خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

منبع ریاضی فقط سوالات سراسری

سلام دوستان وقتتون بخیر
      تقریبا هممون چالش های خودمون و داریم و توی مسیر خودمون هم مسیرمونو کم کم پیدا میکنیم. مشکلی که دارم اینه که برای ریاضی هنوز روش مطالعه اصولی و منبع مناسب خودمو پیدا نکردم بعد رفتن چند راه و ۶ ماه
      البته کمی با سوالات مبحثی سراسری راحتترم یعنی بهتر یادمیگیرم و پیشرفت میکنم خواستم بدونم میشه با چند دور سوالات سراسری ۱۵ سال گذشته و حل کردن به درصد ۳۰ رسید؟
      یعنی منبعی هست که بشه روش حساب کرد برای این درصد؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سوالات ریاضی کنکور یکم پیچیده شده حداقل کنارش تست های شناسنامه دار حل کن

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نه تست های گذشته شامل ایده های کتاب های نظام جدید نیستن به نظرم حداقل کتاب مهروماه یا کتاب آبی کانون رو بزن
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بستگی ب سطح کنکور داره
      هیچ تضمینی نیس
      اک 98 باشه تا 50 هم میشه
      اگ 1400 باشه 30 خیلی درصد تاپیه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خوبید بچه ها خوشم نمیاد بپرسم تو این سه ماه یک درس نقطه ضعف شدید و میشه کاری کرد یا نه .. یکی دیگه از خودم میدرسید میگفتم خب برو درست و بخون چیکار داری میشه یا نمیشه ولی خیلی واقعا ریاضی به جز پایه درسی من از بچگی باعث ترسم و حتی شاید باورتون نشه ولی تحقیر و احساس کمبودم بوده همیشه
      بهمن که این تایپک و زدم تا الان اونقدر تغییر خاصی نکردم توی ریاضی پیشرفت کردم ولی هنوزم دست و پامو گم میکنم منبع عوض میکنم با گریه این درس و میخونم و تنها وقتیه که شک میوفته به دلم که قبول نمیشم موقع خوندن ریاضیه..
      بچه هااا میشه کمکم کنید چه منبعی کار کنم تو این سه ماه حجمش زیاد نباشه حتی موج ازمونم زیاده
      و حداقل در حد اینکه بتونه دستم و بگیره سرجلسه تا حدودی کمکم کنه و چندبار سوالاتش و کار کنم
      خود سراسریارو تا اخر فروردین کار میکنم

دو ماه باقی مونده یه منبع کم حجم و حداقل سوالات روتین و ساده و بتونم پوشش بدم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین تخته سیاه رو بهت پیشنهاد میکنم. روزی 35تا تست. تا 13 تیر کلشو حل میشه با این تعداد. هم درسنامه ش خیلی خوب و ساده و روانه هم تستاش اگه خودتم باهوش باشی تا 50 درصد میرسونتت توی کنکور. شک نکن.
      تمرکزتو فقطو فقط روی منبع بذار از الان. تخته سیاه رو من برای درصد 50-60 گرفتن توصیه میکنم. اگه بتونی روزی 40 تا تست بزنی ازش هم که زودتر از اون موعد تموم میشه و واسه دوره و مرور تستایی که علامت زدی و مشکل داشتی توشون هم وقت داری. موفق باشی عزیزم
      ​hey, teacher, leave them kids alone!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط titimousavi نمایش پست ها
      ببین تخته سیاه رو بهت پیشنهاد میکنم. روزی 35تا تست. تا 13 تیر کلشو حل میشه با این تعداد. هم درسنامه ش خیلی خوب و ساده و روانه هم تستاش اگه خودتم باهوش باشی تا 50 درصد میرسونتت توی کنکور. شک نکن.
      تمرکزتو فقطو فقط روی منبع بذار از الان. تخته سیاه رو من برای درصد 50-60 گرفتن توصیه میکنم. اگه بتونی روزی 40 تا تست بزنی ازش هم که زودتر از اون موعد تموم میشه و واسه دوره و مرور تستایی که علامت زدی و مشکل داشتی توشون هم وقت داری. موفق باشی عزیزم

