
      توصیم بهتون واسه اینکه درگیر وسواس تعدد منابع نشین فقط عضو این کانال بشین و استفاده کنید و برا منبع دوم هم هیچی بهتره آزمونا آزمایشی نیس یه کانال دیگه هم دارم فقط آزمونا آزمایشی رو میذاره اینم منبع دومم که بعد تموم کردن یه فصل از کتاب میزنمش از آزمونا
      و برا جزوات و خلاصه هم کانال کنکوری لایف رو دارم از اون جزوه و خلاصه دانلود میکنم
      نمونه سوالا نهایی هم از خود سایت قلمچی
      هرکی هم اینا رو داره و 20نهایی و معدل 20 و رتبه 20 رو نیاره حیف نونه واقعا
      اها در مورد پی دی اف من با foxit pdf میخونم راحت میشه علامت گذاری کنید هایلایت کنید و حتی note هم بزارین
      نمیدونم چرا خیلیا تو انجمن نسبت به پی دی اف خوندن گارد دارن
      تا اونجایی که من دیدم اکثر خارجیا با لپ تاپ درس میخونن و جزوه مینویسن
      و البته مطالعه من اینجور شده که کلا ۵ تا دفتر دارم ۱ دونه برا گزارش مطالعمه ۴ تاش برا خلاصه نویسی و جزوه نویسی از رو پی دی افه موقعی که میخوام مرور کنم از رو جزوه تالیفی خودم میخونم راحت
      و در مورد برنامه ها و سوشال مدیا هم هیچ اپی رو لپ تاپم نصب نیس به جز خود گوگل برا دانلود جزوات و رفتن به سایت کانون
      گوشیمم اتفاقا همیشه بهم چسبیده ولی وقتی دارم میخونم قفله برام و ساعت مطالعمو ثبت میکنه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من راستش اگه بخوام از پی دی اف بخونم عذاب وجدان نمیذاره. حالا بحث حروم و حلالش به کنار ، یه مولف میاد کلی وقت میذاره زحمت میکشه از علمش استفاده میکنه و میاد یه کتاب کنکوری مینویسه و همون اول کتاب هم طی میکنه که راضی نیست کسی اینجوری از کتابش استفاده کنه ؛ خب اینجوری من چطور خودمو قانع کنم که مفت و مجانی از حاصل دسترنج یه آدم استفاده کنم؟
      ویرایش توسط hosseyn : 22 بهمن 1401 در ساعت 17:33

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosseyn نمایش پست ها
      من راستش اگه بخوام از پی دی اف بخونم عذاب وجدان نمیذاره. حالا بحث حروم و حلالش به کنار ، یه مولف میاد کلی وقت میذاره زحمت میکشه از علمش استفاده میکنه و میاد یه کتاب کنکوری مینویسه و همون اول کتاب هم طی میکنه که راضی نیست کسی اینجوری از کتابش استفاده کنه ؛ خب اینجوری من چطور خودمو قانع کنم که مفت و مجانی از حاصل دسترنج یه آدم استفاده کنم؟

اتفاقا من اندازه سرسوزنم عذاب وجدان ندارم.
      اونی که میتونه بره بخره ولی واقعا زوره حداقل 300 بره واسه کتاب.
      البته کتابای دوجلدی رو جلد سوال گرفتم ولی پاسخنامش pdf استفاده میکنم.

ویرایش توسط ha.hg : 22 بهمن 1401 در ساعت 19:16

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من کتابای چاپ ۱۴۰۰ رو دارم رشته تجربی واسه کنکور امسال خریده بودم که دیگه برنامه عوض شد
      به شدت تمیزن بعضیاشونو بازم نکردم
      اگه کسی خاست بهم پیام بده
      پشت کنکورم ......
      روزگارم بد نیست ،
      برگه تستی، خرده هوشی، سر سوزن مغزی........!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درس خوندن هم واسه پولداراست
      زخم هاتو دوست داشته باش. اونا شاهدای اصلی اند که چطور شجاعانه زندگی کردی.

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دقیقا قبلنا قشر ضعیف درس می خوندن و دانشگاه میرفتن تا بتونن یه کار و درامد مناسب پیدا کنن ولی با این قیمت کتاب و ازمون و کلاسای کنکور.....ادم واقعا نمی دونه چی بگه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادم روش نمیشه بپرسه ولی دوستان شما برای چرک‌نویس چیکار میکنین ؟ خیلی دفترا گرونن
      کاغذ کاهی بگیرم؟ از دیجی کالا؟ یا مثلا کجاها میشه حضوری خرید؟
      ویرایش توسط Mina0-0 : 23 اردیبهشت 1402 در ساعت 19:15

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)