مرسی عزیزم ولی حجمش اندازه چیزی در حد کتابای شبمی مبتکرانه که نیمسال اول با ارامش ببری جلو من منظورم چیزی مثل جزوه های ازمون محور کم حجم بود
      مثلا هزارتست زیست داریم که خب میشه یه جمع بندی کرد یه دید کلی کرفت منظورم همچین کتابی بود

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط blonde نمایش پست ها
      سلام خوبید بچه ها خوشم نمیاد بپرسم تو این سه ماه یک درس نقطه ضعف شدید و میشه کاری کرد یا نه .. یکی دیگه از خودم میدرسید میگفتم خب برو درست و بخون چیکار داری میشه یا نمیشه ولی خیلی واقعا ریاضی به جز پایه درسی من از بچگی باعث ترسم و حتی شاید باورتون نشه ولی تحقیر و احساس کمبودم بوده همیشه
      بهمن که این تایپک و زدم تا الان اونقدر تغییر خاصی نکردم توی ریاضی پیشرفت کردم ولی هنوزم دست و پامو گم میکنم منبع عوض میکنم با گریه این درس و میخونم و تنها وقتیه که شک میوفته به دلم که قبول نمیشم موقع خوندن ریاضیه..
      بچه هااا میشه کمکم کنید چه منبعی کار کنم تو این سه ماه حجمش زیاد نباشه حتی موج ازمونم زیاده
      و حداقل در حد اینکه بتونه دستم و بگیره سرجلسه تا حدودی کمکم کنه و چندبار سوالاتش و کار کنم
      خود سراسریارو تا اخر فروردین کار میکنم

دو ماه باقی مونده یه منبع کم حجم و حداقل سوالات روتین و ساده و بتونم پوشش بدم
      سلام ببین زیاد درگیر نتایج قلم چی نشو من پارسال درصدای ریاضیم افتضاح بود اما کنکورو ۵۰ زدم
      از اونور زیستم خوب بود کنکور داغون شد

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      های.
      من خودمم تو ریاضی و فیزیک خیییلی گیر دارم. فیزیکو هنوز شروعم نکردم (:
      ولی یه چند تا چیز فهمیدم که گفتم به اشتراک بزارم. (چون دارم ریاضی رو جمع بندی میکنم و تست مست میزنم و به نتایجی رسیدم) (همشون تجربه شخصی هستند) و طبق حرف این و اون نیست.
      تست های ریاضی گزینه دو.
      من زیباتر از سوال های ریاضی گزینه دو ندیدم. + پاسخنامه ای که هیچ جا مثلش پیدا نمیشه.
      گزینه دو در درس شیمی که ثابت شدس. ولی بعد از دیدن سوالای گزینه دو خیلی ذوق کردم. (نوشتن سطح سوالا کنارش هم خیلی خوبه مثلا ساده، متوسط، سخت) ایده هاش خیییلی شبیه کنکور هستش. ولی محاسباتش کمی سخته.
      البته من محاسباتم ضعیفه. شاید به خاطر اونه .... ولیییییییی ایده ریاضیش و اون مبحثی که واسش سوال طرح میکنه خیلی به کنکور نزدیکه ... و خیلی ملو و روون هستش. (مثل طعم نوشابه پپسی)
      گزینه دو بنظرم برای تست های سطحی و مبحثی خیلی بهترن. و باهاش میتونی مبحث هارو در زمان جمع بندی مبحثی جمع کنی . (من از سوال های ویژه برنامه دی برای جمع بندی مبحثیم استفاده میکنم)
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      کتاب موج آزمونی که هم بالا اسم بردی خداییش خیلی سخته. شایدم من گاوم. ولییییییی سخته آقاااا برای کسی که میخواد درصدشو کم کم ببره بالا سخته فعلا .... بمونه آخراش جامع هاشو مثلا بزنی ... (کسی که ضعیفه در وهله اول)
      راستی تا یادم نرفته سوال های فیثاغورث هم قشنگن. یه نگاهی بهش بنداز ... پاسخنامشم خوشگله.
      در مورد سوال های خود کنکور هم بنظرم مشق شب ملاک خیلییی بهتره. و مال ده سال اخیره ....... و صد در صد چند دور زدن کنکور های سال های اخیر خیلیییی کمک کنندست.
      THE MAN WHO DIED STANDING
      ویرایش توسط robertobaggio : 20 فروردین 1402 در ساعت 16:28

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      شرمنده ولی مجبور شدم این تاپیک رو بیارم بالا................... بچه ها من جوریم که چیزی به ذهنم بیاد و فکر کنم مفیده و اگه قبلا در موردش اظهار نظر کرده باشم، و الان نظرم عوض شده باشه یا وات اِوِر، عذاب وجدان میگیرم. و باید اصلاح کنم.
      یادم رفت که بگم.........................کتاب ریاضی جامع مهر و ماه یکی از بینظیر ترین، ساده ترین، روون ترین، و منظم و هدف مند ترین کتابی هست که تو این سال کنکوری من دیدم.
      واقعا این کتاب ریاضی، من که حتی بلد نبودم یه ضرب و تقسیمم کنم، آورد بالا. حتما پی دی اف اش رو یه نگاهی بندازید.
      مخصوصا تست های برگرفته از کتاب درسیش که بنظرم امسال که کنکور گفتن محتوایی خواهد بود، خیییییلی کمک کننده هستش. و همچنین ریاضی پایه صفحات اولش....
      هر چقدر من بگم کم گفتم از این کتاب مقدس

https://home.mehromah.ir/products/6300-Math-jame.html

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JessePinkman نمایش پست ها
      های.
      من خودمم تو ریاضی و فیزیک خیییلی گیر دارم. فیزیکو هنوز شروعم نکردم (:
      ولی یه چند تا چیز فهمیدم که گفتم به اشتراک بزارم. (چون دارم ریاضی رو جمع بندی میکنم و تست مست میزنم و به نتایجی رسیدم) (همشون تجربه شخصی هستند) و طبق حرف این و اون نیست.
      تست های ریاضی گزینه دو.
      من زیباتر از سوال های ریاضی گزینه دو ندیدم. + پاسخنامه ای که هیچ جا مثلش پیدا نمیشه.
      گزینه دو در درس شیمی که ثابت شدس. ولی بعد از دیدن سوالای گزینه دو خیلی ذوق کردم. (نوشتن سطح سوالا کنارش هم خیلی خوبه مثلا ساده، متوسط، سخت) ایده هاش خیییلی شبیه کنکور هستش. ولی محاسباتش کمی سخته.
      البته من محاسباتم ضعیفه. شاید به خاطر اونه .... ولیییییییی ایده ریاضیش و اون مبحثی که واسش سوال طرح میکنه خیلی به کنکور نزدیکه ... و خیلی ملو و روون هستش. (مثل طعم نوشابه پپسی)
      گزینه دو بنظرم برای تست های سطحی و مبحثی خیلی بهترن. و باهاش میتونی مبحث هارو در زمان جمع بندی مبحثی جمع کنی . (من از سوال های ویژه برنامه دی برای جمع بندی مبحثیم استفاده میکنم)
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      کتاب موج آزمونی که هم بالا اسم بردی خداییش خیلی سخته. شایدم من گاوم. ولییییییی سخته آقاااا برای کسی که میخواد درصدشو کم کم ببره بالا سخته فعلا .... بمونه آخراش جامع هاشو مثلا بزنی ... (کسی که ضعیفه در وهله اول)
      راستی تا یادم نرفته سوال های فیثاغورث هم قشنگن. یه نگاهی بهش بنداز ... پاسخنامشم خوشگله.
      در مورد سوال های خود کنکور هم بنظرم مشق شب ملاک خیلییی بهتره. و مال ده سال اخیره ....... و صد در صد چند دور زدن کنکور های سال های اخیر خیلیییی کمک کنندست.
      برای جمع بندی از کتاب آزمونیوم مهرو ماه غافل نشو!!! خیلی کتاب خفنیه!! 1100 تست استاندارد در قالب 100 تا آزمون. البته خلاصه ایی از درسا که آخر کتاب ارائه کرده هم خیلی کمک کننده است

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ادموند نمایش پست ها
      برای جمع بندی از کتاب کتاب آزمونیوم مهرو ماه به غافل نشو خیلی کتاب خفنیه!! 1100 تست استاندارد در قالب 100 تا آزمون
      مرسی از معرفی. الان دیدم آره کتاب خوبیه.
      ویرایش توسط robertobaggio : 21 فروردین 1402 در ساعت 21:46

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن